Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolcia886

depilacja warszawa

Polecane posty

Gość MajkaKst
Moja przyjaciółka jest zadowolona z usług Depi-Light, myślę że w najbliższym czasie również się do nich wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kośk66
Polecam salon Depi-Light, miałam niedawno zabieg i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaAa55
Moja mama chodzi do salonu Depi-Light, bardzo jest zadowolona z ich usług, cena też jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaPie
Jeśli chodzi o depilacje na terenie Warszawy to polecam depi-light, ja jestem zadowolona z ich usług, na same plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomczika
Ja robię depilację w instytucie urody na wspólnej i jestem bardzo zadowolona. Mają tam taki laser diodowy, który zdziałał cuda z moimi paskudnymi włoskami na nogach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia xyz
Całkiem przystępne ceny mają na Migdałowej w studiu Ikona. Jestem po pierwszym laserze na nogi i już widać że włoski są rzadsze :) Poza tym salon jest baaaardzo spoko, bo często chodzę tam na inne zabiegi, więc sprawdziłam i mogę poręczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donatka42
lusia xyz -> Mówisz o tym salonie na Ursynowie - Studio Ikona ? Też tam byłam i zgadzam się z Tobą. Ja się zdecydowałam na Fotoodmładzanie (chciałam sobie zmarszczki zredukować) i jestem bardzo zadowolona - aż czuję się młodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikusska
Na Branickiego w wwie Skin Concept - ja robiłam u nich depilacje laserową i polecam. Podejście do klienta, profesjonalizm, dobre ceny same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskawarszawa
Byłam ostatnio w Skin Concept i dzięki za polecenie. Super atmosfera, ceny mega przystępne. Ja sama jestem bardzo zadowolona bo usługi i wygląd salonu to wysoki poziom, ale podejście do klientki to już..mhmm... marzenie, żeby tak było na co dzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syylwia_85
Ja jestem po wizycie w Skin Concept i macie racje super wrażenie. Zafundowałam sobie serię zabiegów, ceny mają extra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz uderzać w ciemno do http://yennefer-studio.pl/ - może się spotkamy bo jestem tam dość często. :) Bardzo lubię to miejsce bo mają sprzęt jakiego nie widziałam w żadnym salonie! A atmosfera jest taka, że wychodzę stamtąd zawsze z ogromnym uśmiechem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lvca
Polecam fotodepilację w Studio Ikona na Migdałowej. Ja jestem już po drugiej serji i jestem bardzo zadowolona w końcu problem z włosami na nogach z głowy na zawsze :) Efekty były już po pierwszej serii więc to super sprawa. A cenowo na prawdę jest dobrze w tym salonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaN
Też uważam, że Studio Ikona to dobre miejsce :) dobre ceny i profesjonalne zabiegi. Miła atmosfera. Zawsze miło jest sobie trochę porozmawiać podczas zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do zaoferowania 20% rabatu na pierwszy zabieg depilacji laserowej (laserem diodowym Light Sheer) w Laser Delux na terenie całej Polski. Osobiście korzystam z usług salonu w Sosnowcu, panuje tam bardzo miła, kameralna atmosfera, zero skrępowania. Panie są sympatyczne i uśmiechnięte. Jeśli jesteś zainteresowana otrzymaniem rabatu napisz do mnie. Mój mail : madda.lena@o2.pl Na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauulaWWa
laserową depilację bikini i ud robię sobie w SkinConcept na wilanowie, super miejsce, jestem juz po kolejnym zabiegu a i na pewno będę tam wracać.http://www.skinconcept.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szamilaszami
Zdecydowanie polecam Studio Ikona. Jest na Ursynowie :) Ale sprawdzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrukJo
Studio Ikona na Urysowie. Super studio robiłam tam już nie jedną rzecz, między innymi depilacje laserową . Efekty super , o włosy już się nie martwię :) Bardzo profesjonalnie i miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vBetti
Potwierdzam! Ikona super studio! Polecam wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
depilacje laserową robiłam na Urysowie w studio Ikona. sąsuper efekty, włosów brak! na prawdę gorąco wszystkim polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Btkj
Ja tez depilację laserową robiłam w Ikonie, bo koleżanki mnie namówiły! teraz ja namawiam ludzi dalej , bo to na prawdę super sprawa, a w Ikonie robią to w dobrej cenie z super efektami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrrsia
Ikona super salon kosmetyczny i fryzjer ! chodzę tam regularnie na rózneg typu zabiegi, depilacja mani&pedi ,fryzjer. bardzo jestem zadowolona, że w jednym miejscu mogę załatwić tyle rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja korzystam z zabiegow depilacji laserowej na Skoroszach ( Ursus). bardzo mila obsluga, przystępne ceny , a afekty widoczne już po pierwszym zabiegu :) polecam Klinike Forever Young :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerimeri
Ja robiłam depilację laserową w Ikonie na Migdałowej 10. efekty są super i na prawdę polecam depilację wszystkim Paniom. niesamowita wygoda :) ja musiałam mieć, aż 5 serii ale podobno róznie to wychodzi zależy od koloru włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka1313
Hej, ja zabiegi wykonuję w salonie sieci DeLux, mają w całym kraju swoje gabinety. W Warszawie nawet 2, i mają tam ten laser LIGHTSHEER DUET. Obecnie można skorzystać ze znizki, osoba z mojego polecenia dostanie 20% zniżki na zabiegi na pierwszej wizycie, sama z tego korzystałam, fajna sprawa. Zresztą te salony mają przystępne ceny, zobaczcie sobie na ich stronie. Chętnych zapraszam na migotka13@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowa4
Witam Was drogie forumowiczki, ja depilację laserową robiłam w Studio Ikona na Migdałowej 10 w Warszawie. DObra cena , super efekty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam studio Ikona na Ursynowie. Bardzo profesjonalny salon super zabiegi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę wszystkim poszukującym salonu kosmetycznego polecić www.estibook.pl, bardzo fajna wyszukiwarka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja depiluje się woskiem we własnym zakresie. Jest to dosyć tani i bardzo proste. Co do metody to wiele informacji jest w internecie. Jeżeli chodzi o zestaw do depilacji to jest mase takich zestawów w sprzedaży na portalu aukcyjnym. Dodatkowo do tego przyda się jakieś znieczulenie skóry. Ja wybrałam krem znieczulający swiss ze strony www.naporost.pl bo taki krem jest trudno dostępny w aptece/ drogerii. Ogólnie to robiąc samej depilacje woskiem można mieć ją taniej o jakieś 50-60% i jest wygodniej - bo robi się wtedy kiedy jest czas i są chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić z własnego doświadczenia Studio Cosmetix na Słomińskiego koło CH Arkadia. Pani Agnieszka, która ten zabieg wykonuje, ma olbrzymie doświadczenie i bardzo rozsądne podejście do zabiegów laserowych. Standardem jest wywiad podczas wizyty i próba laserowa, a o tym niestety w wielu miejscach, gdzie wykonuje się depilację, się zapomina. Dla mnie ważne jest, aby wszystko było przeprowadzone bezpiecznie, dlatego sobie chwalę profesjonalizm pani Agnieszki i zawsze przestrzegam koleżanki przed takimi miejscami, gdzie się nie patrzy na standardy i bezpieczeństwo... Do tego pani Agnieszka jest naprawdę miłą osobą, atmosfera podczas zabiegów - przesympatyczna (robiłam też bikini i akurat komfort i atmosfera są przy tym zabiegu mega ważne), no i pyszną kawkę tam mają :) Polecam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×