Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Co teraz robicie, bo ja pastuje glany ku chwale szatana

Polecane posty

Gość gość
ogladalem dokumentalne filmy o red hot chili peppers i sie zastanawiam jak odniesli taki sukces :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie rhcp, a co w tym filmie jest o nich powiedziane? co takiego złego robili? :classic_cool: Wiem, że interesujące, tak interesujące, że sam Varg Vikernes zwrócił uwage na ten temat i sie wypowiedział :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeqod
A za chwilę oczywiście spacerek w glanach. Popłyniesz przez upał jak szatan na kontroli piekła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie jest zlego, tylko ich muzyka mnie jakos nie porywa, maja pare fajnych kawalkow i to wszystko a 80mln sprzedanych plyt, 7 nagrod grammy i jeszcze world fame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mowie, ze rhcp to slaby zespol, scar tissue jest np zajebisty. Wokalnie, mimo ze podobno Anthony nie umie spiewac, to daje rade. Jesli chodzi o gitare, to John rozpierdala. Ale co mam myslec o tym zespole, ktorego albumy mnie nie porywaja, sa chujowe wrecz, bo sa, pare hitow sie trafi z kazdego albumu a reszta to jakies gowno, ktorego nie moge sluchac, zawsze przelaczam. Wole sobie np posluchac Toola ohttps://www.youtube.com/watch?v=EDlC7oG_2W4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tool to jest muzyka, i tylko jedna nagroda grammy. Ja bym im jeszcze dal grammy za Rosetta Stoned

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z blacku słucham przede wszystkim ten polski - Furia, Mgła, Massemord, Kriegsmaschine no i z zagranicznych to 1349 słucham, Impaled Nazarene, Marduk, no i symforniczny Limbonic Art tez lubie, ale oni to chyba nie są prawdziwym black metalem :classic_cool: Wkrecam sie dopiero w te black metalowe klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale moze sie nie znam na muzyce nie wiem, ale serio moglbym byc producentem (marze by byc producentem muzycznym) i krytykiem :D. coraz bardziej mnie ciagnie do tego, zeby stworzyc bloga o swoim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co tam napiszesz? a grammy to parodia nagrod muzycznych i nawet krytycy sie z nich smieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ich polubilem od pierwszego odsluchania :Dhttps://www.youtube.com/watch?v=R2F_hGwD26gTen kawalek, bylem w 6 klasie podstawowki i mi wujek to pokazal :D. Zajaralem sie, ze to cos takiego innego, cos innego niz tworza inne zespoly. Potem zaczela sie fascynacja zespolem The Mars Volta, cale moje gimnazjum to byla The Mars Volta, pierwsze 3 albumy, polecam z calego serca album Frances The Mute, mroczny, klimatyczny, kozacki kurwa, z pewnością się spodoba Vikernes, tak czuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu grammy to parodia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo przyznaja nagrody bazujac na popularnosci, ale nigdy nie dostanie nagrody kontrowersyjny muzyk, a jak im brakowalo nominata w kategorii rocka to wzieli Lorde, chociaz to pop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz gdzies jakies materialy, gdzie krytycy sie smieja z grammybo ja np jakbym dostal grammy to bym byl dumny z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz byc krytykiem to czytaj komentarze krytykow na temat corocznych grammy, przeciez to jest ogolnodostepne na necie, w magazynach muzycznych, na forach muzucznych, wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe to ze chce, ja nikim nie chce byc jakos teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty masz 19 lat, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam jakiegos celu w zyciu, po prostu zyje i czerpie z tego przyjemnosc teraz :D. nic innego sie dla mnie nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie sluchalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cynic - to wypadaloby sie troche ogarnac :P Kasia - nie, jakos nigdy mi sie nie podobali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu ogarnac? co z moim zyciem jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×