Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak czytam jakie jesteście matki i kobiety

Polecane posty

Gość gość

to mi się nie chce nawet z Wami zapoznawać i mieć nic do czynienia, mam dziecko i czasem myślałam, że sympatycznie jest porozmawiać na placu zabaw czy w przedszkolu z jakąś mamą i się zapoznać, ale gdy tutaj czytam Wasze opinie, wypowiedzi to jest to dla mnie szokujące, ile w Was jadu, zawiści, złośliwości, chamstwa. Żal trafić na taką, która np pod przykrywką sztucznego uśmiechu będzie sadzić złośliwości , morały, siać zamęt. Czyżbyście w rzeczywistości, twarzą w twarz były inne....???? Nie sądzę, okropieństwo, jeden wielki fałsz, zawiśc , złośliwośc, chamstwo. Może to domena tego miejsca? Nie wiem, oby tak. Ale jak patrzę na mamuśki to widze ile w Was jadu i samouwielbienia, że nei chce się do was nawet odzywać. Garstka normalnych, skromnych, miłych, które nawet jakąś niefajną spraw.e potrafią przekazać z wyczuciem. Kobiety a takie zajadlaki , fałszywce i złośliwce. PS, co by nie było, że tylko tak myślę, ale z 1 na 20 jest kulturalna i umie się zachować, nawet wobec niefajnych sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tam....niexh sobie uleja...niestety taki mamy poziom spoleczenstwa i nic nie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka blondi
jak śmiesz nas oceniać, nie masz takiego prawa prostaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani już dziękujemy, to potwierdza tylko watek w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka blondi
że co bo blondynka to możesz się zachowywać w stosunku do mnie jak cham? typowy facio spryciarz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie matki akie kobiety toc tu praktycznie sama gimbaza siedzi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsza jest moje drzewko pomarańczowe, mężatka a broni bękartów i uważa, że to takie same dzieci jak nasze. już jej piszą, że widocznie lubi skrobanki szmata jedna, a ta dalej głosi równość hipiska ****** lepiej by nas mężatek nie hańbiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszość w realu nie ma takiego pyska. Anonimowość dodaje im animuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne, ze szczekaczki siedza cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę, że tutaj niewiele z życia jest, tylko piękny wyidealizowany obraz samej siebie (tak na pokaz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×