Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moja mama jest alkoholiczką!

Polecane posty

Gość gość

Pije codziennie około 8piw dziennie . W weekendy zdarza się ze wypija nawet 15. Mam syna który ma 4lata. Z jego tatą się rozstałam i mieszkam u mamy . Moje dziecko widzi jak babcia chodzi pijana . Ciągle gada to samo. Raz jej powiedziałam że przesadza juz z tym piciem to powiedziała że ona dużo nie pije i to jej sprawa. Osądza mnie o to że kradne jej piwo choć nigdy taka sytuacja się nie zdarzyła . Alkohol ciągle gdzies chowa . Idzie na dwór cos robić i wraca pijana . Jak mogę pomoc mamie! ? Bardzo jest mi jej żal. Jak wytłumaczyć to żeby przesłała pić skoro ona nie widzi w tym problemu . Proszę pomóżcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia co ci doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podac na odwyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim się wyprowadź. Jak osoba pijąca nie widzi problemu to nic nie poradzisz. Ja mam tak z ojcem - przepił w kilka lat wszystko co miał, a żył jak normalny człowiek. Wylądował w więzieniu, jest bezdomny, stracił wszystko - nadal nie widzi problemu. Machnęłam już na niego ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój miał odwyk zasądzony sądownie. Niestety obowiązkowy jest tylko detoks, po detoksie pacjent w pełni władz umysłowych, oczyszczony i trzeźwy podejmuje decyzje, czy się leczyć, czy nie. Jeśli nie chce to po kilku dniach jest w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd ona bierze pieniądze na to chlanie, tyle piwsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam juz sił do niej. Teraz tez chodzi pijana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama pracuje . Rano idzie do pracy a po pracy juz w drodze do domu pije piwo . No i do domu tez kilka niesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie możesz zrobić niestety dopóki ona sama nie zechce tego zmienić. Alkoholik nigdy nie widzi że ma problem z nałogiem. Współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×