Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mariola1994

Ksiazeczka sanepisowska KRAKOW

Polecane posty

Witam. Mam pytanie co do wyrobienia książeczki sanepidowskiej. Mam zrobione od kilku miesięcy badanie kału. Chciałam iść do lekarza medycyny pracy aby mi wszystko uzupełnił i bym spokojnie mogła iść do pracy(Lubicz). Na miejscu usłyszałam ze muszę miec zlecenie z pracy bo inaczej nie sa w stanie mi jej wyrobić. Poszłam wiec do mojej przyszłej pracy i tam kierowniczka powiedziała mi ze nigdy nikomu nie dawała żadnego zlecenia i nic takiego nie jest mi potrzebne oraz ze mam do niej dzwonić gdy już książeczkę będę miec gotowa. Tak wiec stwierdziłam ze pójdę do innego miejsca, na wadowicka, zwłaszcza ze moi znajomi rownież mówili ze żadne zlecenie nie jest mi potrzebne. Stwierdziłam ze lepiej zadzwonić by nie marnować czasu i znowu sie zapytałam czy jest mi potrzebne zlecenie z pracy. Pani krótko mi odpowiedziała ze zlecenie jest potrzebne i sie rozlaczyla. Ktoś jest mi w stanie powiedzieć jak ma wyglądać takie zlecenie i o co w ogóle chodzi? Czy zmienili zasady ostatnio czy co? Bardzo proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie to ja nie potrzebowałem zlecenia z pracy nie wiem jak inny alee to było 6lat temu może cos sie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie. Może spróbujesz w innym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×