Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do mam nieszczepiacych. Reakcje ludzi na wiesc ze nie chcecie szczepic dziecka

Polecane posty

Gość gość
znalazlam z 7 stron www ale kafe durna uznaje tyle linkow jako spam poszukaj se w google i odpowiedz na moje pytanie czy sama jestes zaszczepiona hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pediatria.mp.pl/szczepieniaochronne/show.html?id=52622 dziecisawazne.pl/czy-szczepic-dzieci/ igwa.pl/szczepienia_11.pdf parasoldlazycia.org/assets/files/artykuly/Twoje_9-mcy.pdf szczepienia.pzh.gov.pl/main.php?p=2&id=68&sz=165 nazdrowie.pl/artykul/dlaczego-warto-sie-szczepic zdrowa-mama.pl/c,71,dlaczego-warto-szczepic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
specjalnie dla Ciebie jakos mi sie udalo wkleic. no i dalej czekam. czy sama jestes zaszczepiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Byłam szczepiona w latach 80tych i jakos autyzmu nie mam. kalectwa tez nie - Wiesz dlaczego? Bo nie było wtedy szczepionek zintegrowanych. Każdą szczepionkę dostawałaś pojedynczo i tylko jedną. Nie tak jak teraz 5 w jednym, albo 3 w jednym plus jeszcze dwa klucia za jednym zamachem. Dzieci są teraz naprawdę masakrowane szczepieniami. Jeszcze 10 lat temu moje dziecko miało 12 szczepionek i 12 kłuć do wieku 1,5 roku. MMR było płatne i dopiero wchodziła na rynek medyczny. Teraz jak policzyłam w kalendarzu jest ich 25-27 w ciągu 7 wizyt. Z perspektywy czasu, cieszę się, że nie kupiłam dziecku MMR, bo to właśnie ta szczepionka zbiera żniwo autyzmu. W tej chwili również jest epidemia przerośniętych migdałków, co ciekawe, to dzieci urodzone głównie po 2003 roku. Czyli po wprowadzeniu MMR. Migdały są po to, aby zbierać syf z organizmu, więc możliwe, że organizm dziecka był na tyle silny, że wyrzucił całą truciznę do migdałków, a nie pozwolił, aby rtęć i inne wszczepiły się układ nerwowy dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaona
nie interesi mnie kto szczepi kto nie, ale jak bede musiala 6 tyg. w domu siedziec, bo jakas durna matka wyjechala na urlop i nie zainteresowala sie czy dziecko trzeba zaszczepic czy nie, to sie wku..am i uwazam, ze powinna za to zaplacic...bo dokladnie z przedszkola 10 dzieci musialo spedzic w domu od 4 do 6 tyg....plus cala rodzina....nie tylko matka albo ojciec...cala rodzina... takie sa przepisy, zeby nikogo dalej nie zarazic....i po tym zdarzeniu wszystkie dzieci....nawet matek nie szczepiacych, aby dalej mogly uczeszczac do przedszkola, musialy zostac zaszczepione....to byl obowiazek...i wtedy zadna nie robila propagandya, tylko zaszczepily....bo kazda bala sie, ze jej dziecko bedzie chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wyciągnęłam książeczkę zdrowia dziecka mojego męża urodzonego w 1976 roku. Swojej niestety nie mam. Szczepionek do półtora roku zaliczył 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmaoma ty dalej nie rozumiesz, że ta żółtaczka to była zwykła żółtaczka, na którą się dzieci nie szczepi? Ta matka wcale nie musiała jechać na urlop, żeby się zarazić. Mogła się zarazić od koleżanki w pracy. Równie dobrze mogło to przywlec dziecko zaszczepione na tą żółtaczkę, ponieważ szczepionka NIE GWARANTUJE TEGO, ŻE KTOŚ NIE ZACHORUJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko rocznik 2003 szczepione MMR II nic nie płaciłam i żadna z moich koleżanek tez nie.Szczepienie BCG-jedno,Euvax 3-krotnie,DTP-4 krotnie,Polio 4-krotnie i to wszystko.Zapomniałam o dawce przypominającej MMR w zeszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te szczepiace a na kogo zwalicie wine jak wasze dziecko sie zarazi zółtaczka typu C, tez na niezaszczepione dzieci?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czystej ciekawości wyjęłam książeczkę męża rocznik 77.Szczepienie na gruźlicę,odrę,ospę,polio,błonicę,tężec,krztusiec.Ja rocznik 82 otrzymałam te same prócz ospy.Wszystkie dziewczeta były szczepione na różyczkę.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z 13.22. Az oplulam monitor jak zobaczylam teraz te badania naukowe. Wiesz co to sa badania naukowe??? Napisalam pokaz mi badania naukowe a nie propagandowa paplanine a na kazdym z tych linkow jest propagandowa paplanina i ani cienia badania naukowego. W moim linku sa 22 badania potwierdzajace zwiazek szczepien tylko z jedna choroba z autyzmem, podaj mi chociaz jedno badanie naukowe ze sa bezpieczne. jakie ma to znaczenie czy jestem szczeoiona czy nie. Sama nie moglam kiedys decydowac a i rodzice nie mieli internetu zeby miec dostep do niezaleznej wiedzy, teraz mam ten komfort ze mam dostep do niezaleznej wiedzy i potrafie podjac najlepsza decyzje, gdybym mogla zmieci czy bede szczepiona czy nie z checia bym sie nie zaszczepila na te choroby. Nie bylam szczepiona na pewno na zadne swinki, odry, ospy wietrzne, wzw, pneumokoki, meningokoki i inne bzdury. Kiedys bylo kilkanascie szczepien teraz jest prawie 30. Im wiecej szczepien u dzieci tym wieksza smiertelnosc dzieci pokazuja to statystyki z wielu krajow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 14:00 no i ile ci wyszło? 12-13 szczepionek do wieku 1,5 roku. 12 szczepionek, a 27 to chyba jest różnica. Gość 14:20 policz ile razem było tych szczepionek, do tego czasu 18 mies. U mojego męża jest wpisanych 8, możliwe, że czegoś nie wpisano, ale to góra ze dwa szczepienia. Chłop zdrowy jak dąb. Gość 22:02 Mamy rok 2014, w ciągu 10 lat liczba szczepionek w kalendarzu się podwoiła. A do tego jeszcze jest lista szczepionek zalecanych i kupa innych bzdetów. Aktualnie straszą zwykłą ospą, że się jakaś jadowita zrobiła i trzeba szczepić. Osobiście mam psiapsiułę, która ma autystyczne dziecko właśnie po szczepionce. Dziwnym trafem wesołe, zdrowe, dobrze rozwijające się dziecko, zaczęło się cofać właśnie po pewnym szczepieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby nie to ze wirusy przeziebienia sie tak szybko zmieniaja i jest tak duzo typow to pewnie by i zalecali na przeziebienie sie szczepic byle by tylko kieszenie firmom farmaceutycznym napchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źygam juz tymi tematami o szczepieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt ci nie kaze ich czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to idz zygac gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bawi mnie porownywanie szczepien z lat 90 tych do obecnych wiadomo ze wtedy bylo o wiele mniej szczepien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam lekarstwo na wszystkie idiotki pokroju autorki , bojkot ich bachorów traktujmy jak trędowate i nie dopuszczajmy naszych dzieci do nieszczepionej wylęgarnii zarazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie przez takie bezmozgie idiotki jak ty rozprzestrzenia sie agresja na nieszczepiacych i dlatego ja nikomu nie mowie czy szczepie dziecko czy nie, nie mam obowiazku mowic a ty mozesz mnie w d,,, pocalowac bo i tak nie bedziesz wiedziec czy moje dziecko jest szczepione czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
az nie wierze jaka ciemnota jest tu w Polsce. w Niemczech, Francji, Austrii, Szwajcarii, ktos nieszczepiony jest traktowany jak normalny czlowiek przez szczepionego, jest wolnosc wyboru i masz do tego prawo i kazdy to akceptuje a tu w Polasce szczepiona ciemnota chce jakies lincze zwolywac na nieszczepionych, Matko kochana waszej glupoty nie da sie zmierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodziło mi o ilość szczepionek,ale o fakt,ze w ogóle były,bo niektórzy tu twierdzą,że kiedyś się nie szczepiło.Poza tym skąd ty wzięłaś te 27 szczepionek ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja naliczylam 26. 1xgruzlica, 3x wzw B, 3xblonica, 3xtezec, 3xkrztusiec,4xHib, 3xpolio, 1xodra, 1xswinka, 1xrozyczka = 26 tylko w pierwszych 2 latach zycia pozniej jeszcze kolejne 13 do 19 roku zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja tez liczylam i mi wyszlo 26 szczepien, sa kraje w Europie ktore maja 2 razy mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki. W temacie szczepień dopiero raczkuję, ale wdrażam się w ten podstępny temat. Moje dziecko skończyło pół roku a my wstrzymujemy się z zaszczepieniem ale w tym tygodniu byłam na kontroli u pediatry, która poradziła mi, by "pociągnąć" chociaż szczepienia p. żółtaczce ze względu na to, że mała niebawem będzie chodzić, przewracać się, może rozciąć skórę i podobno wówczas można się łatwo zarazić żółtaczką.... Spotkałaś się autorko z takimi opiniami? Czy faktycznie tak łatwo zarazić się żółtaczką? Posiadasz może wiedzę po co trzeba dziecko kłuć 3 razy by szczepionka okazała się skuteczna? I jeszcze pytanie ogólne... Podawane są szczepionki na NFZ czyli z masą szkodliwej rtęci jako konserwant. Czy te szczepionki również mogą powodować autyzm czy tylko te skojarzone? Póki co jak wspomniałam moja wiedza jest powierzchowna a mój angielski nie jest na tyle biegły by zrozumieć terminologię medyczną z przesłanego linka. Czy mogłabyś podać dobre forum na którym dowiedziałabym się czegoś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najczęściej nie szczepią wykształceni i zamożni, to samo z karmieniem piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwięcej jest powikłań po szczepionce MMR, o dziwo jest ona na choroby wieku dziecięcego, które sie przechodzi się jako dziecko łagodnie i nie zagrażają życiu. ja sama przechodziłam różyczkę, świnke, odrę i ospę i zyje. Mam to wpisane w książeczce, ejstem rocznik 83.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 szczepien z tego co naliczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie szczepie ale opinia innych mnie nie interesuje, to moje dziecko i nic nikomu do tego jak dbam o zdrowie mojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze to moje dziecko i opinia innych mnie nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×