Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rozrywkowy83

w poszukiwaniu erotycznej...

Polecane posty

Gość może i chętna
a jakie wirtualne emocje masz w ofercie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudzające i podniecające, dopasowane do kobiety ;) a tak zupełnie serio słowa, które potrafią pieścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i chętna
Wszyscy tak zaczynacie, a po paru mailach okazuje się, że zależy wam tylko na tym żeby wyłudzić zdjęcie cycków albo ci​pki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie poradzę na Twoje doświadczenia :) i do niczego nie zmuszam...a że nie mam garba, to dodatkowo Cie przekonywał nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfk
ja miałem okazje popisać z kilkoma kobietami z forum i nie chodziło o foto cycków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i chętna
Ze mną też kiedyś pisałeś, nfk, i okazałeś się klasycznym wysępiaczem fotek. Rozrywkowy pewnie ma tak samo, z tego co widzę w sąsiednim topiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam podczepiłem sie pod temat, w którym była mowa o fotkach publicznych, a jakbyś sie bardziej wczytała to zauważyłabyś, że pisałem także chemii.....nic od nikogo wyłudzać nie mam ochoty, co najwyżej chętnie przyjme z woli własnej :) a tak z ciekawości, co by Cie przekonało że facet nie ma tylko jednego celu do kontaktu? coś mi sie wydaje, że nic skoro "wszyscy jesteśmy tacy sami" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziw sie,ze chca zdjecia,kazdy chce wiedziec z kim pisze bo gdyby zrobilo sie milej to z taka ktora sie nie podoba do niczego nie dojdzie. A jak sie wymieni fotkami to nie bedzie zawodu czy przykrej niespodzianki. Sama nie chcialabys flirtowac z kim kto okazalby sie starym sflaczalym dziadem. Ponijam tych co walą pod literki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i chętna
Gdyby chcieli wiedzieć z kim piszą to nie zaczynali by od pytań "jaką masz cipkę?", "a przyślesz mi jej fotkę?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym, że wrzuciłaś mnie do jednego wora z innymi, nie dając sobie szansy by sie przekonać jak jest/może być naprawde :) tak na logike, to masz ochote na fajne emocje, ale na starcie wykluczasz sobie wszystkich :) a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisalem,ze pomijam tych co pod literki walą a to zapewne Ci sami dla ktorych fota bez glowy tez moze byc:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze topiku, czy jest do ciebie jakiś kontakt? Oprócz gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i gdzie są te flirciarki, gdzie te wszystkie matki żony i kochanki z wyobraźnią pełną pragnień? nie wierzę, że nie ma ani jednej fanki zabawy słowem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne tak, choć temat był założony już jakiś czas temu z drugiej strony może są kobiety, które nie robią sobie wakacji od erotyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×