Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stela05

Podobaja wam się włosy rude u kobiet?

Polecane posty

Bo własnie zamierzam się farbnąc, to znaczy juz miałam rudy,ale taki delikatny jak na zdjeciu ..Teraz chce bardziej intensywny. Dziewczyny tez sie moga wypowiadac co sądzicie o rudych włosach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są dziewczyny rude i są ładne d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie upiornie podobaja rude wlosy i jasna karnacja u kobiet,sama chcialabym tak wygladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rude jest obrzydliwe, bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Rude jest obrzydliwe, bleee '' nieprawda kolor rudy jest ladny myslisz troche stereotypowo widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ten ktoś myśli Twoim zdaniem stereotypowo? Mi też naturalny rudy się nie podoba, tylko ujmuję to w inne słowa, chociaż tak właśnie myślę- jest dla mnie tak brzydki ze aż obrzydliwy Sprawa gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego lepiej sama siebie zapytaj czy ci się taki kolor podoba i czy dobrze się w nim czujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Levviatan , ja sie dobrze w nim czuje, to mi sie podoba, naturalny mam taki braz, wydaje mi ie taki nijaki i nudny a rudy taki bardziej oryginalny i zywszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za przeproszeniem: po g***o zakładasz wątek na forum, w którym pytasz się czy innym podoba się rudy kolor włosów, skoro obchodzą cię tylko pozytywne opinie, a gdy ktoś odpowie na to pytanie przecząco od razu na niego naskakujesz? F*CK LOGIC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rude wredne i fałszywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o naturalny rudy, to podoba mi się tylko mocno rudy wpadający w kasztan. Rudy blond niestety nie. W każdym razie, na pewno w rudym lepiej jest kobieteom niż facetom ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rudzi faceci wyglądają masakrycznie, u kobiet to mój ulubiony kolor włosów i sama ostatnio pofarbowałam się na czerwono-rudo <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgodze sie, nie raz juz widzialam atrakcyjnego, rudego faceta, zwlaszcza jak wlosy sa dlugie. Wygladaja wtedy swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie spinaj sie bo gaci nie dopierzesz" Wspaniała cięta riposta, po prostu czuję się tak pociśnięta i zgaszona, że chyba do końca dnia się nie pozbieram! Jak ja uwielbiam osoby, które każdą krytykę traktują jako hejt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę blondynki czy tam szatynki ale jak jest ładna dziewczyna to i rudy kolor mi nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no to juz kwestia gustu. Ja np. lubie jak mezczyzni maja wyrazna oprawe oka - ciemne brwi. Rudzi wydaja mi sie tacy jacys niewyrazni ;) Ale moze taki rudo-kasztanowy facet wygladalby niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie widzialam takich z ciemno-rydymi wosami. Do tego z jakiegos powodu urode czesto maja tez bardzo ostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"to nie byl hejt tylko zwykle stwierdzenie faktu,na twoje docinki" Naucz się czytać ze zrozumieniem- może ci się to w życiu przydać ;) Nie napisałam, że twoja wypowiedź była hejtem, tylko, że na krytykę zareagowałaś jak na hejt. Nie było to stwierdzenie faktu, bo fakt to rzecz pewna, a ty nie masz pewności, że się spinam. Szkoda, że potraktowałaś moją wcześniejszą wypowiedź jak docinki, bo ja po prostu chciałam ci uświadomić jak bezsensowne jest twoje działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam propozycje. idźcie do basenu z kisielem i zróbcie sobie sesję zapasów o to która ma rację :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój czas jest zbyt cenny, żeby tracić go na bijatyki z nieogarniętą osobą z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×