Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile jeść kalorii przy takich cwiczeniach

Polecane posty

Gość gość

Może mi pomożecie obliczyć ile powinnam mniej więcej jeść kalorii jeżeli 6 dni w tyg. ćwiczę na zmianę Chodakowska (killer, turbo spalanie) z Jillian. Także wychodzi mi ok 40-45 minut ćwiczeń dziennie. Do tego chodzę piechotą do pracy 25 minut średnim tempem w jedna stronę czyli 50 minut szybszego spaceru. No i nie wiem ile przy takich cwiczeniach mogę jeść kalorii. Ważę 68kg przy 174 cm chce zrzucić z 5-6 kg. i głównie poprawić jędrność skóry, zarysowac lekko mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki masz metabolizm mniej-więcej ? Jeśli masz szybki to spokojnie możesz sobie pozwolić nawet na 2300;) oczywiście nie codziennie,przy wolniejszym nie przekraczaj 2000 bo zamiast schudnać tylko staniesz w miejscu ale przynajmniej troche tłuszczu przerobisz na mięśnie;) najlepiej sprawdz sama po sobie,zrób tydzień trzymając się jakiegoś pułapu kalorycznego,stań na wage po tygodniu i będziesz wiedzieć czy zmniejszyć czy nawet zwiększyć bo jeśli stracisz kilo to ogólnie nie poleca się takiego szybkiego chudnięcia,0,5 kg na tydzień jest idealnie,pamiętaj o trafianiu w makro,bez potasu,magnezu,witamin z grupy B nie rozbujasz metabolizmu i spalanie będzie powolne i jeszcze żeby tego było mało,będziesz niszczyć organizm sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×