Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karina15

Garnki Philipiak

Polecane posty

Gość Karina15

Jestem zaproszona na spotkanie gdzie będą prezentowane te produkty. Czy muszę je kupić , czy jest czas na zastanowienie się , czy podlegają reklamacji. Na koniec , cy warto je kupić , czy rzeczywiście nie trzeba dodawać soli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz kupić. Ja z nich korzystam, dostałam w spadku po babci :) tzn. korzystam z patelni groszkowej, z garnków bardzo rzadko. Przestałam kupować olej bo wszystko smaży się bez tłuszczu, najlepsze wychodzą ryby, szczególnie łosoś. Z soli nie zrezygnowałam, ale na pewno zmniejszyłam ilość. Świetny jest wskaźnik temperatury na pokrywkach. Garnki są strasznie ciężkie :/ No i trzeba przestawić się na zupełnie inny sposób gotowania, żeby wykorzystać w pełni taką inwestycję, mieć czas na eksperymenty. Bez sensu kupować garnek za ileś tysięcy, żeby potem gotować w nim tylko makaron albo kaszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodaa33
Pokaz philipiaka do niczego nie zobowiązuje. Byłam na takim pokazie i po prostu go obejrzałam. A tak w ogóle to fajne naczynia tam pokazywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belki
Wczoraj byłam na pokazie garnków Philipiak . Nic nie kupiłam ale zachorowałam na nie. W pierwszym rzędzie myślę o kupnie parowaru , na raty. Ale muszę go mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turka22
Dziewczyny a jak można dostać się na taki pokaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Witam, Pozwolę sobie podpowiedzieć. Aby zapewnić sobie uczestnictwo w prezentacji, należy zadzwonić pod jeden z nr: tel./fax: (22) 613 22 82 infolinia: 801 405 406. Wystarczy wyrazić chęć przybycia, a zaproponujemy Pani bilety. Zachęcam do zadawania pytań - na wszystkie chętnie odpowiem. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turka22
Ooo, to dziękuję za informację. A ile kosztuje udział w takim pokazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Witam, Udział w pokazie jest całkowicie bezpłatny i do niczego nie zobowiązuje. Pozostaję do dyspozycji w przypadku dalszych pytań. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuśś
A ile trwa taki pokaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda777
martuśś około 2 godzin musisz poświęcić na pokaz philipiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Witam, Pozwolę sobie potwierdzić tę informację. Na udział w pokazie należy sobie zarezerwować około dwóch godzin. Można także zabrać osobę towarzyszącą. Zachęcam do zadawania pytań. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mergo
Czy w opcji wieżowej gotuje się w wodzie czy na parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toleek
Czy na takich pokazach , są prezentowane tylko garnki , czy również inne oferty philipiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toleek
Czy na takich pokazach , są prezentowane tylko garnki , czy również inne oferty philipiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moją ciocię emerytkę namówili na te garnki, potem zmarła i się okazało że wzięła na nie kredyt, narobiła długów i musiałam za nią spłacać jakieś 5 tysięcy a garnki wyrzuciłam na śmietnik bo całe spalone, jeden szajs nie wierzcie w te bzdety, garnki warte 150 zł sprzedawane za kilka tysięcy i jeszcze wmawiają że to promocyjna cena najchętniej zapraszają na spotkania głupie staruszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makko
Ja mam zestaw noży i zastawę philipiaka . Owszem tej firmy produkty są może i drogie , ale jakość wszędzie kosztuje. Są to produkty długotrwałe, dobrej jakości , odpowiednie do każdej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne, że można było spalić takie garnki??? mam je i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie jak to się stało chyba, że nie wiem stały na gazie puste albo coś, może ciocia czasem zapominała że coś wstawiła na gaz. ja uzytkuje te garnki piąty rok i nie zauważam jakich kolwiek sladów przypalenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaterina
Ja mogę wyrazić opinię tylko o szybkowarze philipiaka. Bo tylko taki mam i gotuję. Mogę powiedzieć że jest całkowicie wart swojej ceny. Jest to duża ulga każdej pracującej żony i mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj byłam na pokazie. Masakra, trzy godziny na krześle, już mnie tyłek bolał od siedzenia. Facet opowiadał głupoty, a poza tym zrobił filet z kurczaka bez soli niby...hahaha. jestem osobą,która nie lubi słonych rzeczy i dla mnie ten filet był przesolony. Na 100 procent był posolony. Losowanie wybrańców-kabaret po prostu. Straszenie,ze jak nie będziemy smażyć bez tłusZczu to pomrzemy. W jednym miał rację, żeby być zdrowym musimy zmienić nawyki żywieniowe ale nie tak jak on mówił. No bo ja np. Tę warzywa na parze skropilabym dobra oliwa lub świeżym masłem. A mięso posolilabym delikatnie np. Solą himalajska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Posiadam do sprzedania Garnki Philipiaka razem z płytą indukcyjną. Zapraszam na OLX. https://www.olx.pl/oferta/garnki-philipiak-plyta-indukcyjna-philipiak-CID628-IDlki1u.html W ofercie cały komplet z wyjątkiem małej patelni. Wszystko zapakowane. Płyta indukcyjna również zapakowana oryginalnie. Za całość : 2500 zł. Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze to dla przestrogi dla ludzi poszukujacych dobrej wyciskarki wolno obrotowej. Jesli mogla bym dac minus jedna badz wiecej “gwiazek” dla firmy Phillipiak za jakosc I obsluge klienta, bardzo chetnie bym to zrobila. Po kilku wycisnieciach soku z owocow i warzyw slimak byl mocno przytarty (niestety nie moge tutaj zamiescic zdjec). Po pierwszym wykonanym telefonie do firmy Phillipiak, pracownik bez wiekszego wnikania co sie stalo i dlaczego wyslal mi nowy slimak. Pomyslalam wiec, ze raczej musza miec wiecej takich przypadkow, skoro wymieniaja bez problemow I dociekan. Bardzo szczesliwa po otrzymaniu nowego slimaka, zaczelam na nowo wyciskac sok. Po jednej zaledwie sesji, ku mojemu olbrzymiemu zdziwieniu, nowiutki slimak wygladal prawie tak samo jak tem poprzedni. Przecieralam oczy ze zdziwienia, porownujac obydwa slimaki z niedowierzaniem. Wykonalam drugi telefon do firmy Fillipiak. Mialam przyjemnosc rozmawiac z samym menadzerem, jak wyniklo z pozniejszej rozmowy, ja nie jestem pewna tak naprawde czy ta osoba nim byla naprawde, czy tylko tak sie przedstawila kiedy zapytalam czy moge rozmawiac z jego przelozonym, ktory to notabene jak zostalam pinformowana przez mojego rozmowce - wlasnie wyjechal na 2 tygodniowe wakacje i dlatego nie moglam rozmawiac z kims z kierownictwa. Musze tutaj napomniec, ze 10 lat mieszkam w USA, (przyjechalam do Polski na kilka tygodni wakacji) i nie przywyklam do takiego traktowania klienta przez pracownikow jakiej kolwiek firmy. Kiedy powiedzialam to do mojego rozmowcy, on tak po prostu poinformowal mnie ze "pani gdzie nam do Ameryki". Rozlozylo mnie to na lopatki calkowicie, bo jak mozna rozmawiac z czlowiekiem, ktory nie chce slyszec co sie do niego mowi i nie zna sie wogole na profesjonalnej obsludze klienta. Jestem pewna, ze znajde tutaj sprzymierzencow wsrod ludzi ktorzy podrozuja po swiecie i doswiadczyli lepszej obslugi klienta niz ta niestety ogolnie w wiekszosci przypadkow dostepna w Polsce. Skomentowalam to tylko slowami " i przez takich ludzi jak pan, Polska nigdy nie bedzie mogla rownac sie do zachodu swiata, poniewaz tacy jak pan nie pozwola na to". Dzwoniac do producenta chcialam tylko aby problem jaki zaczal sie pojawiac I jak to zaczelam przewidywac na przyszlosc, bedzie sie tylko poglebial – chcialam aby zostal rozwiazany raz na zawsze, aby nikt nie musial sie juz pozniej martwic co z tym fantem zrobic. Poprosilam tylko o mozliwosc oddania urzadzenia, ktoro nie pracuje we wlasciwy sposob, a ja zakupie sobie urzadzenie ktorego jestem pewna, ze mnie nie zawiedzie. Zostalam poinformowana, ze nie ma takiej mozliwosci. Jak sie zreszta okazalo, to jest moja wina ze slimak sie przytarl, poniewaz wyciskalam winogron z pestkami! Nie moglam w to uwierzyc! Czy ktos slyszal, ze nie mozna wyciskac soku z winogron tych pestkowych?! Niewiarygodne czyz nie? Zapytalam wiec jak mam wyciskac winogrona I dostalam w zamian odpowiedz, ze tylko bezpestkowe. Poinformowalam mojego rozmowce, ze ja GMO nie spozywam, a te bez pestek to GMO, a ja odzywiam sie zdrowo I mam do tego prawo. Zapytalam rowniez gdzie jest napisane, ze nie mozna wyciskac winogron z pestkami I zostalam poinformowana, ze w instrukcji, zapytalam wiec w ktorej czesci instrukcji, bo musialam przeoczyc…pan powiedzial, ze nie pamieta, no I oczywiscie nie byl w stanie poszukac w tym momencie. Prosze mi wierzyc, przewertowalam cala instrukcje, krora posidam I ku mojemu zdziwieniu nie ma ani wzmianki na temat winogron z pestkami! Eureka! Poswiecam swoj czas na napisanie tej oceny firmy Phillipiak ku przestrodze innych. Nie chce aby ani jedna osoba doswiadczyla tego co ja. Kazdego przed zakupem zachecam do przeczytania tej oceny I przeanalizowania przez potencjalnych klientow czy zakup tak drogiej wyciskarki ma wogole jakis sens? Zadalam rowniez pytanie mojemu rozmowcy gdzie ten przytarty plastic z przytartego slimaka sie podzial? Nie bylo to jednak cos czym moj rozmowca sie wogole przejal. To jest po prostu skandaliczne, poniewaz rzekomy menadzer tak renomowanej firmy nawet sie nie zmartwil w jaki sposob sprzet jaki jego firma produkuje I rozprowadza nie dba o zdrowie swoich klientow. Ja te wyciskarke tylko pozyczylam od mojej znajomej na czas mojego pobytu w Polsce, poniewaz nie moglam przyleciec ze swoja z wiadomych wzgledow. Jesli ktos wogole poszukuje dobrej wyciskarki to gorao polecam te ktora ja zakupilam I przetestowalam - Omega Sana. Nawiasem mowiac mam na nia w USA gwarance na 10 lat. Uzywam ja codziennie kilka razy dziennie dla 4 osobowej rodziny przez wiele miesiecy I slimak pozostaje bez zadnych sladow uzytkowania. Naprawde zaluje, ze nie moge tutaj zamiescic zdjecia dla porownania. Dodam, ze cena obydwu wyciskarek jest omalze identyczna, a jakosc absolutnie bez porownania, jesli chodzi o czyszczenie I osbsluge, no I nie wspomne o obsludze klienta. Pozdrawiam wszystkich! Renia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież od dawana wiadomo, że to pic na wodę i naciągają ludzi. Nikt normalny nie chce kupować tego sprzętu to robią specjalne prezentacje i naciągają naiwnych staruszków na zakup garnków za kilka tysięcy. Standardowa i wcale nie nowa procedura. Nie dawać się na brać na jakiekolwiek prezentacje. Ci ludzie są przeszkoleni do mamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×