Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Moniciak

Opinie o ATV galeria twarzy

Polecane posty

Większość opinii w necie na temat tej firmy pochodzi sprzed kilku lat, a czy obecnie ktoś ma jakieś doświadczenia związane z castingami, statystowaniem? Ja raz na jakiś czas chodzę na castingi i czasami uda się złapać zlecenie, chętnie dowiem się, jak to wygląda u innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Statystowałam w serialu " Dzwony wojny" dzięki ATV Film - atmosfera na planie była bardzo pozytywna. Wszyscy byli życzliwie nastawieni i odpowiadali na ewentualne pytania. Opieka nad statystami była zapewniona, więc nikt nie czul się pozostawiony sam sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest w łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedziba jest w łodzi na piotrkowskiej, ale często organizują castingi w innych miastach. W łodzi jest teraz dużo produkcji typu komisarz alex i w nich biorą udział statyści z atv, ale z tego co wiem w innych miastach też można coś wyhaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z góry polecam współpracę z Galerią twarzy . Jedna z porządnych firm która pomaga i pokazuje normalnym ludziom takim jak my jak wygląda ciężka praca przy powstawaniu serialu np Komisarz Alex. Mam przyjemność statystować od trzech sezonów a nawet w zeszłym sezonie dzięki Idalii Sierockiej miałam możliwość wykazać się w epizodzie , praca nie należy do łatwych . Dzięki bliższemu przyjrzeniu się pracy ekipy i aktorów możemy zauważyć jak dużo pracy i poświęcenia wkładają w swoją prace żeby każdy element był dopięty na ostatni guzik , nam sie tylko wydaje oglądając serial w telewizji ze to chwila sekunda jakiejś sceny , w praktyce wygląda to inaczej każdy szczegół musi być dopracowany jak i przez aktorów i również przez statystów my też czasami kilkakrotnie albo nawet i kilkanaście razy poprawiamy tą samą czynność . Ale nawet ta ciężka praca nie jest w stanie popsuć tej miłej atmosfery która panuje na planie i każdy jest życzliwy dla siebie jak tylko może pomimo czasem ciężkiej pogody upałów jak i mrozów czy różnych przeszkód które także bardzo często psują kolejność planu. Ale nikt się nie poddaje i zawsze dajemy rade bo naprawdę warto przeżyć taka przygodę nie zważając na pieniądze zarobione czy na godziny spędzone liczy się ciepło od strony ekipy i aktorów dla takich zwykłych tak naprawdę ludzi jak my :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zdjęcie wisi w bazie pół roku i jak na razie nic. Przysyłają oferty castingów ale nie mam czasu na nie chodzić, więc pewnie nigdy nie doczekam się na swoje 2 minuty w tv :) ale spróbować można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było to pierwsze dla mojej córki zetknięcie z pracą na planie filmowym. Córka była zachwycona dzięki fantastycznej atmosferze panującej na planie. Powiedziała, że chciałaby to powtórzyć. Spodobała jej się praca pod okiem reżysera, a poznanie Charlsa Daigneaulta dopełniło jej szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Centrum Filmowe wytypowało mnie do udziału w zdjęciach do filmu "Hiszpanka" w reż. Łukasza Barczyka, w charakterze epizodysty. Zostałem wytypowany przez samego reżysera na podstawie castingu wizerunkowego i "nominowany" przez niego jako "ten pierwszy"ostałem wytypowany przez samego reżysera na podstawie castingu wizerunkowego i "nominowany" przez niego jako "ten pierwszy" spośród trzech innych epizodystów, którzy również wygrali casting do filmu, co z kolei skutkowało niemalże ciągłym przebywaniem mojej osoby na planie filmowym pod okiem kamery. Pozostali epizodyści przebywali na planie doraźnie, bądź wcale. Ponadto zostałem wyróżniony przez reżysera za "odpowiednią" postawę na planie podczas zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dniu 7 i 8 sierpnia brałam udział w reklamie " Rutinoscorbin" jako statystka. Atmosfera była bardzo miła . Poznałam dużo nowych osób, z którymi utrzymuję kontakt. Poznałam pracę reżyserów i ekipy filmowej i przyznam że ich spokój, opanowanie i profesjonalizm zrobiły na mnie wrażenie. Spędziłam na planie prawie dwa dni, które z przyjemnością wspominam. Dziękuję Centrum Filmowemu ATV Film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki nim zagrałam tytułową rolę w filmie " dziewczyna i traktor" musiałam się nauczyć dymić z komina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współpracę z Firmą ATV Film rozpocząłem w marcu tego roku. Przez te kilka miesięcy dostałem wiele zaproszeń na castingi. Dzięki firmie mogłem zobaczyć jak wygląda praca na planie, poznać wielu ciekawych ludzi. Podczas nagrań byłem w stałym kontakcie, telefonicznym jak i osobistym, z pracownikami Firmy, którzy nadzorowali przebieg nagrań tak, żeby dopilnować zobowiązań zgodnych z umową dla wszystkich stron. O Firmie ATV Film mogę wyrażać się w samych superlatywach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kasa? Po jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po około miesiącu, zależy chyba za jakie zlecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie zrobili bardzo dobre wrażenie. Mam nadzieje, że będę mogła wystąpić w jakimś filmie albo chociaż reklamie:) podobno szanse mają nawet takie niezbyt ładne jak ja osoby bo nie wiadomo, kogo akurat będzie potrzebował reżyser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam współpracę z ATV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ATV jest najlepszą tego typu firmą w Polsce i tyle w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie rewelacja :) dużo castingów, o każdym informują na facebooku - można chodzić co drugi dzień, jak ktoś ma czas:) a jak ktoś ma szczęście to może wystarczy sama obecność w bazie, zaglądają tam producenci i zawsze jest cień szansy, że nas zauważy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie statystowanie w komisarzu alexie było zajefajną przygodą i zamierzam pokazać kiedyś moim dzieciom odcinek z moim udziałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie postanowiłam wykorzystać czas wolny w ferie i odwiedzić to miejsce. Przez telefon wszystko brzmiało naprawdę fajnie i sympatycznie, umówiłam się na sesję. Najwyżej jak nic z tego nie wyjdzie to będę miała ładne zdjęcie na fesja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co, jakieś wrażenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje wrażenia są pozytywne :) byłam na planie reklamy razem z innymi statystami i było fantastycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadzieja przez pierwszych sześc miesięcy dostałam trzy zaproszenia na casting z dwudniowym wyprzedzeniem (tak, dwudniowym, nie dwutygodniowym) w innym mieście więc pojechać tak z dnia na dzień nie mogłam. Kiedy podpisywałam umowę i płaciłam za sesję oraz wpisowe otrzymałam informacje, że bardzo dużo castingów jest w moim mieście. Tymczasem nie było ani jednego. Pod koniec umowy znowu dostawałam zaproszenia na castingi i znowu do Łodzi albo Warszawy z dwudniowym wyprzedzeniem. Nie polecam. Stracone pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, posiadam nowe informacje na temat ATV galeria twarzy. wprowadzaja tam swoich znajomych, osoby z zewnatrz nie maja szans. komentarze na ich stronie-same pozytywne... :) smiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem znajomą ATV, a mimo to poszłam z córką na casting do reklamy kostek rosołowych i mała zagrała małego eksperta ds zdrowej żywności hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie pozytywne wpisy są od kolesi. Jest to firma która bierze tylko kasę za wpis, a potem wsadza swoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płaci się wpis do banku twarzy, za udział w castingach nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×