Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Moniciak

Opinie o ATV galeria twarzy

Polecane posty

Gość gość
czy wsadza swoich... ja znalazłam ogłoszenie o zapotrzebowaniu do filmu o Bodo na ich facebooku, poszłam z koleżankami i okazało się, że naprawdę potrzebują dużo osób, dostałyśmy się wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawa sprawa, trzeba się tym zainteresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jakiegoś czasu zastanawiałam się czy nie zapisać się do galerii twarzy, opinie mieli różne, ale postanowiłam spróbować i co się okazało...dostałam sie do kolejnego etapu. ludzie z ATV są naprawdę w porządku, to nie są żadni naciągacze jak pisali niektórzy, bo nikt mnie do niczego nie namawiał, a sesja zdjeciowa była super i na pewno długo będę ją wspominać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udział w ATV galeria twarzy to wyrzucone pieniądze, dzień, dwa przed przed spotkaniem otrzymujesz info na stronę. Częściej zapraszają na płatne zajęcia z reżyserem 120/godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak nie uważam , moim zdaniem dzięki Galerii Twarzy ATV, można zmienić swoje życia i zyskać dodatkowe zajęcie, za które można w dodatku sobie zarobić , polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameraakcja
Polecam jako wakacyjne zajęcie, jest dużo ofert dla młodych osób :) W wolnym czasie można pochodzić na castingi i spróbować szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ATV bo zawsze chciałam wystąpić w filmie, a dzięki atv to się udało :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiks
To prawda, rewelacyjni, pomocni ludzie, ogromna ilość ofert i castingów - dla kogoś, kto chce spróbować swoich sił w statystowaniu to najlepsza opcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się w 100%. Przez 7 lat obecności w bazie atv wystąpiłam w prawie 20 produkcjach! Czasem polegało to tylko na tym, że np. stałam na przystanku albo robiłam za inny element scenografii :) Jednak każda taka rola to była super przygoda, dużo nowopoznanych osób i po prostu świetna zabawa. Zarobione pieniądze to dla mnie drugorzędna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto śledzić castingi (np.na ich facebooku) bo naprawdę można sobie trochę dorobić w tym smutnym i szarym mieście łodzi :) Ja wystąpiłam dwa razy, za każdym razem zapłacili mi 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaMamaWawa
Niestety moja opinia jest negatywna, kiepska współpraca, Panie nie do końca zorientowane. Wszyscy począwszy od asystentki do fotografa liczą tylko pieniądze. To po prostu porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććć
ATV WARSZAWA - To czemu mi nie płacą już od 3 MIESIĘCY i milczą w temacie jak pytam o zapłatę ???? skoro tak chwalicie tę firmę ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, mnie zapłacili po 3 tygodniach. Może warto spróbować z nimi pogadać czemu jest taka obsuwa. A jaki termin płatności po zleceniu masz w umowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie mogę powiedzieć złego słowa na osoby zatrudnione w atv - mnie za każdym razem udzielali wyczerpujących odpowiedzi, byli uprzejmi i bardzo kontaktowi. Pozdrawiam panią Magdę i Sylwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jutro casting do reklamy aaaa!!! :D Obym się dostała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam same pozytywne doświadczenia. Syn jest w galerii twarzy od czerwca 2016. W tym czasie dostaliśmy dwa zlecenia, w tym jedną sesję zdjęciową do katalogu odzieżowego, kilka zaproszeń na castingi i nawet udało nam się statystować w Komisarzu Alexie, tak tak nam! bo przecież mama na planie też być może :D hihi. Polecam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam już 3 zlecenia, współpracuje z nimi od 2 msc. Płacą w terminie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w galerii twarzy od roku , dwa razy statystowałam w komisarzu Alexie czekam z niecierpliwosćią na kolejną zlecenia :):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna agencja. Najważniejsze ze nie działają na wyłączność wiec nie trzeba przyjmowac wszystkich propozycji ktore przychodza, jak cos nie odpowiada to po prostu bez zadnych konsekwencji sie odmawia a to chyba najwazniejsze. Za to 60 zl na rok to nic przy tym ze nie pobieraja potem zadnej prowizji z wynagrodzenia. Mam doświadczenia z agencjami ktore pobieraja prowizje i wtedy to boli jak cholera. Pozdrawiam Atv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna63
Moja córka dostała kolejną rolę. Za rok planuje zapisać syna jak dorośnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adapoziomka82
Często jestem zapraszana na castingi, ostatnio parę razy byłam statystką do seriali w łodzi, mój synek ma 6 lat i dostał się do reklamy. Te wszystkie negatywne opinie są stare i dla mnie nieaktualne, albo mi się poszczęściło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez sie poszczecilo w takim razie , na teraz łodzi sporo sie dzieje mialam juz dwie propozycje ale bylam na wyjezdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marho
Synka wybrali w castingu z Bełchatowie , zdecydowaliśmy sie na sesje , zdjęcia nalrawde na wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 6 letnia córka dostała swoją pierwsza prace, mianowicie angaż do reklamy. Jesteśmy z mężem bardzo dumni. Pozdrawiam :)))€

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostalam właśnie zdjęć mojego synka. Czekamy na jego pierwsza role. Zdjęcia super. Goraco polecam!&!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertra
Na pierwszą rolę mojej Ninki czekaliśmy chyba 3 miesiące, a później propozycje posypały się jedna po drugiej. Nina uwielbia pozować i dopóki tylko będzie chciała, na pewno będziemy współpracować z ATV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slawomir
Gralem u nich już kilkanascie razy i nie mialem problemu z wyplata nigdy. Wedlug mnie porzadna firma i swietni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolpracujemy z atv prawie roku , mielismy juz 2 propozycje , na epwno przedłuzymy umowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 33
czy ktos wie co dalej z Komisarzem Alexem , czy bedzi ekolejny sezon?? W tym statystowałam 2 razy i chetnie jeszcze pobawie sie na planie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×