Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepełnosprawny 30

Związek z niepełnosprawnym

Polecane posty

Gość niepełnosprawny 30

Witam, mam 30 lat i jestem niepełnosprawnym mężczyzną. Jeżdżę na wózku i jestem sam (zawsze byłem sam). Z każdym rokiem jest mi z tym coraz gorzej. Nie wierze już w to, że jakaś kobieta zechce zemną być. Czytam forum i z każdym słowem robi mi się coraz smutniej. Wiele osób daje do zrozumienia, że ludzie ze słabościami nie mają szans, Nie powiem, że jestem przystojny, bo nie jestem. Nie powiem, że jestem bogaty, bo nie jestem. Nie mam zbyt wielu walorów, którymi mógłbym oczarować kobietę. Czytając forum zrozumiałem, że mam nawet więcej wad w oczach kobiet niż się spodziewałem. Szczególnie tu na forum erotycznym. Nie spełniam wymagań pragnień kobiet. Gdybym miał chociaż dużego penisa, mógłbym udawać, że to jest najważniejsze. Ciężko jest być samemu. Z każdym dniem mam coraz silniejszą depresje, słowa obcych mnie ranią. Nie mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytaj tego forum, to specyficzne miejsce i nie należy brać go poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę że masz szansę nawet na zdrową tylko polub siebie i rzeczywiście zajmij się czymś i bądź odważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepełnosprawny 30
Nie tylko tu na tm forum. Ale wszędzie. Nie mam nić przeciwko uprawianiu miłości, mówieniu o tym, ale skazywanie człowieka bo jest mu często trudno. Nie ukrywam mam problem z potencją prze kalectwo i skoro zdrowi są wyszydzani to ja tym bardziej mogę. Boje się po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety, tak juz jest, ze jak komus czegos brarkuje, musi sie wykazac zdecydownie mocniej niz inni w jakims temacie ( nie przypadkiem najwieksi przywódcy byli niskiego wzrostu, albo mieli jakies wady fizyczne). Pomysl o jakiejs dziedzinie, w ktorej byłbys bardzo dobry i pracuj nad tym intensywnie, odzyskasz pewnosc siebie a wtedy i dziewczyna sie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepełnosprawny 30
To nawet fajna rada. Chciałbym w nią uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee nie jest źle ;) Skoro jeszcze tu jesteś i używasz sformułowania "Gdybym miał chociaż dużego penisa, mógłbym udawać, że to jest najważniejsze", to znaczy, że masz dystans do siebie a co za tym idzie masz szansę :) Tylko uwierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kieruj się opiniami anonimowych ludzi z forów internetowych. Większość z nich to zakompleksione nastolatki dowartościowujące się kosztem innych osób. Szczerze mówiąc, mogłabym być z niepełnosprawnym mężczyzną, ale musiałby oczarować mnie swoim charakterem i zainteresowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomysl o takich ludzich jak Nick Vujicic bez rak i nog, o geniuszu Hawkingu prez Roosevelt nie mogł chodzic, był po polio Stalin mial krótsza jedna reke, Janek Mela nie ma reki i nogi, pomysl o sportowcach na paraolimpaidach, o Helenie keller slepej i głuchoniemej o malarzach bez rąk - wszyscy onie wiele osiagneli -musisz znalec jakas pasje dla siebie. Pomysl, w czym jestes najlepszy i zajmij sie tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepełnosprawny 30
Próbowałem już w życiu być aktywny, z różnym skutkiem. Nawet próbowałem zbliżyć się do dziewczyn, które miałem nadzieje, że są odpowiednie i darzą mnie przyjaźnią. Niestety niebyły zainteresowane zacieśnianiem relacji, potem przyjaźnie, znajomości też sie rozpływały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może za bardzo chcesz? Czasem warto poczekać by szczęście nas znalazło zamiast za nim gonić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepelnosprawny 30
To twoje usta? nie bój się to nie podryw, po prosty zaciekawiło mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesteś niepełnosprawny od urodzenia? To może mieć znaczenie bo dziewczyny chca mieć zdrowe dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepełnosprawny 30
tak, to choroba genetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może boją się przywiązania? Powodów znalazłoby się pewnie tyle ile kobiet, które odrzuciły Twoje zaloty. Trzymaj dystans do siebie, uśmiechaj się do świata. Świat uśmiechnie się do Ciebie. Nie jesteś głupi, nie jesteś nieudacznikiem. Jesteś tylko niepełnosprawny. Dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja radziłabym szukać kobiety która nie chce dzieci albo bardziej własnie chorych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepełnosprawny 30
skąd wiesz, może jestem głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę jak piszesz. Troszkę się nad sobą użalasz :P ale czasem każdemu wolno. Głupi nie jesteś, moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś głupi, bo umiesz stosować znaki przestankowe, co na kafe jest absolutna rzadkością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepełnosprawny 30
ha dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×