Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Weż go sobie jest Twój

Polecane posty

Gość gość
ale przy niej Cie chyba nie dymał ale tu fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego, chodzi o wyłączność. a skoro on nie potrafi sie zdecydować to niech sie buja :D która by chciała takiego, choćby nie wiem jak zajbeisty poza tym był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwścieczona & już nie dymana postaraj się może wydyma jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha prosze cie, gdzie ty tu widzisz wściekłośc :D jest mi go żal i tyle, nie zamierzam płakać z powodu idioty, ciesze sie, ze szybko sie na nim poznałam, a sporo musiał nakłamać i ukrywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie wymyślał kłamstewka no pewnie musiał się chłopina nakombinować zżera mnie ciekawość co faceci potrafią wymyślić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no np. fakt, że nie ma dziewczyny, ze nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki (sic), poslugiwał sie monosylabami i starał się chyba jak najmniej mówić, bo ciężko by było to spamiętać później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna, luzna relacja miala byc to chyba wlasnie polega na tym ze sypia sie z roznymi osobami jak na taka sie umowiliscie to co ci szkodzi dlaczego chcesz odpuscic fajny ukladzik jak sie zachowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie nie chodzi o to, żeby sypiać z wieloma, tylko o to, żeby spełniać swe seksualne potrzeby bez przymusu angażowania sie emocjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co mi szkodzi? nie chce i tyle ;) taką desperatką nie jestem już, że MUSZĘ się pieprzyc. fajnie było, ale sie skończyło i do tego nie chce wracać. stać mnie na coś więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zachował się jak kretyn bo się za angażował czy ty się za angażowałaś i zwiał długo byliście w takim układzie ciekawi mnie to bo nie wiem czy pakować się w podobną sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak możesz teraz mu będzie przykro on chce się pieprzyć a Ty odmawiasz,nie ładnie tak się nie robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt sie nie zaangażował, on po prostu za dużo kombinuje, kłamie w żywe oczy, a mi nie odpowiada relacja z kimś, komu nawet nie potrafie zaufać ;) a od pieprzenia to on ma dziewczyne niech sie ciagnie, miał wybór, wybrał, niech nie płacze i nie dzwoni juz wiecej, bo nic to nie da, a tylko sie skompromituje po raz kolejny w moich oczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no jak wydzwania i płacze to mu zależy na Tobie to chyba jednak Ciebie wybrał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo żałuje i wie że źle wybrał i chce to naprawić :P no nie bądz taka wsiądz na ptaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko żadna go nie chce. I nie będzie chciała, skoro już umoczył w takiej infantylnej kretynce jak ty, która zakłada anonimowe topiki nie wiadomo do kogo i żali się że facet ją zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli miałabyś odwagę to powiedziałabyś to w oczy innej dziewczynie, a nie żaliła się anonimowo w necie że cię misio wydupczył i zostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty gościu wyżej lepiej wyjdź, bo nie wnosisz nic do dyskusji ;) a swoje nieuzasadnione oceny lepiej zachowaj dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zostawił i płacze to nie zostawił ale jak podzwoni jeszcze trochę to mu daj niech ma chłopak jakąś nagrodę bo się zniechęci "P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będziesz mi życia układał/a!!! :D obiad skonczony, i miedzy nami juz tez skonczone, decyzja ostateczna, tacy sie nigdy nie zmieniają, a ja nie zamierzam niszczyć sobie nerwów przez niego anymore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie do kogo to jest skierowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obiadu nie będzie teraz będą pomyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama stąd wyjdź. To jest publiczne forum. Jakiś facet cię wydymał a potem poszedł do innej, a ty się tu dziecinnie wyżalasz. Jesteście z tym facetem siebie warci. Nawet nie masz na tyle godności żeby zachować się z klasą, tylko płaczesz tu za tym chłopaczkiem, który cię bzykał a teraz poszedł bzykać inną. Hahaha. Z każdym postem pokazujesz jak ci żal że ciebie już nie bzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w domu pomyje kafeteria pomyje czuje się jak świnia chyba zwarjuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostawił taką cipkę jej wielki playboy i ona teraz sie wyżala, hahaha :D trzeba było brać porządnego chłopaka a nie bawidamka to byś teraz nie ryczała na całe forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyżalam sie, to nawet nie moj temat, ale wtrąciłam się, bo przeżyłam cos podobnego. i znowu mi wmawiasz, że płacze za nim :D ahh co jescze, może jestem zazdrosna, że mnie nie wybrał? zawsze marzyłam o takim, który by mnie rzucał co jakiś czas, a w tym czasie chodził sobie na moje koleżanki, taaak to z pewnością jest mój rycerz :D nie jestem taka jak ty, wiec prosze przestan oceniac mnie twoja miarą ;D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jak bylo dymal cie przy niej czy wytrzymal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie już się nie złość chodź na Facebooka wyjaśnię Ci wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojojoj, zostawił mnie ojojoj, zadzwonił co robić odbierać czy nie dać mu szansę czy nie dać, dać mu doopy czy nie dać no k***a problemy gimbazy mnie rozwalają forum w wakacje sięga dna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sobie wzięłaś ochłap, którym kazda sobie d**ę pociera to sobie go hoduj. a teraz się nie wymiguj że to nie twoja sytuacja, nie twój topik i najlepiej że w ogóle cię tu nie ma. zrobiłaś z siebie idiotkę i żyj z tym teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×