Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laurkachmurka

Czekające na pozytywny test 2014 i ciężarówki którym już się udało

Polecane posty

Gość gość
No dobra kiedys z wami pisalam ale juz nie pisze. Czytam tylko regularnie no i czasem komenta wstawie - wolno mi to otwarte forum. Kazdy moze pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa skoro nie wart uwagi to czemu mi odpisujesz?? Przeczysz sama sobie. Eh a problemy z byciem konsekwentna i zdecydowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma7usia, chyba wiem o co Ci chodzi... szkoda trochę, że Cie juz nie bedzie ale rozumiem. Sama lapie sie na tym ze ciagle mysle o tym forum w ciagu dnia :P życzę powodzenia również i Tobie ;) :* trzymaj sie ! I odzywaj sie jednak czaasem ;) jak bedziesz miala gorszy dzien to zawsze mozesz sie nam wyzalic ;) no i chwal tez sie nam na bieżąco :P buzka ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może być Eulalia - kiedyś już się wsypała. Cóż, inteligencją nie grzeszy jak widać po jej wypowiedziach. Kultuury tez Ci brakuje. Nieważne kim jesteś, nie miej dzieci babo, bo szkoda dzieciaka na takich jak Ty! Martucha - polecam Ci ołówkową. Kup sobie bieliznę wyszczuplającą jeśli coś będzie odstawać. Ale z doświaczenia wiem, że super wygląda taka sylwetka. Mam koleżankę - niską i krępą. Pożyczyłam jej taką spódnicę - wysoka, wcięta w talii do kolan właśnie ołówkowa. Wyglądała tak obłędnie, że potem kupowała tylko takie. Na tej stronie masz taką sukienkę przy pozycji nr 1 - ta czarna. Choć jeśli mówisz, że masz ramionka wąskie, a grubsze trochę ręce to założyć możesz bolerko na krótki rękaw lekko podniesiny/ odbity, albo taką sukienkę znaleźć. Zaraz coś znajdę i pokaże o co mi chodzi. I koniecznie szpilki bez pasków wokół kostki - skracają nogę i przez to pogrubiają. Rybcia - jaki masz stetoskop? Bo ja mam chyba popsuty. Nic nie sychać, a przynajmniej serca maleństwa nie słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/klasyczna-olowkowa-sukienka-2-kolory-l-xl-40-42-i4433629489.html Śliczna jest - o czymś takim pisałam. Chodzi konkretnie o krój. Dobrze, aby była wcięta w talii - pamiętaj że pasek skraca. Im szerszy tym bardziej. Ale ołówkowy krój wydłuża nogi. W tej masz też rękawki krótkie, lekko marszczone na górze o ile dobrze widzę - coś takiego tez fajnie wysmukla i wydłuża ręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Dzięki evela właśnie też o takiej myślałam... I właśnie eulalia też mi wpadla do głowy, ale nieważne... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejti87
Cześć dziewczyny, ja tez oczekuje pozytywnego testu od paru miesiecy. Lekarz zalecił mi tylko femibion. Jak długo się już staracie? Zaczynam się już martwić, stąd moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______23 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______23 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______21 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______17 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______16 tc_________24.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______15tc_________21.01.201 5 anii84__________________30 lat______14 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______9 tc_________06.03.2015 tajska__________________23 lat______7 tc________~19.03.2015 STARACZKI martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________14.08.2014 karnataka____________27 lat______11 cykl staran_______________27.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 4 cykl starań______________ 15-20.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____5 cykl starań_______________od 10.08. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________03.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14 olga992________22lata________1 cykl starań____ 03-05.08.14 Pesteczkazzz-____34 lata______1 cykl starań _____19.08.2014 Myńka8-________28 lat________6 cykl starań____29.07.2014 mala_czarna98______23lata_____4-5.08 Mycha32___________3 cykl staran_______11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Martucha jakby nie patrzeć to w tabelce jestes pierwsza na górze starających to teraz musisz przeskoczyć :P Zajebista burza i ulewa była , i nadal kropi może wreszcie się ochłodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wczoraj tak bylo, cztery godziny burzy i deszczu, a jak sie dobrze spalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, u nas mogłoby tak porządnie du....pnąć deszczem, za przeproszeniem. Już bym chciała, żeby powietrze się orzeźwiło. Tu cały czas ponad 30 stopni i tak od 4 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papi a nie za wczesnie na takie bicie serca przez stetoskop mi lekarz powiedział ze najwczesmiej od 20 tc i to nie zawsze bo czesto mylimy to z naszym bicie serca. tak samo jak lezymy i brzuch nam regularnie podkskauje w rytm bicia sercaale naszego a nie dziecka. czasem na ktg po 20 tc ciezko połoznej znalesc od razu tetnop a myslisz ze w domu byłoby to takie proste? A po co stetoskop? A po to, żeby za jego pomocą słuchać bicia serca dziecka. Nie chodzi oczywiście o żadne "moje paranoje", tylko o ciekawość i o to, że od mniej więcej 21. tygodnia ciąży można wysłyszeć bicie serca metodą chałupniczą, bez konieczności uciekania się do USG dopplerowskiego. Jak odróżnić bicie serca płodu od własnego? To pierwsze odbywa się w średnio dwukrotnie szybszym tempie, około 160-200 uderzeń na minutę. Kto miał okazję słuchać tętna w gabinecie lekarskim, to wie, że przypomina szybki tętent końskich kopyt: tudum-tudum-tudum-tudum. Trzeba oczywiście to serducho namierzyć, to nie jest tak, że przytykasz to kółeczko do pępka i od razu słyszy się miarowe uderzenia. Przecież dziecko na tym etapie wierci się jak szalone i swobodnie obraca, a tam, gdzie myślisz znaleźć serce, mogą być wypięte w twoją stronę szanowne cztery litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
ja proponuje ignorowac tego goscia , bo przeciez o to mu chodzi zeby siac tu zamet. gdyby chcial sie dolaczyc nie majac nicku to nie odzywal by sie tak po chamsku prawie do kazdej z nas. evilinka ale ci zazdroszcze tej wizyty, chociaz ja mam zaraz po tobie to dla mnie jeden dzien to udreka:) ma7usia rozumiem cie ,ale obiecaj ze jeszcze do nas zajrzysz, a jak juz zajdziesz w ciaze to poinformuj nas koniecznie:) papi ja chyba nie jestem az taka fascynatka zeby sluchac bicia serca, ale jakbym miala mozliwosc podgladania dzidzi domowym usg to chyba predzej bym sie na to zdecydowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka a pomysl ze ja musze wyytrzymac tym razem 4 tygodnie choc zawsze mam wizyty co 3 . juz nie moge sie doczekac dobrze ze to tylko jeden raz a potem co 3 tyg sie widzimy z malenstwem. równo 4 miesiace mam do porodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam tą wizytę, ale nie uśmiecha mi się, szczerze mówiąc:/ Siedzieć w ten upał 4 godziny w poczekalni. Oj nie chce mi się kurde. Mam nadzieję, że wszystko ok u dzidziuśki. Wierci się ciągle, przekręca w kółko chyba - mam takie uczucie jakby mi ktoś kiszki wywracał do góry. I twarde górki wystają - pupka albo główka wciśnięta :P Moja mała pupeczka kochana. Jak zmieniam pozycję, to się przekręca. Wczoraj mąż całował mi brzuch i "pierdzioszki" delikatne robił a ona go kopała. Reaguje u Was już na dotyk? To jest dopiero super! Stetoskop mam chyba popsuty, bo nawet moje bicie słabo słychać. Jest porysowany i wypada ta błonka. A jaki Ty masz Rybcia? Nie wiesz ile kosztuje? Kto miał testować teraz? Pogubiłam się. Gubię się w nickach na M... Kejti ja nie wiem jakie badania się robi i co trzeba brać. Mi lekarz powiedział, żeby nie nastawiać się, że od razu wyjdzie i nie spinać - bo to najbardziej blokuje. Spontan jest skuteczny. Ale równie dobrze dziewczyny chodziły na monitoring w cyklu i pomogło - Laurka, Brzoskwinka i Tajska to kobietki po monitoringu :) Może zapytaj o to lekarza. Z tym, że jeśli chodzisz na NFZ i masz u siebie kolejki to Ci tego nie zrobią na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga992
Nie wiem czy kojarzycie ta reklame, we fragmencie ktorej pokazuja brzuch kobiety w ciazy i moment w ktorym akurat kopie/przekreca sie i wyraznie widac jak w jednym miejscu brzuch kobiety sie wybrzusza na chwilke ? :) pamietam jak moj maz pierwszy raz zobaczyl ta reklame to od razu "jakbym sie przytulal do takiego brzucha i by on mi tak podskoczyl to bym sie wystraszyl" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia1987
Ale ja nie mam stetoskopu tylko papi :) Fotke moze mezowi uda sie dzisiaj zrobic :) jak ja Wam juz zazdroszcze tego kopania :) ajjaajjjajj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale jazda. Narobilam sobie po całej linii :( w lipcu skończyła mi sie umowa z plusem i żeby przejsc z mixa na karte trzeba bylo wpisac jakis tam kod. Facet w punkcie plusa powiedzial mi ze mam na to miesiac albo 3 nie pamietam dikladnie. Oczywiscie inteligentna ja nie zrobilam tego i numer wylaczyli. Dzisiaj wzięłam sie za opłacanie rachunkow ale jak na zlość do wszystkich tranzakcji chcialo kodu autoryzacyjnego a mój tel nie chciał łapac sieci. Ani nie aktywuja mi tego nr przez tel ani w banku nie zmienia numeru bo jak... teraz musze znowu wplacac kolejne pieniądze na konto hl wysylac szwagierce i ona nam musi popłacic. Masakra po prostu. :/ tyle nerwów dzisiaj zjadłam że aż mnie brzuch okresowo zaczął boleć... Juz nawet byly plany że do PL bede musiala jechac. Zaraz was poczytam i odpisze bo nie ogarnęłam jeszcze nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×