Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laurkachmurka

Czekające na pozytywny test 2014 i ciężarówki którym już się udało

Polecane posty

Gość ma7usia
Cześć Dziewczyny, nie mogę jakoś przebrnąć przez te nowe forum, dlatego piszę tu, a widzę, że jeszcze odwiedzacie kafe. Ja nadal się staram, ale mam teraz mały problem i nigdzie w necie nie mogę znaleźć info na ten temat. W sobotę mam przyjąć zastrzyk pregnyl na pęknięcie pęcherzyka. Moja gin dziś wyjechała na szkolenie i wraca dopiero w poniedziałek, więc nie mam z nią kontaktu. Obawiam się tylko jednego. Co się stanie, jeśli w sobotę przyjmę zastrzyk a okaże się, mój pęcherzyk pękł wcześniej? Proszę Was o pomoc, może któraś z Was coś więcej wie na ten temat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma7usia
Wiecie co Dziewczyny... zapisałyście się na nowe forum, zarejestrowałam się i pokazuje mi komunikat, że nie mam wystarczających uprawnień żeby z niego korzystać. Chyba stworzyłyście swoje prywatne forum, a szkoda, bo myślałam, że kiedyś do Was wrócę, ale widzę, że się nie da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki655
Witam. 2 lata temu Poronlam w 14 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do internetowego meblowego sklepu mebelmania.com gdzie znajdziesz rewelacyjne meble praktycznie do każdego pomieszczenia. Ceny dużo mniejsze niż w sklepach stacjonarnych i szeroki wybór nowoczesnych mebli – dodaj, że informację znalazłeś tutaj to udzielę 3% rabatu. Wpisz w dowolną wyszukiwarkę „Mebelmania” i wybierz interesującą Cię zakładkę. Pozdrawiam i zapraszam MEBELMANIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×