Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laurkachmurka

Czekające na pozytywny test 2014 i ciężarówki którym już się udało

Polecane posty

Kurcze no martucha troche sie narobilo :/ dopóki nie wrocicie do Polski to nic nie zalatwicie... ale nie denerwuj sie bo czasu nie cofniesz - zdarza sie, jestesmy tylko ludzmi ;) ja osobiscie mam z mezem jedno konto i kazdy z nas ma swoj login itd i sms z haslami przychodza nam na oba telefony (moj i jego) takze my sie zabezpieczylismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejti ja juz z pół roku a ty ile?? pestka no jestem na samej górze ale to nie musi znaczyć że pierwasza do ciężarówek wskocze, niestety :( Evilinka to niezłe upały macie. Ja bym chciala troche tego gorąca bo u nas to lata brak. Tutaj pogoda jest taka umiarkowana latem nie za ciepło zimą nie za zimno. W poprzednią zimę tośśniegu chyba wcale nie widzielismy. Mycha niech nie boli do 11 wytrzymajmy bo kto bedzie test robil? :p Laurka może papi słyszy pływającego dzidziucha a nie serduszko... Rybcia czekamy na fotke Olga fajny widok i jeszcze lepsze uczucie jak tak dupke wypnie :p ja kacpra klepałam jak wypinał a po urodzeniu tak zasypiał jak go stukałam w pupkę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha sprobuj może w banku Ci numer telefonu zmienia jak zadzwonisz, zależy pewnie jaki bank. Dziewczyny ja zajrze do Was jutro bo dziś padam, zazdroszcze Wam wizyt, ja dopiero 22.08 i to po 5 tygodniach bo moja gin dopiero z urlopu wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Kurde ja się chyba zastrzelę dostałam wczoraj jakieś uczulenia na całych łydkach tak swędzi że zaraz zeświruje nie wiem od czego i skad, ale czuje się jakbym wytarzała w polu pokrzyw jedyne co na chwilę pomaga to tona altacytu żel . Martucha a telefonicznie nie możesz zmienić numeru do kodów? Też miałam dobry dzień dzisiaj myślałam że boso będę wracać , bo mi się buty rozpadły , dobrze że sobie przypomniałam że trampki zostawiłam :P Padam z tego gorąca, chyba jednak namówię mojego na jakiś wyjazd na weekend niż ma tu przyjechać nie chce mi się sprzątnąć mieszkania, gotować,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjj, martusia:):) zdarza sie kazdemu, ponac nie myli sie ten co nic nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
No właśnie mi nie zmienia. Musze byc osobiście w banku. Tak to byle kto mógłby zadzeonic i sobie pozmieniac wszystko. Nie no tragedii nie ma :p mój błąd i moje lenistwo :D Pestka a nóg nie goliłaś?? kurcze paznokcie sobie spiłowalam na krótko i mi dziwnie teraz. Kacprowi pomalowalam 3 paznokcie lakierem świecącym w ciemnosci i lata teraz i sie cieszy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekam. Juz oki brzuch, ale mocno wzdety jak nigdy i piersi drugie tyle:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Martucha codziennie golę , tak samo maszynką na szybko . Wczoraj mnie tak zaczęło po tej ulewie jak wracałam i zmokłam , co prawda miałam długie spodnie. Ale nic nie mam ani zaczerwione ani pogryzione nic. A no niektóre banki tak maja , ja mialam pekao sa to jak zgubiła karte nie mogłam nawet kasy wypłacić z konta, bo zakładając konto nie wypelnila mi wzoru podpisu , a bez tego nie wyplaca, o mało co by kazali z warszawy do gdanska po wlasna kase jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martucha ale w banku możesz zmienić nr telefonu,udaj się osobiście i ci to zrobią. My mamy konto w wbk i tam tak jest,więc podejrzewam,że w innych bankach też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Gosc byatro mowisz tylko martucha w holandi siedzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to pech,jak się nie dba to tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
gosciu ale martucha ma konto w polsce ale nie mieszka w polsce wiec nie uda sie do banku ot tak kiedy chce. ogladam wlasnie porodowke na tvn style, maz wymiekl jak jakas kobieta rodzila:) jak on biedaczek da rade ze mna, panikara jakich malo:) jutro juz sroda!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______23 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______23 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______21 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______17 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______16 tc_________24.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______15tc_________21.01.201 5 anii84__________________30 lat______14 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______9 tc_________06.03.2015 tajska__________________23 lat______7 tc________~19.03.2015 STARACZKI martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________14.08.2014 karnataka____________27 lat______11 cykl staran_______________27.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 4 cykl starań______________ 15-20.08.2014 Karola300____________30 lat_____5 cykl starań_______________od 10.08. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________03.08.2014 olga992________22lata________1 cykl starań____ 03-05.08.14 Pesteczkazzz-____34 lata______1 cykl starań _____19.08.2014 Myńka8-________28 lat________6 cykl starań____29.07.2014 mala_czarna98______23lata_____4-5.08 Mycha32___________3 cykl staran_______11.08 maly porzadek w tablece, sugerowalam sie termienm miesiaczki, przepraszam jesli kogos aktywnego usunelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupla nie jestem to nie bede miec tak fajnego "wypchnietego" brzucha jak nasze tutejsze chudzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rybcia nie opowiadaj głupot,firgurke masz super,a brzuszek malusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Rybcia co ty nie jetseś :P toż ty chudzinka sama jesteś Dobra ja też wymiękam i zasypiam . Goalka ta jutro już środa, ja to poproszę przyszłą środę już :P hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia szczuplutka jestes ale brzuszek juz jest, maly ale go widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie o stetoskop powinno być skierowane faktycznie do Papi - sorry! ;) Rybcia Ty jesteś szczupła! Pewnie nawet 6dych nie wazysz, co? Ile przytylyscie? Ja 6kg ale aż tak tego nie widać. Gdzie to? Bosacka mówiła ile gdzie kg siedzi ale to każdy inaczej. Ja jem normalnie, Goalka wcina słodycze i nie tyje. Chyba ze coś się zmieniło? ;) Martucha - współczuję :/ Staraczki a Wy ćwiczycie? Jakas gimnastyka? Podobno spacery to dobra sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×