Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laurkachmurka

Czekające na pozytywny test 2014 i ciężarówki którym już się udało

Polecane posty

Mozliwe, u mnie akurat bylo tak ze syn z 4.06 a corka 7.10 i co miesiac byla przychodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
a to róznie bywa z tymi chorobami . najważniejsze to nie trzymać dziecka w domu bo zimno czy za ciepło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po poronieniu
Mycha ja w tej poronionej teraz ciąży miałam rozpulchniona i bardzo twardą szyjke i to nawet z 2-3 dni przed spodziewanym okresem. Pisze dlatego bo to było niedawno i pamiętam. Nie wiem natomiast jak ona wyglądała przed normalnym okresem ale wydaje mi się ze była mniej twarda. Kiedy testujesz? Ja juz od tygodnia czekam na okres ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tydzien temu mialam jakies tam objawy tak teraz zupelnie nic.. i kurcze nie wiem czy to juz mam dla bezpieczenstwa wkladki ubierac czy to jeszcze nie :P bo nawet syfy ktore mi powyskakiwaly juz sie prawie wszystkie wygoily i juz nowe nie wychodza. Takze nie mam gdzie sie juz tych objawow doszukiwac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jedyna ! Co wejde na forum to nie chce mi sie wczytac nastepna strona :/ wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga992
Powiedzcie mi co ja mam dzis na obiad sobie zrobic cos tak na szybko ? Bo normalnie juz wszystko mi brzydnie :P tzn przejadlo. Ostatnio to jem bo "wypada" a nie dlatego bo glodna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje przyszłe dumne mamusie! Chciałabym Was serdecznie zaprosić na portal dumnej mamy - wszystko o kobietach, dla kobiet, o dzieciach, ciąży i porodzie! Ponadto ciekawe artykuły - np. obalamy zabobony ciążowe (http://dumnamama.pl/obalamy-zabobony-ciazowe/) jak i galeria pociech (http://dumnamama.pl/nasze-pociechy/) - tam można również pochwalić się swoim brzuszkiem lub zdjęciem z usg :) Pozdrawiam i serdecznie zapraszam - http://dumnamama.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Masakrycznie kafe chodzi, zrobili nowy wygląd, a obsluga gów.... Olga zrób sałatkę po grecku z piersią kurczaka szybko i dobre - sałata, suszone pomidory, świeże , prażony słonecznik , mozarella albo feta, podsmażona pierś kurczaka i co tam ci się nawinie z warzyw :P i sos vinegret do tego i czosnkowa bułeczka . Lekkie i alternatywne do mięcha codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja testuje 11go. Olga mnie za pecherzem @ boli momentami i mam mega biust, bolacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha no teraz beda sie ciągnąć te dni do 11 jeszcze 5dni a wydaje sie jakby to byly dwaa tyg co najmniej :p Olga ja jak mąż wyjeżdżal sam do hl to nic nie gotowalam. Jadlam co popadlo :p niekiedy pare dni nic ale tego nie polecam :p dziecko mleko jadlo albo jakies wazywka czy mieso mu gotowalam a ja glodówka ;) Gość po poronieniu a ile sie juz stttaracie jesli mozna spytac?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Testujcie testujcie dawno nikt nie wskoczył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sie bedzie ciagnac, a mialyscie takie wrazenie jakby z pochwy malutkie pecherzyki powietrza uchodzily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
to trzy będą bo i mycha jeszcze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po poronieniu
martucha ja poroniłam 3 lipca i czekam na 1 @ ppo. W tamtą ciążę zaszłam za 1 razem, nawet udzielałam się tutaj na forum ale nikt się mną nie interesował, nie wypytywał jak inne dziewczyny więc się wycofałam ale nadal was czytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gisciu po poronieniu niekiedy moze sie tak zdażyc żr przeoczymy jakies pytanie lub wtpowiedz... ;) nie zrażaj sie. To teraz jak czekasz na @ czy byly starania i prawdopodobieństwo ciąży jest?? Laurka no jeszcze mycha, później momi i chyba jeszcze któraś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dupy sie to kafe zrobilo. :/ to prywatne forum to jedyne rozwiazanie ale to trzeba na tajska czekac bo ona chyba wie co i jak z tym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
No do d**y :/ Gadałyście o jedzeniu i teraz mi się chce jesć, zjadłabym sałatkę właśnie noo , ale mi się teraz dni dłużą , jak czekam na tego 15 tego. Mycha nie nastawiaj sie tak , bo potem ciężko jest jak wyjdzie lipa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×