Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laurkachmurka

Czekające na pozytywny test 2014 i ciężarówki którym już się udało

Polecane posty

Hmmm... ze tak pozwole sobie zmienic temat i zapytac sie o cos Was ciezaroweczki (mycha pytanie do Ciebie tez :D) jak u Was z Waszym libido ? Jest jakas roznica w ciazy ? Ma sie wieksza/mniejsza ochote ? Czy raczej bez zmian ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi to się na urlopie stara :P Martucha - dziwny ten Twój cykl....hm. To by już z 8 czy 9 tydzień był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez nic nie pozyczamy wszystko sobie kupimy. a i tak pewnie zawsze ktos przyjdzie w odwiedziny z prezentem.normalne tez cos zawsze kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stronka mi ucikla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i przypomnialo mi sie ze na badaniu wyszlo ze dziecko jest ulozone jak narazie miednicowo, czyli glowka do gory, niby ma jeszcze czas i miejsce aby sie przekrecic, ale lekarz mowil ze moze tak zostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Wiem dziewczynki, dziekuje na pewno skorzystam z monitoringu ale dopiero w następnym cyklu bo teraz będziemy na urlopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka ale nawet bedac na L4 dostajesz te same pieniadze ale fajnie ze wracasz zawsze to inaczej nawet na chwile;) ja sie ciesze ze pracuje choc czasem ponarzekam ale to jak zwykle;P ja tez jak cos widze to kupuje, jedynie takie wieksze zakupy jak kołyska to odkładam na konkrenty czas. Evelinka a zapomniałam zapytac małą juz ułozona główka w dół? i lekarz sprawdzał płeć jeszcze raz dla potwierdzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Dziewczynki pisalam juz dawno ze dostalam @. Skończyła mi się ze dwa dni temu i juz dziaĺalismy, w tym cyklu pistanowilam ze się przyłożymy i będziemy się tulic co 2 dzien bo już sama nie wiem, moze po prostu omijamy tą owulacje :) jeśli się w tym miesiącu nie uda to idę na monitoring we wrześniu. A napiszcie czy po przytulanku długo czekacie, czy raczej od razu do łazienki biegacie? Wiem że może to głupie ale już myślę z kazdej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze no nie chce mi sie zaladowac strona:(:(:(:( mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje libido ma sie dobrze, moj sie ciagle smieje'' zboczona baba'' :D:D mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mynka ja zawsze lezałam pol godz i to z poducha pod pupa niewiem czy to cos dało ale sie udało. Goalka to masz szanse na cesarkr jak sie mały nie ułozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge sie doczekac juz pierwazej wizyty, jutro dzwonie sie umowic. Mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka narazie nr 1 jest ten wozek ktrory pokazalam wam na kafe. ale chce poogladac inne "na zywo" libodo mam takie samo, ale jakos nigdy wczesnie nie narzekalam na slabe libido. co do l4 to wlasnie nie dostane tyle samo co pracujac, bo na umowie mam inna stawke a pieniadze mam za wykonana prace, dlatego l4 nie jest dla mnie oplacalne, tak samo macierzynski. kurcze wiecie co? czytam na necie ze pepowina moze pomylic narzady, ogladam fotke i porownujac na necie to moze byc to i dziewczynka i chlopczyk. lekarz mowil ze bardziej by sie sklanial do chlopczyka ale gwarancji nie dal. i teraz troche sie wkurzylam, tzn tak naprawde nie mam dalej 100% pewnosci. echhh a co do ulozenia to bym nie plakala jakby sie okazalo ze dzidzia do konca bedzie ulozona glowka do gory:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby u mnie tak wyszło to tez bym nie rozpaczała;P Goalka lekarz tak naprawde rzadko da 100% pewnosci bo 100% to jak sie malenstwo urodzi to jest. musisz jeszcze potwierdzic na kolejnej wizycie i bedzie wieksza pewnosc. ja 3 wizyty miłam za dziewczynka ale tez czekam jeszcze na ta najblizsza na potwierdzenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym byla pewna gdyby lekarz od razu powiedzial ze to chlopczyk, a tak to stwierdzil ze oj chyba nic z tego bo ma pepowine miedzy nozkami, za chwile cos patrzy i mowi ze widzi jajeczka, to ja go pytam czy moge juz kupywac niebieskie ubranka a on na to , ze bardziej by sie do tego sklanial....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He ja to zawsze myslalam ze przez ta burze hormonow podczas ciazy zycie intymne na tym cierpi, ale skoro mowicie ze nie no to git :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem wiem jwszcze z miesiac czekac trza. Mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
Ja zaszlam w ciaze w noc poslubna :) Dzisiaj juz jestem w 11 tygodniu :) Bardzo sie z mezem cieszymy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla mamusia no to byl zloty strzal w pierwsza noc malzenska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszla mamusia, to sie fart nazywa. Mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowki, pytanie do was, jaka macie dlugosc szyjki? moja ma 49mm czyli prawie 5 cm,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nadążam dzisiaj za wami ;) evilinka juz nie ogarniam nie wiem który to by byl. Od ostatniego okresu juz 50pare dni to wychodzi cos koło 8. Ale dzisiaj sie okropnie czuje. Tabletek takich na pęcherz nie moge wziąć prawda?? Żurawiny też tu nie znajde :( sikać nie sikam czesto ale czuje że boli. Goalka to jeszcze wszystkio się może zdażyć ;) laurka chyba nie widzialaś mojego pytania, więc pytam jeszcze raz. Wybraliście imię dla córy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha, jak ja w ogolniaku chorowalam czesto na zapalenie pecherza to pomagaly mi nasiadowki z rumianku.. no i zmuszalam sie do picia duuuuuuzej ilosci wody - az mialam ja po dziurki :P ale ulge czulam od razu ;) jesli czesto nie sikasz to zle bo nie wyplukujesz tych bakterii dlatego pij az na picie nie bedziesz mogla patrzec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia po poronieniu. miałam łyżeczkowanie,wcześniej dostałam dopochwowo tabletke cytotec na rozwarcie szyjki,wiadomo skurcze i wzięli mnie na czyszczenie. Zabieg miałam 29.06 a okres dostałam jakoś początkiem sierpnia. Gin dał mi zielone światło po pierwszym okresie. To było 4 lata temu. W drugą ciążę zaszłam dokładnie rok później. Od początku na lekach byłam,potem ok 20 tyg zaczęłam mi się szyjka skracać więc kolejne leki,czyli nospa,magnez. Od 30 tyg do porodu leżałam,bo szyjka się skróciła jeszcze mocniej i zrobiło rozwarcie,więc tydz w szpitalu i pessar mi założyli. Ale daliśmy rade i połowie stycznia 2012 synek się urodził,3700 chłopa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×