Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laurkachmurka

Czekające na pozytywny test 2014 i ciężarówki którym już się udało

Polecane posty

martucha wolalabym aby juz zostalo jak jest, zadnych niespodzianek co do plci. jesli boli cie pecherz to mozesz brac nospe. ostatnio pytalam lekarza co zrobic jesli mnie zlapie bo mam do tego slabosc, to powiedzial ze zadnych innych lekow tylko nospa i oczywiscie duuuuzo picia. troche sie zdziwilam ale faktycznie dziala na pecherz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aj ze tez teraz ci sie przyplatalo cos. Jej jaki śpiący ten dzien, polkne zaraz wszystko...mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
No co jest?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczynki, mam nadzieje ze djzo mnie nie ominelo, bo sie zacina:(. Mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Evilinka dziekuje za odpowiedz, powiedz mi jeszcze tylko czy te objawy byly od momentu przypuszczalnego zagniezdzenia? Co prawda jedna ciaza juz za mna ale na takie rzeczy nie zwracalam wtedy uwagi, bo nasza Jagoda jest "zlotym strzalem" i wtedy nawet do glowy by mi ne przyszlo ze moglam zaciazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Cześć, byłam założycielką starego tematu. Mam do was prośbę mogły byście zerknąć na zdjęcie testu który rano robiłam ;P Niby jest bardzo blada kreska, ale mam wątpliwości mimo wszystko. Rano mam zamiar powtórzyć test bo kupiony mam i jadę na betę ;) Podaję linki do zdjęć "http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d5d7169c4075fc6b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7d5757136763e415.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie jakis cien widac, to tak jak u mnie hehe. Mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Minimalny cień widać, bladziutki, mi się wydaje ze coś jest tylko baardzo wczesne. Moja lekarka mówiła ze cokolwiek widać to juz cos musi byc na rzeczy. Powodzenia rano .A ile dni po @ jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pesteczka czyzby i Ciebie bezsenność dopadla:(. Mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wrecz przeciwnie - moglabym z lozka nie wychodzic :P wczoraj odplynelam zaraz po 21, a dzis rano mialam taaakie problemy ze wstaniem ze szok. Jem sniadanie i oczy mi leca... ahh dobrze, ze dzis juz piątek - wyspie sie porzadnie w weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do zdjecia testu, to ja na Twoim miejscu Malinka bym sie cieszyla :) chociaz pewnie zaraz bym robila kolejne testy z niedowierzania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie ciezaroweczki, czy wszystkie Was bolaly piersi we wczesnej ciazy ? Ja mam raczej nie za duze piersi (75B), wiec teoretyczne powinny mnie chyba bolec w ciazy, co nie ? Ahh powinnam sie cieszyc, ze jeszcze @ nie ma, a ja sie raczej doluje ze nie mam zadnych objawow i ze sie okaze ze te opoznienie @ spowodowane sa tylko jakimis zaburzeniami hormonalnymi :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha jeszcze sie zastanawiamy miedzy dwoma, wiec napisze jak sie zdecydujemy;) Martucha a masz mozliwosc kupienia Zuravitu?jedna tabletka dziennie a pomoze. Goalka ja juz 2 razy brałam antybiotyki na zapalenie pecherza,a teraz zuravit na okrągło. Malinka Hey;):)pamiętasz mnie? koniecznie jedz na bete bo cien jest;) co tam u ciebie słychac? Olga co do bólu piersi bolałay straszliwie nie mogłam po schodach schodzic a jak sie sciągło stanik to masakra. a co do spania ja chodze spac czasem juz po 19 i wstaje o 6 do pracy (w tym 5 razy w ciagu nocy wizyta w wc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj bola, bola i to jak... Mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Mycha ja zasypiam o 22, i wstaje o 4 wyspana. Potem sie pokręcę z godzinę i przysypiam jeszcze na chwilę. To nie bezssenność, po prostu mi wystarcza w sumie te 6 godzin do czwartej ,potem już na siłe na chwile przysypiam, wcześnie chodzę spać dlatego o 4 zaczynam łazić hehe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Olga ja sądzę raczej że zablokowałaś sobie przez podświadomość organizm jeżeli to nie ciąża ... A objawy spokojnie nie każdy je ma, nie każdy je czuje tak od razu . Może zrób jeszcze jeden test jak juz po terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga mnie bolaly okrutnie, musialam je przytrzymywac jak juz chodzilam bez stanika. oj jak sobie wspomne to masakra i zrobily sie wieksze. Malinka jest cien na tescie , gratuluje. mam nadzieje ze ty to ty a nie ze ktos sie podszyl pod ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie w tyc cyklu bolec zaczely odrazu jak mi sie @skonczyla i do tej pory... Mnje juz od dwoch dni dopada bezsennosc i ra burza ze 3h. Mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Laurka mam w domu urofuraginum ale w ulotce jest napisane że w 1trymestrze i w zaawansowanej ciąży nie brac, wiec jak może być cos na rzeczy to wole nie brac. Mam jeszcze3 ttabletki jakirjś żurawiny forte. Niby to suplement diety, ulotki do tego nie bylo wiec nie wiem... Goalka olga dzięki za rade... ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×