Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laurkachmurka

Czekające na pozytywny test 2014 i ciężarówki którym już się udało

Polecane posty

dziewczyny powiedzcie co robicie na romantyczne kolacje we dwoje przy swiecach? :) nie mam pomyslu co przygotowac :P a mam ochote bo 12 sierpnia jest noc spadajacych gwiazd i taki romantyczny klimat bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
martucha tyle pisałaś o tym zapaleniu pecherza ze mi się udzieliło , wprawdzie nie boli, ale sikam non stop, i już ciemny kolor mam kurde :P muszę się naćpać furaginy zeby na spotkaniu z moim nie latać co 2 inuty sikać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia dokladnie tak jak mowisz - przynajmniej wiem na czym stoje. No i w sumie to sie troche nawet ciesze ze @ przyszla w miare o czasie i jak to dziewczyny mowily, nie zablokowalam swojego organizmu ;) Gosciu po poronieniu, nie wspominaj prosze o mozliwosci poronienia bo zaczne sie tylko schizowac i nakrecac :P ja zawsze w pierwsze dni umieram takze nie czuje sie jakos inaczej niz zwykle ;) w pierwsze dni umieram ale za to przed nie mam jakis wiekszych dolegliwosci ;) Martucha, podtrzymuje swoja prosbe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
No wreszcie odetchnę dostałam drugi kredyt , zamowię wreszcie trochę towaru i będę mogła spokojnie pojechać na weekend z moim . Teraz jeszcze zeby się udało wstrzelić to byłaby pełnia szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Olga to nic, przynajmniej ostatnie dni wakacji możesz się wyluzowac i napić piwka :P ja mam taki plan He he a po owulacji kolejne wyczekiwanie... Marta natychmiast testuj bo Cię przez kolano przełożymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasna ch.....a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia oj kiedy my jedliśmy taka romantyczna kolacje tylko we dwoje :p Jakas dobra salateczka z grzankami i masełkiem w jakimś fajnym kształcie, albo jajka sadzone w papryce z serem i szczypiorkiem :p albo tak bardziej na bogato bardziej obiado- kolacyjnie jakas zapiekanka makaronowa cos w tym stylu ;) dziewczyny mam nerwa. Okres idzie jak nic :/ nie wychodzi mi nic dzisiaj. Bylam na dole ppsprzatac i to chyba jakis cód że niczego nie rozbilam. Jeszcze godzine prysznic szorowalam bo mi popsikala jakims tłustym płynem szyby i myślałam że ją palne. :/ Niczym domyć nie mogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez do romantycznych nie nalezy, ale mam ochote na taka kolacje w koncu w naszym gniazdku :) Olga zadnych ryb :P bleeeee :P Pestka fajnie ze udalo sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj ja lubie ryby - szczegolnie te bez osci :P moj dobrze wie ze sie tylko demerwuje wyciagajac te osci dlatego czesto robi to za mnie i mnie karmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
No co prawda nie tyle ile liczyłam, ale na zaległe zamówienia starczy , i mozę na jakis drobne zamówienie towaru, grunt ze do przodu. Martucha ty pewnie przez te wyjazdy i rozjazdy tak masz , wracaj do polandii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybki dobre:D, oby nie szprotki fujjj, moje chłopaki tak te szorty wcinaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam do was esej na pół str i oczywiście mi sie tel rozladowal i nie zdażyłam podłaczyć :p Pestka oj z chęcią bym wróciła. Moj mężu coś jęczał ostatnio o laptopie ze kupić trzeba bo jak on pojedzie a ja w Pl zostane to zeby miec jakis kontakt. Ale z nim to ja juz na takie tematy nie gadam bo on zawsze mowi "a może zostaniesz" a i tak wracamy wszyscy razem. Olga ja wolalabym nie wiedziec czy to ppronienie (biochemiczna)... jakbym miala patrzec na skrzepy to by wychodzilo na to że już kilkanaście ciąż straciłam. Wole żyć w niewiedzy przynajmniej jestem spokojniejsza. Laski jutro do was dołączam wieć po co robić test :p hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Martucha znaczy coś będzie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha ty mnie tu nie zagaduj o poronieniach (mam podobne mysli na ten temat jak ty ;) ) tylko lec kupic test i go rob ! :) poprawisz sobie humor i nam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh dziewczyny ! :D jest jedna dobra nowina dzis u mnie :) od wrzesnia moj maz zalatwil mieszkanie w DE :) takze bedziemy wkoncu razem a nie tak na odleglosc :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×