Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Organizacja pogrzebu

Polecane posty

Organizacja pogrzebu to bardzo ciężki temat. Warto w tym zakresie skorzystać z usług zakładu pogrzebowego. Mi kiedyś podczas organizacji pogrzebu pomagała firma www.charonelblag.pl. Posiadają spore doświadczenie oraz niezbędną wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, MoniaPl88 napisał:

Organizacja pogrzebu to bardzo ciężki temat. Warto w tym zakresie skorzystać z usług zakładu pogrzebowego. Mi kiedyś podczas organizacji pogrzebu pomagała firma www.charonelblag.pl. Posiadają spore doświadczenie oraz niezbędną wiedzę.

nie polecam tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrara

Dom pogrzebowy Drzewiarz moim zdaniem jest tu naprawdę bardzo dobrym i fajnym miejscem, gdzie kompleksowo można zorganizować pochówek bliskiej osoby i nie martwić się o koszty, bo te zawsze będą pod kontrolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolaP

U nas dobrze się sprawdził zakład pogrzebowy Orkus ze Szczecina. Pełen profesjonalizm i duża pomoc w organizacji pogrzebu, np. w urzędowych kwestiach do których człowiek wtedy zupełnie nie ma głowy. Do tego mają swój zakład kamieniarski, więc i to ułatwia sprawę szukania firmy od podstawiania nagrobka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Rybnika, które rozglądają się za porządnym zakładem pogrzebowym polecam skontaktować się z www.pogrzeby-dudek.pl Jest to bardzo dobra firma pogrzebowa, która potrafi zorganizować porządną ceremonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W Radomiu najlepiej oceniana jest firma Epitafium www.epitafium.net.pl/ . Z tego, co wiem, to obsługują większość pogrzebów w regionie, a już tym bardziej pogrzeby osób, którym właśnie zależy na takiej wysokiej jakości. Numer do nich jest na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaF

Kompleksowo zajmie się organizacją pogrzebu gdyński zakład www.pogrzebyconcordia.pl Organizują m.in.  pogrzeby świeckie, u u nas w rodzinie taki to był właśnie pogrzeb. Zajmują się formalnościami urzędowymi i stosują rozliczenia bezgotówkowe. Ogółem to zdecydowanie  rzetelny i pomocny zakład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomagali mi w pogrzebie zup-soter.pl/ i jestem pozytywnie zaskoczona. Na pewno ich polecam każdemu, bo nie tylko w Kościerzynie działają, ale właściwie w całym kraju. Można zadzwonić i ze wszystkim podpowiedzą, co robić. Ja byłam w szoku po śmierci bliskiej osoby i nie wiedziałam, co robić. Miałam do nich kontakt awaryjny i całe szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że jednak najlepiej się to zdać się na profesjonalistów. Przecież taki zakład pogrzebowy jak Lethe w Warszawie to oni wezmą na swoje barki organizację pogrzebu. A że się na tym znają to pójdzie im to sprawie. A wy wtedy możecie skupić się na żałobie i wspominaniu najbliższej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×