Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezapomnajka

Mój facet chce oglądać mnie w łóżku z inną kobietą

Polecane posty

Gość niezapomnajka

Zażartowalam ostatnio, że na jego urodziny zaprosze kolezankę i będę sie z nią kochać a on będzie siedział i oglądał...i mój facet tak sie ucieszył że teraz mi nie odpuści... chce patrzeć jak uprawiam seks z inną kobietą, dodam że nigdy tego nie robiłam i nie wiem czy byłabym w stanie to zrobić. Oczywiście mówi że on tylko będzie patrzał i nie tknie "tamtej" nawet palcem bo ja mu wystarczam. Zgodzić się? Czy to nie odbije sie na naszym związku? Boję się ze jak się zgodzę, później będzie chciał więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproponuj mu, zeby najpierw on wskoczył do łózka z jakimś facetem. Dopiero po tym spelnisz jego życzenie. Ja naprawde nie rozumiem, jak mozna robic cos wbrew sobie. Nie masz ochoty na takie eksperymenty - krotka pilka, mowisz facetowi, zeby skonczyl temat i bez dalszej dyskusji. Ja pikole, czy to jakis problem jest?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mezczyzna I mysle ze powinnas sie zgodzic nie rozbije to zwazku. A ty masz na to chec? Kreci to ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapomnajka
Nie jestem w stanie określić czy mnie to kręci skoro nigdy tego nie robiłam... Nie wylkuczam ze mi sie spodoba ;) ale nie chciałabym żeby od dotykał inne a boje sie że "jak dam mu palec , bedzie chcial całą rękę" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie radze , przyklad z zycia - przylapalam ich po 4 miesiach w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze powinnas sprobowac nie sprobujesz nie bedziesz wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poczatek sprobowala bym ja I ona I sprawdzila , czy mi sie podoba , jesli tak zaprosila bym chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nizapominajka a po ile wy macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapomnajka
Po 28, nie wiem co to ma do rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ma do rzeczy ze jestescie jeszcze niedojrzali do takiej roli no ale ty decydujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinami
nie godz się na to żeby mógł ją dotknąć. I zrób to dla niego i dla samej siebie a nie będziesz żałować napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
Pomysł dobry i powiem ci warto spróbować. Ja mam to już za sobą i było cudownie w takim 3kącie. W tym że sex był i z nią i z nim. Wpierw my obie kochałyśmy się na jego oczach. Miałyśmy do zabawy dwustronnego penisa. Też miał tylko patrzeć ale nie wytrzymał i dołączył do nas. Był w nas obu i było cudownie. Największą przyjemność sprawiło nam gdy byłyśmy połączone z moją koleżanką tym dwustronnym penisem a mój partner dołączył się i wszedł do mojej rozpalonej dziurki a następnie do koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinami
też mam takiego podwójnego 32cm. i uwielbiam siedzieć na nim z moja koleżanka i patrzeć na jej twarz kiedy ma piękny orgazm. Dziewczyny jeżeli macie okazję spróbować to nie wahajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram nie wahajcie sie warto sprobowac polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkat

Ja w sobote przezylam swój pierwszy trójkat i bardzo mi sie podobalo. Przez dlugi czas panikowalam, ze nasz zwiazek sie przez to rozpadnie i tak dalej pomimo, ze sama zaproponowalam. Jestesmy oboje dojrzali, mamy dzieci, bardzo sie kochamy. Najwaznjesze sa rozmowy, zaufanie, glebokie uczucie i wyznaczone granice. Moj partner nawet nie byl zainteresowany sexem z nia, jego marzeniem byl sex oralny z dwoma kobietami. Umówilismy sie tak, ze jak bede chciala, to sie dolaczy.... i co sie okazalo....jak sie zaczelo, to chcialam bardziej niz on... musialam go 3 razy prosic, zeby w nia wszedl. Jak dla mnie przezycie niesamowite! Ja chce kolejny raz to przezyc, a jemu jest zupelnie obojetnie, bo nawet tez 3kat nie przebil sexu, który mamy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×