Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Emily567

Zakochałam się w najlepszym przyjacielu

Polecane posty

Witam,wiem że wątek tego typu to codzienność i prawdopodobnie każdy/a z was czytał/a o takiej sytuacji,ale przechodząc do tematu...Mam wielki problem...Zakochałam się w najlepszym przyjacielu z dzieciństwa,nasi rodzice jeszcze przed naszymi narodzinami byli bardzo dobrymi znajomymi,nie potrafię sobie z tym poradzić,to dla mnie okropne brzemię.Jednocześnie korci mnie żeby mu cokolwiek powiedzieć,zasugerować...a z drugiej strony przeraża mnie myśl o tym,że nasze relacje mogłyby się popsuć,bo jak mówiłam,znamy się od zawsze,moje całe dzieciństwo spędziłam z nim,z tego okresu pochodzą moje najszczęśliwsze wspomnienia.Ma siostrę,starszą o kilka lat,z którą również się blisko przyjaźnię...Nie wytrzymuję,za każdym razem gdy się spotykamy nie mogę powstrzymać się od bliższego kontaktu z nim,tzn.przytulenia się,złapania się pod rękę...Nie mogę nawet o tym z nikim porozmawiać,bo w końcu moja najdroższa przyjaciółka jest jego siostrą...Bardzo proszę o waszą pomoc,jakieś sugestie,które pokierowały mnie na właściwe tory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×