Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana5555

dostaje juz po prostu swira

Polecane posty

Gość zalamana5555

tydzien temu bylam na rozmowie kwalifikacyjnej, byli zdecydowanie zainteresowani. kazali mi czekac na telefon zebym przyszla na 2 godziny pewnego dnia w celu zapoznania sie z pewnymi obowiazkami. zadzwonili do mnie 2 dni pozniej, poszlam nastepnego dnia na te 2 godziny i facet mi powiedzial zebym czekala az szefowa do mnie zadzwoni w celu podpisania umowy i od kiedy mam zaczac (podczas rozmowy kwalifikacyjnej bylo ustalone wstepnie ze od sierpnia), czekam juz pare dni i CISZA! a juz 1 sierpnia, wszedzie chodze z tym telefonem, nawet do lazienki, nie odstepuje go na krok i CISZA, juz nie wytrzymuje. tymbardziej ze wyraznie bylo widac ze są mną zainteresowani. nie wiem czy jesli w ciagu 2 dni ta szefowa nie zadzwoni to czy moze sama mam sie odezwac, czy dalej czekac?? a jesli zadzwoni to co powiedziec????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa87
Hej dziewczyny! Znalazłam super stronę gdzie podobno można wygrać kartę podarunkową do Rossmanna :D Już się zgłosiłam i przyszedł mi sms że weryfikują i zaraz przyjdzie potwierdzenie chyba :P Macie link http://konkursy-w-sieci.strefa.pl/karta_podarunkowa_rossmann.html . Jak wygram i mi przyjdzie to wyślę wam zdjęcia i napisze co sobie za nią kupiłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnka22
zalamana5555 zaczekaj jeszcze kilka dni, jeśli nie zadzwonią -zadzwoń ty i przypomnij o sobie. Zapytaj kiedy będzie możliwość podpisania umowy. Z drugiej strony czy nie wydaje ci się podejrzana ta firma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×