Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pańcia mamcia

Żłobek Zamość Radosna Kraina czy Figielkowo?

Polecane posty

Gość mamaSynia
Figielkowo to miejsce przereklamowane panie wiecznie złe, ciągle siedzą rozmawiają a jeśli tego nie robią to w telefonach siedzą a gdzie opieka nad dziećmi pytam? I do tego wiedzą, że są kamery więc co by było z dziećmi gdyby ich nie było. Dyrektorka to złota kobieta bo płaci ludziom za nic nierobienie. Cena 340 ja swojego syna zabieram z przedszkola od września do państwowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężko cokolwiek załatwić bo biuro wiecznie zamknięte, dzieci w przeciągach a może któreś zachoruje i jedzenie z biedronki to już totalna porażka. Do środka może wejść i wyjść kto chce zero zabezpieczeń, ale o czym mowa nie byłoby przeciągów gdyby drzwi zamykali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamaSynia 2018.05.06 Figielkowo to miejsce przereklamowane panie wiecznie złe, ciągle siedzą rozmawiają a jeśli tego nie robią to w telefonach siedzą a gdzie opieka nad dziećmi pytam? I do tego wiedzą, że są kamery więc co by było z dziećmi gdyby ich nie było. Dyrektorka to złota kobieta bo płaci ludziom za nic nierobienie. Cena 340 ja swojego syna zabieram z przedszkola od września do państwowego Płaci ludziom? Właśnie nie płaci od kilku miesięcy, to czemu mają być uśmiechnięte? Panie i tak mają dużo serca do dzieci biorąc pod uwagę że robią to za darmo. Lada dzień wszystko się rozsypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałyście zaległe od miesięcy pensje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123

ja jestem niezadowolona z Figielkowa. Posłałam moje dziecko tam tylko dlatego, że nie miałam innego wyjścia. Rodzice przyprowadzają chore dzieci, Panie w niektórych grupach wydzierają się na dzieci (słyszałam przez drzwi kiedy byłam na spotkania adaptacyjnym), w łazience śmierdzi niemiłosiernie a sama opieka pozostawia też wiele do życzenia. Pomimo tego iż zostawiłam ubranka na zamanę dziecko wyszło w brudnych ubraniach. Nie dość, że body, w których było były zabrudzone (dziecko zrobiło kupę, która przeiekła,) , to śmierdziało, nikt nawet palcem nie kiwnął, żeby go przebrać. a na domiar tego nie wiem co tam się dzieje ale chodzi 4 dni i co rusz z zapalaniem krtani wraca. W domu jest pilnowane żeby nie piło nic zimnego czy nie jadło....jedna pani od dziecka z grupy chodzi tam i jest wiecznie niezadowolona, widać że ta praca ją męczy. Nawet jak byłam z dzieckiem na spotkaniu adaptacyjnym to widać było, że nie ma cierpliwości do takich małych dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjj
Dnia 6.02.2018 o 23:52, Gość gość napisał:

Ile obecnie wynosi opłata za Figielkowo?? chodzi mi o przedszkole i jak wygląda tam kompetencja kadry?

Co to w ogóle znaczy kompetencja kadry? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×