Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Patrzcie jaka cudowna figura

Polecane posty

Gość gość
to ona jeszcze nad tym musiala PRACOWAC? no to zycie jej nie rozpiescilo. niektore rodza sie z takimi nieproporcjonalnymi sylwetkami i z palcem w nosie egzystuja a ta jeszcze miala tendencje do tycia i rozrastania sie wzdluz i szerz i musiala sie katowac by uzyskac i tak koszmarny efekt? wspolczucia dla niej. powaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś ćwiczy to ma większe uda, bo to są mięśnie, a nie wychudzone zapałki uznawane za sexy chyba przez gejów projektantów. Takie coś jest sexy, a nie trzęsące się nogi. I nie, obwód talii nie jest równy obwodowi ud. Sexy to strasznie wygląda i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolezanka"czepiajaca sie" twarzy wyrazila swoja subiektywna opinie ma prawo, tak jak Ty masz prawo twierdzic ,ze osoba ze zdjecia jest piekna. zamiesciles je wiec trzeba sie liczyc z roznymi opiniami a nie od razu strzelac focha jak male dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to juz jest twoje zdanie ze nie potrafie wyrazac opinii. moim zdaniem ty nie potrafisz brac na klate ze ktos ma inny gust i krytykuje z niedowierzaniem cos co dla kogos jest boskie. niedowierzam ze ktos moze zachycac sie taka sylwetka ale w koncu sa tez koneserzy otylosci i inne fetysze. nie powinno mnie to dziwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuły krzysiu w drugim wątku ją skrytykował, że nie ma mięśni i jest tylko chuda :D. A ty się nie podszywaj, n iech sobie wyraża opinię jaka chce, ale to był ewidentny chwyt, podesłała jej najgorsze zdjecie żeby zjechać laskę do końca, że cała jest paskudna :-) ja nie mam opinii o twarzy tej dziewczyny, BO NIE O TYM jest wątek, wiec się nie wypowiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje, udo ma wiecej obwodu niz talia, teraz sie przyjrzalam :D to sa proporcje ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak ja nie dowierzam, że można powiedzieć o tej sylwetce że jest paskudna w każdym calu. Bo NIE jest, ma piękne cechy jak tyłek czy talia. Niewiele szczupłych dziewczyn przy takiej talii ma taki tyłek, niewiele też dziewczyn ma wysportowane, ładne nogi (pomińmy to czy wg ciebie one pasują do reszty, teraz mówię o konkretnych cechach). To jaka sylwetka twoim zdaniem jest boska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpsiz sobie na YT Fitnessblender i sobie stwierdź, czy ona taka 'tłusta' w tych nogach jest. Ćwiczę z nimi od jakiegoś czasu i nigdy nie raziły mnie jej nogi, a też jestem wymagając co do typow sylwetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja figura jest lepsza, ale nei dam fotki zebyscie sie nie podniecali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie wypowiem troche nie na temat, co z tego ,ze piekna i sexy jesli jest np.pusta w srodku jak beben :) proponuje mniej zwracac uwage na opakowanie a bardziej na zawartosc. uroda, figura przemija rozum zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś znowu sie podszywasz :) ok, zjechanie twarzy, teraz pierniczenie o wnętrzu.. weź dziewczyno wyjdź, bo to się robi żałosne. Wypowiedziałaś się i ok, ale teraz juz nie spamuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę grubsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu stawiasz na dwoch krancach masywne niepasujace do reszty ciala kolce i po drugiej stronie nogi patyki? ani jedne ani drugie nie sa seksowne dla wiekszosci facetow. sa tacy dziwni ludzie z choroba glowy ktorzy gram tluszczu na ciele kobiet razi. tylko ze to co piekne zawsze w jakims stopniu u kobiety sklada sie z tkanki tluszczowej bo taka jest uroda i budowa kobiet. zgrabny brzuszek moze miec TROCHE tluszczyku ktory nadaje kobiecosci. to samo reka. nie musi byc sama kosc i miesien bo to nie facet ze jak sie prztulisz to czujesz skale. chocby troszke piersi nawet nie tych duzych tez posiada wyobraz sobie tluszcz. tu u ciebie noga bez grama tluszczu ale brzydka, brzuch bez tluszczu ale okropny. plaski wychudzony a tu zyla na nodze jak od innej osoby. brak biustu. a du/pa zwyczajnie za duza i za nisko osadzona u tej dosc wysokiej kobity. ty sie lepiej zastanow czy nie masz zadatkow na geja, wzrst ma tez jak chlop. i czy mama twoja nie katowala sie dietami albo nie masz psychozy na punkcie tluszczu . posiadasz olej slonecznikowy albo oliwe z oliwek w domu w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto ma psychozę na punkcie tłuszczu? ja? nie, po prostu lubię wysortowane sylwetki i na tym koniec. Jak na razie psychozę to masz ty, pisząc takie posty, a nigdzie nie było mojego komentarza o tym, że trochę tłuszczyku u kobiety to jest źle. I nie każdy lubi duże piersi i o niczym to nie świadczy. To normalne, że wysportowane kobiety mają małe piersi, biust znika jak się dużo ćwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurde, jak dwie osoby pisza z malych liter i bez polskich znakow i maja takie samo zdanie w temacie a rozne od bezgustnego autora tematu to od razu sa brane za jedna :) ale cie to boli. to wez nie zakladaj takich tematow albo gadaj z lustrem, nie bedziesz miec podejrzen ze jedna wg ciebie hejterka to pisze. zeby hejtowac to jeszcze trzeba miec realny powod :) kobitka nieladna z nieladna sylwetka i coz to i za co kogo hejtowac? wspolczuje jej ale dobrze ze od czasu do czasu ktos sie nia zafascynuje i sie spodoba no bo dlaczego nie? niech tam kazdy ma swojego adoratora nawet kiedy wyglada bardzo zle. nikomu nie zaluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki wzrost jak chłop? Wyraźnie coś nie tak u ciebie ze wzrokiem dziewczyno. Ona ma normalny wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo źle to możliwe że ty wyglądasz, skoro masz taka potrzebę wyżywania się na innej dziewczynie i hejtowania jej. Niestety. Ja nigdy nie komentuje chamsko kobiet, które mi się nie podobają (a tak naprawdę nie podobają mi się kobiety głównie otyłe), a to dlatego, że mam jeszcze kulturę osobistą. I NICZYM się to nie różni od wyzywania figury dziewczyny z linku. Czy to ktoś chudy, czy gruby, hejterstwo każdego jest słabe. Powiedzieć, co się nie podoba, i tyle, an ie urządzać na kogos nagonkę i jeszcze twarz (na którą defacto wpływu się i tak nie ma) po chamsku komentować. Zero klasy dziewczyno i na tym koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zero klasy to jest wmawiac komus ze hejtuje bo tak ci wygodnie. napisany jest komentarz i nigdzie nikogo wg moim osobistych kryteriow nie obrazam. o duzych piesiach tez nie pisze nigdzie ze tylko i wylacznie takie swiadcza o kobiecosci. ty nie czytasz co ja pisze tylko dyskutujesz z wlasnymi emocjami i tym co wmawiasz ez ktos napisal. jest roznica miedzy piersia, piersia duza, piersia jakakolwiek a plaska klatka. brak proporcji u tej kobiety i wszystko w temacie. jak dla mnie to ty nie masz klasy ze w ogole tworzysz o kims temat w internecie uzywajac jej zdjec. czy pytales o zgode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to raczej o tobie mozna napisac ze niezbyt udanie wygladasz skoro zachycasz sie tak przecietna kobietka. i nie probuj obrazac mnie "czlowieku z klasa" bo po mnie splywaja takie dywagacje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty dalej nie łapiesz o co chodzi. Gdybys poprzedtala na jednym komentarzu, ale ty dalej hejtujesz i komentujesz po chamsku nawet jej uśmiech, wyszukijesz nieladne zdjęcia twarzy i gadasz ze jest bardzo brzydka. To chyba świadczy o twoim, nie moim ciśnieniu, bo normalna osoba poprzestalaby na jednym komentarzu i poszła dalej. To jest osoba publiczna, upublicznia swoje zdjęcia dla ogółu wiec mogę wstawić takie zdjęcia, coś jak ty gwiazdki koleżankom wstawiasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nie jest przeciętna, każdy ma swój gust. Ale jeśli uważasz ze tylko tzn sztucznymi ideałami mam sie zachwycać, to nie mamy o czym gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to ty ustalasz jakies reguly na nieswoim forum? zaloz swoje forum i beda sie ludzie podporzadkowywali. chodzi ci tylko o to ze ktos ja ocenila nie po twojej mysli. moja reszta komentarzy jest odpowiedzia na twoje pretensje wobec tych komentarzy. jest to polemika gdzie zaczales mnie obrazac i sie unosic a teraz kreujesz wszystko ze ja tej nienanej mi osoby nienawidze :) wolne zarty. ty rowniez mogles przeczytac komentarz i przyjac go do wiadomosci a nie probowac zenujaco siadac na moja osobe i wyznaczac jaka krytyka to krytyka uznana przez ciebie a jaka to hejt bo z samego zalozenia to nieobiektywne. zachecales swoimi emocjonalnymi komentarzami do krytyki a teraz infantylnie probujesz na mnie zganic ze na jednym komentarzu powinnam poprzestac. zenada poza tym gdyby ona miala piekna twarz to by cie to tak nie rozwscieczylo. a jej twarz jest tez na pierwszym zdjeciu. trzeba bylo ja wyciac. dziecko, znowu stawiasz na przeciwnych biegunach sprawe, to ze ona mi sie nie podoba to znaczy ze gustuje w sztucznosciach? znowu wysysasz z palca cos czego nie napisalam nigdzie :) polemizujesz sam ze soba :) a zaraz bedzie ta sama polka ze hejtuje bo racze ci odpisywac na twoje infantylizmy :) biedactwo. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie stawiam kolezankom zadnych gwiazdek nigdzie :) ona umieszcza zdjecia ale to nie znaczy ze mozna je kopiowac i rozsylac gdzie sie da. moze sz na fb wyrazac zachwyt nia czyli w miejscu gdzie zdjecie zamiescila a dopiero potem wytykac komus braki w klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisząc o sztucznych idealach mam na myśli te kreowane jako idealne. Nie chodzi o sztuczność, tylko o to, że ktoś musi koniecznie mieć określone proporcje, by być uznanym za ładnego. Ja widzę, że ta dziewczyna ma zbudowane nogi i szczupłą talię i nie uznaję tego za dysproporcję, w twoich zaś oczach ona powinna mieć wszystko podobnie szczupłe. OK, nie polemizuję z tym, ale nie wmawiaj mi bezguścia i gejostwa, bo mam inny gust!! i dalej sądzę, że tak zjechałaś tą dziewczynę celowo przesadnie. I popatrz co pisialiśmy, to ty OD RAZU wysyłałas zdjęcia jej twarzy i się dowalałaś do urody, a nawet DO UŚMIECHU, tak wygląda normalna krytyka? dopiero potem moje komentarze stają sie ostrzejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańcze i nektarynki
ma ładny tyłek. nic poza tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, zaczelo sie od tego ze gdy ktos w pierwszych wpisach wspomnial o dlugim tulowiu to od razu byl nasiad na komentatora ze gość dziś DŁUGIEGO TUŁOWIA się czepiają.. ludzie.. wy za to macie krótki i gruby tors >< cokolwiek nie napisac od razu nasiad na osobe wypowiadajaca sie w temacie. mnie tez zwyzywales od idiotek przy czym w moich pierwszych wpisach nie bylo slowa na twoj temat ani zadnych inwektyw, napisales/as po moim komentarzu ze cytuje "piernicze". ja nie "piernicze" tylko pisze. potem byly prowokacje wobec mnie ze zazdroszcze , ze hejtuje i jak leci , dopiero pozniej bylo o twoim braku gustu. prowokujesz sam /a zaczepiasz innych a potem siebie wybielasz i wytykasz co popadnie. czlowieku czy ty nie rozumiesz ze juz na pierwszym zdjeciu jest jej twarz. tak na logikie przestan pisac o wklejaniu jej twarzy bo warz widnieje juz na pierwszym zdjeciu wklejonym przez ciebie i trudno nie zauwazyc twarzy patrzac na czlowieka. pokaz to zdjecie na ulicy. masz jak w banku ze zostanie okrzyknieta przecietna. pisanie o tym, zepiernicze, o tym ze jestem idiotka, zazdrosna i nienawidzaca nieznanej mi osoby jest niczym wobec pisania ze nie masz gustu. najpierw przytarz sie sobie jak innych obrazasz i nie uprawiaj dennej hipokryzji. zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:00 nawet pijaczek z bloku obok stanął na baczność na minutę i zasalutował, zanim poszedł przed siebie a ty bezwstydniku nawet w tej jednej minucie nie możesz przestać pisać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:06 co za denna prowokacja :) moge salutowac albo skladac hold o 17:30 i twe oczy tego nie zobacza a uszy nie uslysza. nic tobie do tego. ty widac zasalutowales o 5. a potem w te pedy krytykowac innych i rozstyawiac po katach. cos krotka ta twoja zaduma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×