Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Godzina "W" zatrzymaliście się na chwilę?

Polecane posty

Gość gość
"Niestety dla mnie osoby olewające własną ojczyznę są zerami. Tak zostałam wychowana żeby szanować kraj, w którym się urodziłam" odp. jesteś pieknie wytresowana. Pogratulować rządzącym :D osoby takie jak ty to frajerzy podatni na pranie mózgu. Gdyby nie było takich szympansów jak ty to nie byłoby wojen bo rządzący nie mieliby kogo na nie posłac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jak byś gadała kiedy w twoim kraju byłaby wojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, jak sie tak dobrze zastanowić, to masz trochę racji ale jednak zatrzymałam sie i łzy w oczach mi stanęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę być szympansem, oczywiscie wedlug Ciebie, niż zerem emocjonalnym takim jak Ty. Mnie się w Polsce żyje dobrze, nie muszę wyjeżdżać za granicę żeby żyć na poziomie. Moja rodzina z dziada pradziada walczyła o wolność ojczyzny. Pra pra pra dziadkowie byli zesłani na Sybir, babcia w Powstaniu walczyła. Niestety osoba, która sroce spod ogona wypadła tego nie zrozumie. Plebs musi być w każdym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Plebs musi być w każdym kraju" odp. plebs idzie na wojnę jako mięso armatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość leon
"Moja rodzina z dziada pradziada walczyła o wolność ojczyzny" odp. może jak ci się poszczęści to też dasz się zabic na jakiejś wojnie. powodzenia! napewno politycy będą z ciebie dumni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [21:47 odp. pis ci płaci za wypisywanie tych frazesów ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×