Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ojciec znów zrobił matce awanturę

Polecane posty

Gość gość

Matka wróciła wczoraj trochę później do domu a on jej zrobił awanturę o której wraca. Za karę zamknął ją w pokoju, nie pozwolił na żadne wyjścia z domu bo twierdzi że skoro wychodzi to na pewno go zdradza. Mnie też robi awantury, twierdzi, że jestem taka sama jak matka i szukam tylko faceta z którym się będę puszczać, nie mam siły, nie mam gdzie iść, jestem samotną matką, nie poradzę sobie w życiu. Dlaczego mnie to spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj autorko ,znęcanie sie psychiczne nad rodziną jest karalne .Twój ojciec to zaburzony człowiek to psychopata ,poczytaj w goglach o tej chorobie ,musicie wspólnie z mamą powiedzieć stop przemocy.Poczytaj też o przemocy psychicznej ,jak sie bronić przed takim człowiekiem .Z życia wiem ,że taki człowiek leczył sie nie będzie a będzie Was niszczył.Wy nie jesteście jego własnościa ,musicie szukac rozwiązania .Kup dyktafon i nagraj jak Was wyzywa ,lub na telefon abys miała dowody.Jesteś dorosła i nawet ojciec nie ma prawa tak Cie traktować .Mama pracuje a Ty bo jeśli obie byście mogły pracować to można szukać rozwiązania problemu ,pamietaj zawsze jest jakieś wyjście ,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie znęcanie? Gościowi córka sie puszcza, żona sie puszcza (jak ma psa to pewnie suka - i też sie puszcza), on próbuje to jakoś ogarnąć, zapanować i utrzymać w kupie w jakiejś przyzwoitości, a ty na niego z dyktafonem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to tobie się nudzi. Feministko-Zuzanno? Ja się rozebrałem, bo upał.... Ale ubrania już nie musze pilnować. Bo od jakiegoś czasu feministek do chałupy nie wpuszczam. Szczególnie tych w czarnych gorsetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorsetów nie noszę ale mam uczulenie na psycholi ,zamknąć takiego w psychiatryku ,pokój bez klamek to jego miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feministka bez gorsetu? Jak jeszcze powiesz że masz cycki - to parsknę śmiechem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2/10 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu od 2/10 - myślisz że autorka ściemnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×