Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzona na maxaaa

NIENAWIDZĘ TYCH BACHORÓW

Polecane posty

Gość wkurzona na maxaaa

Była dzisiaj koleżanka z 4 letnim dzieckiem, ono cały czas do niej przychodziło i płakało, nie mogłyśmy nawet porozmawiać bo ona oczywiście cały czas musiała się zajmować swoim księciem. Potem latał po mieszkaniu, cały czas coś ruszał, stukł szklankę a ona nic. Ja mu zwróciłam uwagę a ona z mordą na mnie bo to jej kochane dziecko, jak ja śmiem!! Myślałam że go tak wypie'rdole że wyleci przez okno razem z nią. I jeszcze cały czas popieprzone ciotki: A kiedy dziecko albo do mojego narzeczonego: Musisz przyjść do mnie na przeszkolenie. Oczywiście dzieciate znajome tak samo bo ja nie mogę mieć lepiej! NIGDY nie będę mieć tych je'banych bachorów, nie rozumiecie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto ci kaze miec dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką jesteś egoistką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Wacław nas obchodzi co ty lubisz i czego nie chcesz . Kup nową szklankę i spadaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź się nie zal , jak ci przeszkadza dziecko koleżanki to nie zapraszaj jej i już. dziecko to tylko dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań myśleć tylko o sobie, ja mam trójkę dzieci i jestem szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś żadną egoistką. Nie lubisz dzieci i ok, takich tematów było dużo. Ja też nie lubię, żadne zwierze na ziemi nie wydaje z siebie tak irytujących głosów(i nie jest tak niszczycielskie) jak bachor. I co, ktoś mi zabroni? :D jest ok. nie chcesz, nie miej. olej swoje ciotki i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
egoiści mają dzieci. dzieci sie robi dla siebie nie dla dzieci. jeszcze nie słyszałem o przypadku zeby ktos nie chciał dziecka ale je zrobił dla niego - to absurd. p.s. osobiście nie mam dzieci i nigdy nie chciałem bo ich strasznie nie lubie. niemowlaki to wogóle mnie strasznie brzydzą a starszych dzieci również bardzo nie lubię. teraz to jakaś głupia moda jest na rozmnażanie. w moim mieście od kilku lat ludzie rozmnażaja się dosłownie jak króliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już jakieś przedłużenie macicy pokazało całą zawartość swojego mózgu. eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań myśleć tylko o sobie, ja mam trójkę dzieci i jestem szczęśliwa! odp. twój mąż też jest pewnie szczęśliwy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jest, a co w tym śmiesznego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy musi mieć dzieci, ba, wielu ludzi ich nie powinno mieć,ale są tacy dla których dziecko to sens życia,więc nie nazywajcie dzieci bachorami, trochę zrozumienia i tolerancji zarówno z jednej strony jak i z drugiej, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jest, a co w tym śmiesznego?? odp. to juz trzeba by jego zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z 20.25 szczególnie ostatnie zdanie jest prawdziwe (niestety). Na ziemi jest już ostre przeludnienie. Nie rozumiem tych ludzi którzy namawiają do macierzyństwa. Po co oni to robią? Bo na pewno nie z "dobrych chęci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy musi mieć dzieci, ba, wielu ludzi ich nie powinno mieć,ale są tacy dla których dziecko to sens życia,więc nie nazywajcie dzieci bachorami, trochę zrozumienia i tolerancji zarówno z jednej strony jak i z drugiej, pozdrawiam odp. tak ale bachory tych co je mają grają na nerwach tym co ich nie mają. to bardzo częsta sytuacja. powinny powstać osobne osiedla dla ludzi z dziećmi i tam niech sobie drą ryje biegaja i robią syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli31
ja tez nie lubię dzieci,denerwują mnie,dziecko to kula u nogi,zabieracz czasu,spokoju i pieniędzy...dlatego nie zamierzam mieć dzieci mimo ze męża mam od 11 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z 20.25 odp. dziękuję. moim zdaniem najlepiej aby ludzi wogóle nie było wtedy ta piękna planeta z całym jej bogactwem mogła by rozkwitać bezpieczniej. a tak człowiek - szkodnik namnaża się tu jak chorobotwórcza bakteria i zniszczy prędzej czy póżniej ten przepiękny organizm - ziemię. takie jest moje zdanie. powinien się znaleść jakiś ekolog- naukowiec i wymyslic jakiegos wirusa którym by wytępił ludzi. zrobiłby tym ogrąmna przysługę światu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poli 31 a co , zajść nie możesz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty też kiedyś taka byłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli31
gość 20:40--> nigdy nie próbowałam zajść w ciąże bo po prostu nie chcę dzieci...robię wszystko żeby ich nie mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz o tym psychologowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poli31 zgadzam się w 100%. dziecko to koniec tylu pięknych rzeczy. ciągnie kasę , czas , ogranicza strasznie , no i stwarza tyle problemów że szok. staszne z ilu fascynyjących rzeczy rezygnują ludzie decydując się na dziecko i jakie obciążenie na siebie biorą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli31
gość 20:44--> właśnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasmanska
moglas gdzies po kryjomu wytargać za fraki gowniarza"P Ja tam się nie cackam, potrafi ryknąć aby się zamknelo ktores na moment ,bo gadam z jego matką a nie z nich i won!! miny niektórych bezcenne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 1.08.2014 o 22:14, Gość gość napisał:

Przestań myśleć tylko o sobie, ja mam trójkę dzieci i jestem szczęśliwa!

Bu ha ha , szczęśliwa to jest osoba bez bachorow i problemów z nimi związanych. Gwarantuje Ci, że Twój partner czy mąż ma odskocznie w życiu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zeby ludzkosc przezyla nastepne kilkaset lat, musi ograniczyc populacje do 1 miliarda (ropa, woda, nowe technologie itd). Ma ktos pomysl co zrobic z pozostalymi 8 mld??? Bo ja nie. No chyba ze natura sama to wyrowna: epidemia, wojna swiatowa itd. Ale mnóżcie sie na potege...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hgd

Ja też nienawidziłam dzieci ale odkąd mam swoje dzieci całkowicie zmieniłam zdanie, co swoje to swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna m
Dnia 1.08.2014 o 22:25, Gość gość napisał:

egoiści mają dzieci. dzieci sie robi dla siebie nie dla dzieci. jeszcze nie słyszałem o przypadku zeby ktos nie chciał dziecka ale je zrobił dla niego - to absurd. p.s. osobiście nie mam dzieci i nigdy nie chciałem bo ich strasznie nie lubie. niemowlaki to wogóle mnie strasznie brzydzą a starszych dzieci również bardzo nie lubię. teraz to jakaś głupia moda jest na rozmnażanie. w moim mieście od kilku lat ludzie rozmnażaja się dosłownie jak króliki.

Juz cie kocham. Pisz esme.nowak@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna m
Dnia 1.08.2014 o 22:34, Gość gość napisał:

Nie każdy musi mieć dzieci, ba, wielu ludzi ich nie powinno mieć,ale są tacy dla których dziecko to sens życia,więc nie nazywajcie dzieci bachorami, trochę zrozumienia i tolerancji zarówno z jednej strony jak i z drugiej, pozdrawiam odp. tak ale bachory tych co je mają grają na nerwach tym co ich nie mają. to bardzo częsta sytuacja. powinny powstać osobne osiedla dla ludzi z dziećmi i tam niech sobie drą ryje biegaja i robią syf.

Osiedla ogrodzone drutem kolczastym bez dostepu do slońca a w sklepech speśniale jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 1.08.2014 o 22:26, Gość gość napisał:

Przestań myśleć tylko o sobie, ja mam trójkę dzieci i jestem szczęśliwa! odp. twój mąż też jest pewnie szczęśliwy ! 😄

Nie sądzę... Pewnie wiadro, Po 3 porodach, ciało po ciąży to masakra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×