Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polskie seriale to kupa gówna. Nie wiem jak ludzi mogą to oglądać ?!

Polecane posty

Gość gość

Pierwsza Miłość, Klan, M jak Milosc, Barwy Szczęscia, Prawo Agaty, Listy do M, Rodzinka i dziesiątki innych gównianych tasiemców. To jest tak żalosne, głupie, ze az zal d**e sciska. W kazdym serialu te same historie, te same schematy, wszedzie jedno i to samo tylko lokacje inne, imiona bohaterow inne. Te seriale nie opowiadają żadnej historii, nie mają w sobie żadnego przesłania, nawet nie są zabawne :( Pierwsza miłość to jakies SF, M jak Milosc to harleqin na ekranie dla starych znudzonych zyciem bab, Rodzinka pl lewacka tuba propagandowa, ten serial jest tak przesiąknięty ideologią straszne Dlaczego Polacy nie potrafia robic dobrych seriali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram :o Dlatego ja oglądam(jak mam czas) zagraniczne seriale w internecie, szczególnie te azjatyckie. Teraz doszło jeszcze warsaw shore, dlaczego ja, szpital itp. :o Co prawda to nie seriale ale coś w ten rodzaj...To jest tak żałosne, że aż brak mi słów. Nie warte oglądania. Zresztą... nie warto krytykować. Kto co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba
polskie seriale właśnie dlatego takie są, bo ludzie je oglądają, producenci starają się dopasować do upodobań widowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta do upodobań. ludzie się patrzą co leci więc jak się puści gó/wno to im rozpuści mózgi a jak coś lepszego to trochę debili odejdzie sprzed telewizora ale reszta będzie mądrzejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amerykańskie seriale to też kupa tylko wam wyprali mózgi i uważacie, ze to co amerykańskie to musi być super. Jakie przesłanie niesie za soba 90210, Plotkara(syf, kiła, mogiła, prostytucja, moda na sukces dla młodzieży), albo te wszystkie seriale o wampirach w których lubują się małolaty ostatnio? sf beznadziejne z pseudo "akcją", poza tym nie każdy lubi seriale kryminalne, thillery, horrory, a komedie zazwyczaj są obrzydliwe i nieśmieszne. Ja lubię seriale z lat 90, spokojne, obyczajowe lub komediowe, czy to polskie czy amerykańskie, z klimatem, refleksją, teraz wszystko jest na jedno kopyto. nie znalazłam żadnego amerykańskiego serialu, który by mnie zainteresował (ostatnich lat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzinka pl to nawet DNA nie sięga ... w polskich serialach jest za dużo tego przeżywania przez baby, totalnie rozchwiane pitolą o niewiadomo czym, robią problemy z niczego. jeszcze ta muzyczka "nastrojowa" :D ZA DUŻY ŁADUNEK EMOCJONALNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja lubię ranczo, kiepskich, rodzinke. można się odprężyć, uciec od szarego dnia codziennego, przemocy i napompowanych ambitnych pozycji :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z autorem w 100% Polskie seriale to g****a. Moźna np oglądać 1 ulubiony serial ale nie 5. W dodatku teraz doszły takie jak trudne sprawy itd.. Ciągle o tym samym. Te na MTV to juź przegięcie pralnia mózgów , na czele z Warshaw Store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×