Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy 12 cm w obwodzie wystarczy? jeszcze tego nie robiłem i się trochę obawiam.

Polecane posty

Gość gość
Boś c**a a nie facet, kobieta cię upokorzyła? Za włosy ją i niech ciągnie malucha do samego spustu... one to lubią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nie potrafię źle traktować ludzi, nawet kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubią lubią sperma jest pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pana 15/12 - moze po prostu nie chcialy ci dac poznac,ze sa niezaspokojone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mają powiedzieć niepełnosprawni z małymi pensami? nawet na przyjaźń ze strony kobiet raczej niema co liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury :) Mój facet ma 13 cm długości i 12 cm w obwodzie, a jest świetnym kochankiem, zwłaszcza dlatego, że się stara i liczy się dla niego obopólna przyjemność :) Jeśli jesteś spoko facetem, to po prostu poszukaj sobie normalnej laski, dla której będzie liczyć się uczucie. Na kafe wiele dziewczyn to puszczalskie, potem mają między nogami dziurę jak wiadro i się dziwią, że i 20 cm to mało. Przepraszam, jeśli kogoś uraziłam, ale pochwa to mięsień i dostosowuje się do kształtu penisa; jeśli nie potrafi się skurczyć do NORMALNEGO rozmiaru, no to cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pana 15/12 - moze po prostu nie chcialy ci dac poznac,ze sa niezaspokojone ? x O to akurat jestem spokojny, braku orgazmu u kobiety nie da się nie zauważyć, jak się odpowiednio poprowadzi grę wstępną, to później niewiele trzeba aby kobieta odpłynęła... no chyba że miałem fart i trafiałem na te co szybko dochodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnioslas mnie odrobine na duchu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy morał z tego taki: żeby się nie przejmować tylko kochać się z kobietami, a jak nic tego nie wyjdzie to kochać się z innymi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym ty się przejmujesz, nawet jak nie zadowolisz partnerki, to co sobie poużywałeś to twoje... jej orgazm, a raczej jego brak, jej problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×