Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile najwiecej zebow na raz wychodzilo waszym dzieciom i jak to znosily?

Polecane posty

Gość gość

Mojemu teraz wychodzi 7 na raz. Trzy czworki i 4 trojki. 6 przebilo juz dziaslo,ostatni kiel zrobi to za dzien lub dwa. I chyba nie najgorzej jest,gorzej wspominam druga dolna jedynke,jak musialam cala noc tulic dziecko. Teraz w dzien nie rozstaje sie ze smokiem,do tej pory byl do zasypiania, ale meczy sie,jak nie ma smoka,to pcha do buzi cala reke,wiec dalam i na dzien,slini sie mocno przy tym,w nocy troche sie kreci,z raz chce by go przytulic i chwile ponosic po czym spi dalej. Nawet bez lekow przeciwbolowych sie obywa,tylko przed snem smaruje bobodentem. Jak bylo u was? Abkiedy wyszly waszym dzieciom piatki? Moj syn ma 17 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 . Ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 zebow naraz makabra ,slinil sie ,marudzil ,niespal po nocach ,plakal i czesciej marudzil o piers.A i przez zabkowanie katarzyl. Kolek nie mial i spal super jak mial 2m ,a zabkowanie tak nam daje w kosc ,ze szok (pobudki w nocy co pol godziny i setki razy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwięcej wychodzilo 5 - dwójki i czwórka. Córka przeszla to wyjątkowo spokojnie nie licząc mega ślinienia się. A teraz córka ma 22 miesiące i ma 20 zębów, co wedlug dentysty wcale nie musi być powodem do dumy ponieważ żeby mogą być slabiej zmineralizowane i podatne na uszkodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko.... 7 na raz, współczuję!!! u nas teraz 5 na raz jest i było na prawdę nieciekawie, nocki zarwane, po ścianach chodziliśmy wszyscy razem z młodym. Całe szczęście kumpela mi poleciła taki dość nowy naturalny preparat - camilia i jak zaczęliśy stosować to młody dużo lepiej zaczął to znosić, widać że mu ulgę to przynosiło a nawet pediatra się zgodziła że to bezpieczne (boję się podawania leków takim maluszkom). Także polecam w komplecie do gryzaczków i innych babciowych sposobów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3, dziecko mialo lekka biegunke, poza tym ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też znam preparat Camilia i świetnie się sprawdza w bolesnych sytuacjach oraz szybko zaczyna działać także po aplikacji wystarczy chwilę bombla potrzymać, aby się wchłonął :) i ekstra jest dozownik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 na raz. Byla goraczka bardzo wysoka i katar. Ale tak samo jest przy jednym zębie. U nas zabkowanie to masakra bo temperatura pd razu skacze do 39 i jest bardzo trudna do zbicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maly ma 11 miesiecy i 8 zebow i w polowie przebita jedna 4. Wiecej nie wiem bo nie da sobie zobaczyc do buzi. Najwiecej na raz to szly dwie gorne jedynki i dwie gorne dwojki. Dziasla byly az fioletowe ale maly dobrze to zniosl. Lekarka mowi ze ida wszystkie czworki teraz i czasem sie obudzi w nocy i czasem wystarczy ze go poglaskam po glowce a czasem wezme na rece i dam sie napic wody. Ogolnie zabkowanie zawsze jest u nas zwiazane z duza iloscia kup i lekko odparzonym tylkiem. Raz byl katar. Raz tylko podalismy czopek bo byl rozpalony i budzil sie z krzykiem po 20 minutach snu i tak w kolko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki....zeby to nic....poczekajcie na gimnazjum :-o,to dopiero hardcor,a ile nocy zarwanych... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny cieszcie sie ze wasze dzieci nie chorują mojej córce jak wychodzil ząb była chora gardlo cale w ropnych kropkach 40 stopni gorączki antybiotyk przez rok jak wychodzily jej zęby była 20 razy chora co ząb to choroba myślalam ze zwariuje:( teraz ma wszystkie zęby i odetchnełam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maksymalnie po 2 zęby,przechodziłą bezobjawowo,a zaczęła ząbkować w wieku 8 miesięcy dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O moj temat odswiezony:) to ja autorka. A wiec wyobrazcie sobie,ze ta ostatnia trojka przebila sie dopiero z tydzien temu. A wygladala,ze juz zaraz sie wykluje. Troche mu dokuczaly przez ten miesiac,ale ma juz prawie komplet,to moze do piatek odpoczniemy:P juz spi ciut lepiej,bo potrafil obudzic sie i nie moc zasnac przez 2 h. Teraz tylko kreci sie na smoka i spi dalej,mysle,ze jak wyjdzie jakos do polowy to ju bedzie lzej i wszystko wroci do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale macie problemy :O wyszły zęby to wyszły, a nie posrajcie się :D nie macie innych pasji :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam te camilie, chociaz balam sie bardzo kupowac jakiekolwiek preparaty bo wszedzie trabia o tej lidokailinie,a le podobno camilia wlasnie bez i powiem wam ze skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 jednocześnie wyszły, nie wiem czy nie idą dalej. 11 miesięcy ma.Ząbkowanie to horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama z chłopakami...

Mojemu drugiemu synkowi wychodzą 4 na raz jest gorączka 38 stopni a do tego jest strasznie marudny a pierwsze jedynki wyszły bez problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

Mój syn ma 6,5 mc od ponad miesiąca się strasznie ślini , gorączkuję , rozwolnienie nie śpi marudzi płacze w niebo głosy aż mu struny siadają tak jest już ponad miesiąca i nie ma jeszcze żadnego ząbka , ale z tego co obserwujemy wychodzić mu będzie jak nic 7 .

Stosujemy dentomax czy jakoś tak , żel , przeciwbólowy nuroffen forte , na gardło bo traci głos coś do psikania itp , także mamy całe noce i dnie nie przespane , czy jesteście wstanie mi powiedzieć ile to może trwać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mama

Do momentu aż wyjdą wszystkie zęby.. Czyli dlugoooo i współczuję. Sama się z tym borykam teraz bo idą trójki, czwórki i piątki na raz do tego biegunki i mega marudzenie plus nie przespane noce

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×