Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem załamana bo ojciec przyłapał mnie na seksie

Polecane posty

Gość gość

Mój brat ze swoją dziewczyną często to robi, przyprowadza ją do nas na noc. Ojciec jedynie pilnuje tego żeby im nie przeszkadzać, gdy brat miał 17 lat dał mu prezerwatywę. Ze mną natomiast była inna sprawa, jak ja miałam 17 lat to ojciec kazał mi usiąść i powiedział ,, Córeczko, seks jest rozkoszą dla mężczyzny, szczęściem kobiety ma być urodzenie dziecka bo to jest jej powinność''. Wczoraj gdy z moim chłopakiem było już po wszystkim, ojciec wparował już do naszego pokoju i spytał co tu się dzieje. Kazał mi się ubrać i pójść z nim do salonu. Był w szoku, ale potem dodał, że mam 23 lata i jego gotowy, gotowy na to, żeby zostać dziadkiem. Potem wyznałam mu, że stosuje tabletki antykoncepcyjne. Zaczął mi robić awantury, poszedł i wyrzucił mojego chłopaka za drzwi, kazał mi oddać wszystkie tabletki i wyrzucił je do kosza. On powiedział, że na mój seks wyrazi zgodę dopiero wtedy jeśli zdecyduje się na dziecko bo inaczej to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojcu szkoda ,że się bzykasz ,a jemu już twoja mama nawet nie pokazuje cipki,sta jego nienawiść do sexu.Porozmawiaj z mamą jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest prowokacja, do 20 roku życia wmawiał mi, że seks jest zły, że powinnam go unikać. Jak poznałam chłopaka to długo to ukrywałam, potem przychodził, odwiedzał nas to też upominał mnie, że do czasu kiedy nie zdecyduje się na bycie matką, powinnam unikać seksu. Teraz przyłapał nas i zrozumiał że ja chce być matką, on nie rozumie po prostu, że mnie też seks sprawia przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jemu chodzi oto zebys bachora do domu nieprzyniosla i zeby ojciec ci alimentow niemusial placic. Paniatno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- jakiś porąbany ten Twoj ojciec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie, że on by nie miał nic chyba przeciwko temu, bo ciągle powtarzał mi że jak będzie miała sytuacja takie miejsce to mama wszystkim się zajmie. Kazał mi tylko uważać na chłopaków, żebym unikała kontaktów z nimi i zdecydowała się na seks tylko wtedy jak będę czuła się gotowa na macierzyństwo. Twierdzi, że tabletki antykoncepcyjne są szkodliwe dla mojego zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różaneogrody
jesu współczuje ojca, dla mojego to normalne- mam narzeczonego, byłam u ginekologa ginekolog dał mi pigułki to mi się jeszcze do recepty dorzucił, dla mojego to normalne, że ja mam się tym cieszyć bo dla kobiety to przyjemność i szczerze chyba większa niż dla faceta w końcu to mu możemy mieć wielokrotne orgazmy. na ojca na Twoim miejscu bym się wypięła, jesteś dorosła, masz swoje życie, możesz czerpać przyjemność, to że Twoja mama z seksu nie miała przyjemności nie znaczy że Ty nie masz mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolesław Nieśmiały
No i ma racje. Jest powiedzenie jak masz syna pilnujesz tylko jego jak córke to całe miasto. Dlatego facetwi wolno. A po za tym powinnać trzymać cnote do ślubu a nie puszczać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzej byłoby jakby się ojciec dowiedział, że zamierzam się poddać zabiegowi który uniemożliwi mi do końca życia zajście w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakto? To kobieta ma mniejsze prawa niz facet? Co za szowinizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne autorko, słuchaj chłopaka, okalecz się na całe życie. Może tatuś usłyszał taką rozmowę i teraz chcę ciebie chronić przed okaleczeniem się na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezly tatus, te dziewczynki/kobietki ktore jego synek ruc/ha tez sa czymimis corkami, wspolczuje ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze niech jej facet przetnie sobie nasieniowody, dlaczego ona musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różaneogrody
dziewczyno od takich facetów co uważają że im się należy przyjemność nie kobiecie to trzeba wiać na koniec świata! należy jeszcze wziąć faceta nie egoistę który Ciebie długo popieści w łóżku a nie tylko o pieszczotach dla siebie będzie myślał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×