Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pat868

Woda alkaliczna gdzie kupić?

Polecane posty

Gość pat868

Czy ktoś wie gdzie można kupić wodę alkaliczną w butelkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na co ta woda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można kupić i przeczytać wszystko na www.woda-alkaliczna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek_t
ja mam jonizator wody alkalicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
droga ta woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz1212
Woda alkaliczna w butelka, to drogi wydatek. Przy 5 osobowej rodzinie, jak u mnie, wychodziły ogromne koszty. Do tego przechowywana w butelce traci swoje własciwości (spada potencjał Redox). Na dłuższą metę jedyne sensowne rozwiązanie to jonizator elektryczny. Jest duzy wybór tych urządzeń. Nam doradzała w wyborze i zamontowała firma firma Water Star z Warszawy. Polecam pytać o szczegóły oferty, bo jest wiele niuansów dotyczacych tych urządzeń. Sama woda alkaliczna daje odczuwalne efekty już po około 3 tygodniach. U mnie był to brak zakwasów i bólu stawów i mięśni, które często miewałem. U mojego teścia poprawily się wyniki przy dnie moczanowej (podagra). Niesamowita sprawa. Natomiast cały czas zbyt mało się mówi owodzie alkalicznej, a naprawdę może ona pomóc w oczyszczaniu organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę się wypowiedziec bo z powodu choroby pije wode alkaliczna - wyleczylam cukrzyce i problemy z nadciśnieniem, odkwasilam po prostu organizm, bylam na obozie odchudzającym na którym mi wiele wylumaczono, po jakims czasie zdecydowałam się i zakupilam jonizator ze sklepu osmoza, na ich stronie tez troche poczytalam, do tego zadbalam o diete i znajomi mi nieraz nie wierzyli jak mówiłam ze lekow nie musze już brac i ze nie mam cukrzycy;) obecnie wyniki mam super, polecam się tematem zainteresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swój jonizator to inwestycja na dłuższy czas także również polecam jak poprzednik, osobiście na poczatek myślę, że wystarczy dzbanek alkalizujący wode, a potem można zainwestowac w droższy jonizator, ale to jak już kto woli: http://sklep.osmoza.pl/dzbanek-alkalizujacy-wode-ehm-p-1125.html ja mam i dzbanek i jonizator obecnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
wiesz co drogo wychodzi kupowanie gotowej wody alkalicznej bo butelka kosztuje około 14 złotych i do tego dostawa, więc policzmy że wyjdzie ci nawet 15 zł za butelkę 0,5 litrową to sporo. A za 1300 -1400 kupisz jonizator domowy o taki np http://sklep.poradnia.pl/jonizator-wody-aquator-silver.html to bardzo szybko ci się zwróci taka inwestycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynkaUlu
Wydaje mi się że najlepiej po prostu kupić jonizator wody, w dłuższym rozrachunku wyjdzie dużo taniej niż kupowanie butelkowanej wody alkaicznej. Tutaj możesz o tym trochę poczytać http://pankacper.pl/czy-warto-zainwestowac-w-jonizator-wody/ . Niestety konkretnego modelu nie polecę, bo mój nie do końca jest godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I gdzie tu jest odpowiedź na proste pytanie "gdzie kupić wodę alkaiczna"? NIE MA! Są tylko banery reklamowe KUP JONIZATOR firmy tej i tej albo ta i ta firma najlepiej ci go zainstaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jonizator i termos alkalizujący ze sklepu osmoza. Mają chyba największy wybór z tego co przeglądałam strony. Generalnie warto też poczytać ich blog o jonizatorach, można się wiele ciekawego dowiedzieć o właściwościach leczniczych wody alkalicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marka1979
Nie ma co kupować wody alkalicznej, można sobie samemu zrobić. :) Ja mam w domu stację odwróconej osmozy Ecoperla rosa - ona ma specjalny wkład jonizujący, dzięki któremu podaje właśnie alkaliczną wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jonizator to zawsze sztuczna produkcja wody alkalicznej. Ja zdecydowanie woda ta ktora ma naturalne Ph9,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć do www.sklep.osmoza.pl, widziałam tam dobre jonizatory wody w całkiem atrakcyjnej cenie. Sama mam od nich filtry, które świetnie się sprawdzają, zerknijcie w ofertę, może coś wam się rzuci w oczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjne jonizatory wody widziałam w: www.jonizatorydowody.pl. To dobry sposób na zdrową wodę! Mam sama jeden i jakbym tylko mogła, nie rozstawała bym się z nim na krok! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pier...lenie o Szopenie.Same reklamy,a paszli won !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od zawsze z każdej strony słyszę o tym jak ważna jest dieta i że jestem tym co jem. Oczywiście do tej pory miałam to w nosie, bo przecież jak może wpływać negatywnie na mnie coś, co wszyscy jedzą od zawsze - np mleko, pieczywo, cukier itd. Ostatnio jednak postanowiłam zwrócić większą uwagę na moją dietę i jestem w szoku, bo 99% dolegliwości (senność, bóle brzucha, brak koncentracji itp) wyeliminowałam wyłącznie dietą. Ważne jest przede wszystkim żeby słuchać swojego organizmu, on naprawdę podpowiada co jest dla nas dobre, a co szkodzi. A jeśli chodzi o równie skuteczne doradzanie zawsze warto słuchać ekspertów Ja zawsze będę polecać Igora, najlepszego specjalistę. Gdyby któraś była zainteresowana, to zostawiam namiar http://www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

https://wodykarpackie.pl/ tutaj! najlepsza woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie ostanio w lidlu kupiłam wodę alcalia, zainteresowałam się tematem wody alkalicznej i myslę, że będę ją częściej kupować. W smaku w porządku, wyczytałam, ze jest wydobywana z jakiejś mega dużej głębokosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×