Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tonikowa

Jaki tonik do twarzy polecacie?

Polecane posty

Gość tonikowa

Miałam kiedyś pewien tonik którego nazwy już nie pamiętam ale wiem ze był on świetny. Nawet wieczorem po umyciu twarzy z makijażu i wszystkich zanieczyszczeń jak przejechałam wacikiem nasączonym tym tonikiem po twarzy robił się brudny to oznacza że świetnie oczyszczał ale jego minus był taki że był na alkoholu a to jednak wysusza skórę. Możecie polecić jakieś toniki bardzo dogłębnie oczyszczające nie podrażniające skóry? Najbardziej zależy mi na oczyszczeniu porób bo mam skłonności do wągrów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Garnier'a (niebieski) jest całkiem spoko, fajnie orzeźwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może miałas tonik oczyszczający z zestawu 3 kroki z Clinique? On własnie jest alkoholowy, lekko złuszczający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
afronis jest swietny, ale tylko wieczorem, po demakijazu bo moze lekko piec. doczyszcza wszystko, likwiduje pryszcze, przynajmniej u mnie, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam hydrolatów ;) świetny jest z róży damasceńskiej :D oczarowy czy też z kwiatu kocanki.Oj ogólnie duży wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonikowa
Dzięki za odpowiedzi i propozycje może pociągniemy ten temat dalej i dziewczyny powiecie tez mniej więcej jakie ceny? I gdzie kupiłyście bo przyznam że nie znam wielu z podanych marek i nawet chyba w zwykłych drogeriach takich nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od hydrolatów ;) nie znajdziesz ich w drogerii ani żadnym stacjonarnym sklepie :) Wejdź na http://mazidla.com/ lub http://www.zrobsobiekrem.pl/. Uwierz żaden drogeryjny krem czy też inne cuda naszpikowane chemią nie dadzą Ci takich rezultatów ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betoks
Tonik na bazie wody morskiej od HB - mocna odmiana cery, skóra w znacznie lepszej kondycji, zdrowsza i ładniejsza. Oczywiście na aż taki efekt musiałam trochę poczekać, ale on przyszedł. To również usuwa resztki preparatu do czyszczenia. Najlepiej - po prostu przetestujcie kosmetyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D_aenerys
Propolisowy tonik Korany jest według mnie najlepszy :) Bardzo dobrze oczyszcza skórę. Dzięki niemu cera nie przetłuszcza się i nie pojawiają się nowe niedoskonałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaboteks
Tonik witaminowy do twarzy HB, stosowany systematycznie. Powinien orzeźwić i wzmocnić cerę, nadać jej lepszy wygląd i styl. U mnie to działało, dało mocną zmianę i teraz ta cera wygląda jak należy. Oczywiście kwestia taka, w jakim macie ją stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tonik na bazie wody morskiej HB - świetny jest, robi dużą różnicę, ale to też trzeba dopasować jakoś z głową. Fajnie rozjaśnia i chroni skórę. Jak dla mnie wygląda ona dużo lepiej, jest zdrowsza, ładniejsza, w znacznie lepszej kondycji - nawet pod względem dotyku. I oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam zamiast toniku płyn micelarny Clinic Clean Ultra oczyszczający. Fajnie oczyszcza i po wytarciu twarzy, skóra szybko wchłania krem. Uwielbiam to ale myślę, że przy wszystkich płynach tak to działa :) www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaZGdyni
A ja do demakijażu polecam kosmetyki od Repechage. testowałam już mleczko oczyszczające i żel do mycia twarzy. Nie mają w składzie alkoholu, a dla mnie to bardzo ważne ponieważ mam problemy z pękającymi naczynkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Wam polecam Super Stronkę z Tonikami całego świata w jednym miejscu z cenami i wszystkim :) można nawet napisać jaki tonik najbardziej do nas pasuje :) http://nplink.net/acAFQ10V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivvon23
ja od jakiegoś czasu używam bezzapachowego toniku z firmy Benton i jestem zachwycona! poprzednie toniki albo mnie uczulały, albo szczypały w oczy bo były perfumowane a ten jest na bazie naturalnych składników i jest wart swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunianiunia
Ja używam Bio Detox Starej Mydlarni. Ma w skłądzie wodę miętową, która nie wysusza skóry. Do tego głęboko oczyszcza. Jest super, na prawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollka

Ja od jakiegoś czasu stosuję RZEŚKI TONIK LAWENDA marki Hildegard Braukmann, super odświeża. Szczególnie latem czuć mega ulgę po jego użyciu. W podróży też super sprawa, przemywasz buzie i masz uczucie świeżości i ożywienia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam samodzielne robienie kosmetyków. Co wcale nie jest takie trudne, a kosmetyki takie mogą mieć bardzo dobre działanie na skórę. Ze swojej strony polecam tonik z kwasem mlekowym oraz salicylowym:

do 20 ml wódki (ok.40-45%) dodać 1-2 g (czyli 1,44-2,88 ml) kwasu salicylowego i dokładnie wymieszać by kwas się cały rozpuścił. Resztę uzupełnic do 100 ml wodą destylowaną (część wody można zastąpić dowolnym hydrolatem). Dodać odrobinę (1-2 krople) kwasu L-mlekowego dla lepszego nawilżenia skóry.
Ja zrobiłam ok. 1/4 tej pojemności czyli do 5 ml wódki dodałam 0,36-0,72 ml kwasu salicylowego, dopełniłam do 25 ml wodą destylowaną i dodałam pół kropli kwasu mlekowego.
Toniku nie nalezy trzymać w lodówce bo kwas się wytrąci (białe igiełki). Przechowywać w temp. pokojowej

Zerknijcie sobie do tego sklepu laboratoryjnego https://danlab.pl/słownik/elektroliza-wody/ Możecie w nim stworzyć sobie domowe laboratorium 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam toniki z Creme Baru. Ja i moja siostra używalyśmy dwóch różnych, a są 4 - i obie byłyśmy zadowolone. Nazwałyśmy je nawet "płynem terapeutycznym", bo u siostry całkowicie tonik + dodatkowo spesonalizowany krem uporał się z trądzikiem, z którym długo walczyła.

Doskonały do codziennej pielęgnacji skóry z problemami.

Można zamówić na stronie lub we współpracującym gabinecie: cremebar.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tonik od Solverx z serii Sensitive, bardzo łagodny, ale spełnia swoją funkcję idealny do wrażliwej skóry, opakowanie bardzo wydajne w dobrej cenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie próbowałam jeszcze toniku od Solverx, ale bardzo podpasował mi ich balsam więc może tonik też spróbuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

używam swietnego tonika do twarzy z Eco Nature, jest  rewelacyjny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×