Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wczasy kupione zimą na lato

Polecane posty

Gość gość

Witam Czy opłaca się zarezerwowac wczasy zimą do ciepłych krajów -Egipt, Grecja, turcja czy ceny sa korzystniejsze ? Chcemy zabrać dziecko 3 letnie. Może ktoś tak kupował wczasy- chodzi mi o 4 lub 5 gwiazdek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są wczasy tzw First Minute. Oplaca się kupować ponieważ można wybrać korzystne cenowo oferty.Można sporo zaoszczędzić bo biura wtedy maja spore zniżki tak jak w przypadku Last Minute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej w grudniu, w styczniu tez ale nie wszystkie biura maja tak samo duży rabat jak w grudniu. Oplaca sie wcześniej rezerwowa c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie się opłaca ale ja bym sie nie zdecydowała, szczególnie z dzieckiem. sama mam dwójkę i kupujemy zawsze w ostatniej chwili. Na wypadek choroby na przykład, ospa, rumień, szkarlatyna potrafi pokrzyżować plany. A pełno tego w przedszkolu i nie tylko. Poza tym zawsze można złamać nogę, rękę, ktoś z rodziny może mieć wypadek itp wiem że taka syt może zdarzyć się i dzien przed wylotem ale im dłuższy okres oczekiwania na wycieczkę więcej czasu na różne wypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mozna wykupic ubezpieczenie od ewentualnej rezygnacji tylko warto dopytac jakie sa warunki takiego ubezpieczenia. Oplaca sie kupowac na first minute i mozna przebierac w ofertach a nie brac co jest akurat wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja autorka, ja tez mam takie obawy typu nagłe coś tam....., chciałabym jechać do dobrego hotelu tak jak wcześniej pisałam 4 lub 5 gwiazdek a teraz są ceny kolosalne. Mam jeszcze obawy bo mam dziecko straszngo niejadka, byłam kilkakrotnie w egipcie ale to my dorośli a z dzieckiem jeszcze nie , i myślę nad kwietniem , majem. Dzieki wszystkim za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie brała wczasów w kwietniu będzie jeszcze zimne morze, woda w basenie szczególnie jeśli jedziesz z dzieckiem. plusem takiej rezerwacji jest to że możesz wybierać. ja teraz kupiłam, wyjazd za 2 tyg i pomijając ceny trzeba było troche brać co jest. ale koniecznie wykup ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coral Travel jest dobrym biurem, dobry organizator,bezpieczny i pewny. Byłam z nimi ze dwa razy i pewnie jeszcze na jakieś last minute skoczę! Także ja jestem z nich zadowolona!
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×