Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

po aerobiku

Polecane posty

Gość gość

pijecie po aerobiku jakieś napoje izotoniczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja co prawda nie chodzę na aerobik tylko biegam, ale - teraz w czasie tych morderczych upałów piję izotoniki, normalnie nie. Jeżeli nie jesteś do nich przekonana, to możesz zrobić własny - woda mineralna, cytryna i miód. Jeżeli jest bardzo gorąco, to możesz dodać szczypte soli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzę na aerobik ale po zajęciach na siłowni piję orsalit, uzupełnia on utracone w wyniku pocenia elektrolitu i wodę. Zawiera glukozę, co dodatkowo wzmacnia i stawia na nogi. Saszetki kupisz bez recepty, nie są drogie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie piję żadnych spamolitów. Przed, w trakcie i po normalna woda wysokozmineralizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaataarzynaa_88
ja nie jestem zwolenniczką picia izotoników.. w ich składzie jest mnóstwo barników i konserwantów. Kilka razy zdarzyło mi się przygotować domowy izotonik na bazie wody wysokozmineralizowanej (np. Piwniczanki), soku z cytryny lub pomarańczy, szczypty soli i 2 łyżeczek miodu :) spełnia funkcje napoju izotonicznego po treningu, jest naturalny, tani i czas przygotowania to mniej niż 5 minut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wysiłku fizycznym pije orsalit malinowo cytrynowy, lubię jego smak, płyn orzeźwia i nawadnia. Lekarz doradził taką formę profilaktyki mojemu synowi, który intensywnie trenuje pływanie, zastosowałam się do tej zasady i zdecydowanie lepiej się czuje, zauważyłam również że mam mniej suchą skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po i w trakcie zajęć aerobicu lub zumby piję izotonik ALE RACE. Z tego co czytałam izotoniki lepiej nawadniają niż woda a dodatkowo dostarczają elektrolity i minerały które wydalamy z organizmu z potem. Izotonik przygotowuję w domu z proszku, wychodzi bardzo ekonomicznie cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piję wodę ale może po następnym aerobiku spróbuje jakiś izotonik!Cieszę się, że siostra namówiła mnie na te zajęcia bo czuje się po nich super!Nawet zamówiłam sobie ciuchy termiczne z rough radical i spisują się świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×