Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy macie własny samochód i dom w uk

Polecane posty

Gość gość
Fajnie byloby uscislic, ze to wszystko masz TYLKO dzieki mezowismiech.gif x x o widzisz jaka radocha że coś ma dzięki mężowi polak to jednak szuja jest x x w sumie to jest po trochu racja tylko nie taka jaka autor mial na mysli bo autor to taki typowy Polak z polskim mysleniem - kobieta nic nie ma to facet wszystkiego sie dorabia a prawda jest taka ze faktycznie gdyby nie maz , gdyby nie dzieci ktore mamy nie mialabym domy i pewnie samochodu tez , bo , gdybym byla sama to po co by mi to bylo?? mieszkalabym sobie jak moja znajoma w ladnym malym mieszkanku pewnie w centrum miasta i jezdzilabym komunikacja miejska bo tak wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, i willę w beverly hills :) mam swojego satarego audika, serwisuję go w sprawdzonym warsztacie samochodowym od lat ( http://www.dekar.radom.pl/ ) mieszkam w Radomiu, ale jestem szaczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"@19.30. Jestem wykładowcą na jednej z uczelni na południu. Badania tez robię, jak czas pozwala :) " x A w jakiej dziedzinie? Pytam, bo sam jestem naukowcem (chociaż aktualnie nie pracuję w branży), i coraz częściej myślę o tym żeby się zwinąć z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×