Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wiazanie sie z kobieta po rozwodzie z dzieckiem RYZYKO!!!

Polecane posty

Gość gość

obserwatorprzyjaciel dziś [10:26] Moj znajomy ma problem. Wiem ze nie kazdy scenariusz jest taki sam. Jednak najgorszy jest taki ze taka kobieta przez przejscia zwiazane z poprzednim facetem mysli czesto zupelnie irracjonalnie. Wpada w panike. RObi niepotrzebne zamieszanie. Jak mi ostatnio powiedzial dmucha na zimne I wszedzie szuka zdrady. Po drugie. Podporzadkowuje wszystko dziecku z poprzedniego zwiazku. Dziecku ktore na dodatek ma trudny character. Taka kobieta zachowuje sie jak zaszczute zwierze i przy okazji emocjonalny tyran. Wspolczuje mu. Nie wiem czy tak jest ze wszystkimi kobietami po rozwodach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ z ciebie psycholog-amator, no, no ,no :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z 10:50 wiec odpowiedz czy kobieta po rozwodzie a kobieta bez rozwodu w identycznych sytuacjach i okolicznosciach zachowa sie tak samo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od kobiety. Jedne sie zachowają tak, drugie inaczej. Po drugie bardzo uogólniasz - wg. ciebie kobieta po rozwodzie zawsze będzie bała się zdrady. Zupełnie tak, jakby to zdrada męża była wyłączną przyczyna rozwodów. Nie jestem w drugim związku,ale nie przypuszczam, abym się tak zachowywała. W panikę na pewno bym nie wpadała, bo należę do osób zrównoważonych i nie zachowuję się irracjonalnie. Problem jedynie mógłby być z dzieckiem. Już tak długo syn jest moją jedyną rodziną, że faktycznie najprawdopodobniej byłby on na pierwszym miejscu w moim życiu. Nie rozumiem twojej uwagi o trudnym charakterze dziecka. Zupełnie tak, jakby takie dzieci kochało się inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuj sobie kretynie i zamiast zaprzątać sobie głowę kumplem i jego żoną zacznij pilnować własną zdzirę, bo jak idziesz do roboty to ci pewnie takie rogi przystawia, że jak wracasz to masz problem z wejściem do domu, bo rogami zahaczasz o futrynę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet niezbyt przystojny

W sumie wolałbym rozwódkę niż starą pannę które są zdziwaczałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

A myślisz, że rozwódki nie są zdziwaczałe? Mój kumpel spotyka się tylko z takimi i koniec końcow każd jego ex była dziwna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×