Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maja14

Alimenty

Polecane posty

Gość Maja14

Witam. Mam problem, chodzi o to że mój "eks" ma od 16 lat przysądzone alimenty wyrokiem. Nigdy ich nie płacił. Dziś dostałam list z Prokuratury w którym było napisane że umorzyli dochodzenie. Chciałabym się do tego odwołać tylko nie wiem jak się za to zabrać. Chciałabym napisać że nie zgadzam się z tym co napisali w tym dokumencie. Proszę was o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba wszcząc postępowanie egzekucyjne u komornika, juz dawno trzeba bylo to zrobic, wtedy tylko Ty możesz tę egzekucję wstrzymać, bez tego nikt nie umorzy alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja14
Sprawa jest u komornika 14 lat, to nie wystarczy. Muszę pisać o wszczęcie egzekucji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i od 14 lat komornik nic z niego nie sciągnął...? cos tu nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tylu lat nic? To jakaś dziwna sytuacja, pierwsze słyszę o czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja14
Przez 14 lat komornik nic nie ściągnął. Właśnie napisałam do prokuratury zawiadomienie o przestępstwie i wnoszę o ściganie i sprawę postępowania karnego. Ciekawe czy coś zrobią bo na razie wszystko mu umarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałaś do prokuratury że komornik nic nie ściągnął przez 14 lat? No nie - z tego to sie komornik nie wykręci. Zamkną go ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja14
o to chodzi że komornik przez te 14 lat nie ściągnął ani grosza, śmieszne ale prawdziwe, zaniosła dziś do Prokuratury zażalenie na podstawie umorzenia dochodzenia oraz zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, nie wiem czy to pomoże, nie wiem jak napisać do komornika o wszczęcie egzekucji, przecież powinni ją prowadzić w momencie kiedy zgłosiłam sprawe i wyrok sądu, synowie mają wypłacane alimenty z fundusze mniejszą kwote niż przyznał sąd więc dłużnik powinien to spłacić, nie wiem jak nie widzą w tej sprawie przestępstwa skoro znają art.209 i mu to umarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nakazali Mojsze żeby wylał wode z wiadra. Ale wiadro było puste. Mojsze dostał baty za to że nie wykonał rozkazu i kategorycznie zażądano od niego wylania wody z wiadra. I znowu baty.... I tak kilka razy. Wreszcie zaprowadzono go na sąd do króla i poproszono go o wyrok ucięcia Mojsze głowy. Król Salomon wysłuchał oskarżycieli, wziął wiadro, odwrócił do góry dnem i........... też nie wylał ani kropelki. Dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×