Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czterdziecha co ma pecha

Czym kobieta jest dla faceta

Polecane posty

Gość gość
Wystarczy ze napisała ze nie jest wieszakiem i facet się wystraszył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym samym forum jakiś koleś obraża się, że wszystkie kobiety to materialistki... Ja buntuję się przeciw traktowania kobiety jako ciała. Jakbyśmy nie miały duszy, umysłu i miały tylko wyglądac i pachnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc 21:13 np.Ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wątpię, że facet od razu uznał, że jak nie ma figury ofiary wielkiego głodu to od razu będzie nie atrakcyjna, musiała coś jeszcze napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterciecha zgadzam sie z Toba,w dodatku te obrazanie kobiet tylko dlatego bo nie wygladaja jak trzeba,mi nie raz dali odczuc a nawet powiedzieli wprost ze jestem gorsza bo gruba,ok wiem że jestem nie estetetyczna przez swoja tuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze napisała ze ma nadwagę albo nie wiem,no nadwaga to już w ogóle dyskryminuje w oczach faceta na atrakcyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie uwierzę ci, że przestał pisać bo przeczytał "nie jestem wieszakiem". Napisz co dokładnie miałaś w opisie wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż się wziąłem zalogowałem. Czterdziecha co ma pecha.. wydajesz się fajna, ale nie jesteś taka jak myślisz. Wczoraj o tym pisałem, ale niezalogowany, więc może nie kojarzysz. W Tobie jest jakaś uraza do facetów, obwiniasz nas o niesprawiedliwości które Cię spotykają. Rozumiem to, masz prawo uważać że faceci są wszyscy tacy sami i chcą tylko cycków. Nie mi oceniać, po prostu nie lubię tego. PS cycki lubię, więc też jestem tym bad guy, tyle że brzydka kobieta też ma piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ważę jakieś 60 kilo przy 160 i na ulicy nawet stare dziady potrafia mnie wysmiać,bo jestem gruba tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótko mówiąc napisałaś, że jesteś gruba...i jeszcze z jadem na szczupłe kobiety. Wcale się nie dziwię, że dał sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastkojem
Czterdziecha, to, ze jakis niewyrosniety erotoman ma w glowie poprzewracane, wcale nie znaczy, ze kazdy mezczyzna tez tak ma. Internet to internet, a rzeczywistosc wyglada juz inaczej. Na ulicy mamy szczuple, grube, piekne, mniej piekne, przecietne kobiety i dokladnie takich samych mezczyzn! Takie zycie! Kazdy chce miec cudownego partnera, przystojnego, zaradnego, bogatego, a rzeczywistosc bywa inna. Przestancie wszystko sprowadzac do "tylka" i "cyckow". Mezczyzni i owszem maja wymagania, ale sami nie sa idealni i tez z idelanymi nie zawsze sie zenia. Czesto te odsztafirowane, nadmuchane lalunie maja siano w glowie i zycie z nimi wcale nie nalzey do najcudowniejszych. Z dopswiadczenia wiem, ze wlasnie mezczyzna, ktory ma problem z wlasnym ego i mega kompleksy rozglada sie za laluniami, tak zeby poprawic swoj image. Normalni faceci wybieraja na zony normalne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochać nie musisz, ale pokazywać swoją zawiść w opisie na portalu randkowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze cycki licza sie tylko wtedy gdy kobieta jest szczupła,ja sama według rozmiarówki powinnam nosić 75G ale co z tego jak jestem gruba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie moja wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gruba - określenie kobiety która ma widoczną nadwagę chuda - określenie kobiety która ma widoczną niedowagę Oba określenia się są miłe, ale obraźliwe też nie Określenia "grubasz", "locha", "wieszak", "anorektyczka" (kiedy mowa o zdrowej osobie) są obraźliwe. Tak na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastkojem
Kochane kobietki. Mnie osobiscie daleko do idealu, ktory usmiecha sie z okladek kolorowych czasopism. Mam to jednak gleboko gdzies! Jesli facet chce biegac za idealem, pozwolcie mu biegnac, a niech biegnie..w pisssduu! Przestancie sie porownywac do innych kobiet, a zwyczajnie pokochajcie siebie. Jak chcecie by ktos was pokochal, skoro wy same siebie nie kochacie, lub nie potraficie zaakceptowac. Tylko glupie p***y chca wygladac jak ktos inny, zapominajac o tym, ze najfajniej jest byc soba. Kadza z nas ma wady, mniejsze lub wieksze, ale chyba wlasnie w tym tkwi nasz urok. Badzcie kobiece, to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastkojem
"Bo jak facet lubi chude, to na mnie nie spojrzy.I tyle. " Osobiscie znam mezczyzn, korzy na chude nie spogladaja. Nie wiem tez czy zauwazylas swiatowy trend - teraz sie wraca do tych okraglejszych ksztaltow. Czasy wieszakow juz mijaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie pracuj nad sobą jak nie chcesz - ja wstaję rano, ogarniam sterczące, krótkie włosy, ubieram się na ślepo i wychodzę - i żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×