Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

14 t.c. plec dziecka

Polecane posty

Gość gość

za 2 tygodnie mam usg genetyczne, zastanawia mnie czy jest mozliwe okreslenie plci w 14 t.c.? czuje ze bedzie chlopak, od samego poczatku i ciekawa jestem czy mnie przeczucie nie myli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wstepnie pani powiedziala w 13 ale to i tak nie pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usg gen.jest b.dokladne,wiec powinnas juz wiedziec,czy masz dobre przeczucia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za różnica czy dokładne czy nie?? Jak się nie orientujesz w temacie, to po co zabierasz głos. 14tc to trochę za wcześnie. Czasem lekarze mówią, podobno czasem widać ewidentnie, ale jakoś ciężko mi w to uwierzyć. W tym wieku wagina wygląda jak mały penis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech....sie nie orientuje....mialam takie ze wzgledu na moj wiek(37l) ,wiec badania prenatalne przexhodzilam,a usg.gen.wlasnie jest b.dokladne,to i plec lepiej widac,no ale,jak widac,sa madrzejsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli będzie chłopak to się dowiesz, moja siostra z tego okresu przyniosła zdjęcia ptaszka bo lekarz jej zrobił bo było ewidentnie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Ech....sie nie orientuje....mialam takie ze wzgledu na moj wiek(37l) ,wiec badania prenatalne przexhodzilam,a usg.gen.wlasnie jest b.dokladne,to i plec lepiej widac,no ale,jak widac,sa madrzejsze.... " Badania prenatalne każda kobieta powinna sobie zrobić, bez względu na wiek. Z resztą każde usg w ciąży, to badanie prenatalne. Tobie pewnie chodzi o usg genetyczne. I to jest standard. Dokładność nie ma tu nic do rzeczy, liczy się to, że w 14 tc płód jest na tyle nierozwinięty, że obie płcie wyglądają niemal identycznie i nie da się rozróżnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty pleciesz???? I ty twierdzisz,ze znasz sie na rzeczy??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie plotę, nie jestem specjalistą, ale nie trzeba być, wystarczy myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dowiedziałam się dopiero w 23 tygodniu chyba:-) . Wczesniej każde USG albo nic nie pokazywało bo dziecko było złe ułożone albo sugerowało chłopca. Ale sam lekarz mówił ze to może być paluszek lub pępowina. Aż tu nagle raz na zwykłym sprzęcie z przychodni dziecko pokazało swoje wszystkie gabaryty :-) :-) :-) -coreczka. Takibyl werdykt. I faktycznie mam córkę. Wnioski - USG to jedno a współpraca dziecka drugie ;), czasem trzeba poczekać a w sumie do końca czasem nie wiadomo - sa przecież opowiesci, ze rodzice byli przygotowani na chłopca a tu nagle dziewczynka oszukala wszystkie USG i zrobiła rodzicom niespodziankę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile się nie myle chyba można inwazyjnie to sprawdzić na podstawie płynu owodniowego:-) ale nie znam się, takich badan nie miałam, tylko o tym czytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jest dziecko dobrze ulozone to widac plec w 14 tygodniu. ja mam zdjecie fiutka który jest calkiem widoczny. zdjecie zrobione podczas usg genetycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie,ze widac i ze wszystko jest wyksztalcone(ktos tu bzdyry plecie) kwestia tylko taka,czy male odpowiednio sie ulozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu poczytaj o rozwoju plodu bo masz braki podstawowej wiedzy. narządy płciowe sa już na tym etapie widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam w 13 usg genetyczne i pan doktor oznajmił że będzie chłopak i się sprawdziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie lekarz powiedział właśnie , ze będzie chyba chlopiec ale żeby się nie nastawiac no i potem gdzieś juz w 18 TC wyszło ze będzie dziewczynka i takowa mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w 13tc na usg genetycznym poznałam płeć i potwierdziło się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi w 13 tc lekarz zobaczył chłopaka i tak już zostało. i nie po fiutkach-jajeczkach tyko po organach wewnętrznych, jak sie rozwijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna juz w tym tygodniu okreslic plec. Znajomej powiedzial lekarz juz w 12. Moje dziecko niestety ukladalo sie tak ze dowiedzialam sie dopiero na polowkowym. Ja od początku ciazy czulam ze to chlopiec . Jak poszlam na polowkowe to lekarz pyta czu chemy poznac plec? Ja do niego ze wiem ze to chłopak. A on zazartowal to po co Pani przyszla ? Ja- zeby Pan mężowi powiedzial bo mi nie wierzy :-) no i mamy synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w 1 ciąży dowiedziałam się że będzie syn w 16 tyg, świetnie było widać co sterczy między nogami ;) nikt nie miał wątpliwości przy 2 ciąży w 13 tyg lekarz powiedział że córka, pokazywał "bułeczkę" w zbliżeniu-choć ja niewiele widziałam -to jednak z pewnością między nogami nic nie sterczało ;) wszystko się sprawdziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×