Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość załamana autorka

NIkomu się nie podobam

Polecane posty

Gość gość załamana autorka

Czy ze mną jest coś nie tak? Jestem zadbaną kobietą, mam znajomych, koleżanki, kolegów, nie przesiaduję całymi dniami przed komputerem - staram się aktywnie spędzać czas. Czy nieśmiałość może być tego powodem? Nie nieśmiałość w kontaktach międzyludzkich, tylko w sprawach damsko -męskich. Jak mi się ktoś podoba paraliżuje mnie na jego widok. Wstydze się okazać zainteresowanie, jakiekolwiek uczucia bo z góry zakładam że nie mam szans. Przecież pewnie inne są lepsze.... W moim domu nigdy uczuć nie ukazywano, wręcz przeciwnie, zawsze byłam najgorsza, czy to może mieć wpływa n teraźniejsza sytuację? Jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dom bardzo wpływa na psychikę ludzką ze mną jest podobnie a jestem facetem, w domu zawsze byłem jechany jak byłem dzieckiem a to bo dostałem złą ocenę a to bo podeptałem w ogrodzie kwiaty itd. za to chwalony nigdy, zdałem maturę, studia skończyłem tylko słyszałem narzekania że pracy nie miałem!!! rodzicie moi całkowicie zawalili budowanie pewności siebie u mnie, mam kłopoty w związkach przez to niby się podobam niektórym kobietom ale przez zaniżoną samoocenę ciężko mi zbudować trwałą relację... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idźdzcie do psychola może jakaś terapia wam sie przyda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie mam nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś bardzo chce, to przełamie nieśmiałość. Ale lepiej jęczeć i narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milosc to ogien .ktory ogrzewa lub pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno się komuś podobasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×