Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panszalony

Nic

Polecane posty

Gość gość
Idźcie do seksuologa. To się leczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazywa się to dyspareunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że jest chudziutka, nie ma znaczenia. Twoja dziewczyna może mieć krótką pochwę, albo chorować na to o czym wspomniał gość z godziny 19:15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np mam vestibulodynie i każdy dotyk mnie tam boli. Twoja dziewczyna powinna iść do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wam :) Może moje pytanie było trywialne ale miło się robi jak ktoś rzuci świeżym okiem na sprawę, która jest dla mnie ważna. Trzymajcie się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może za słabo ją rozgrzewasz, a przez to za mało wilgoci wydziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ,wypróbuj i żel ,ja jestem baardzo wąska w budowie i lubię żel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to być stan zapalny pochwy lub sucha pochwa.Na pierwsze płukac ziolami na drugie zaczynać od minetki będzie miala mokrą cipkę po orgazmie i wtedy będzie dobrze.A jak jeszcze nie to rób minetke ona tobie lodzika pozycja 69 tylko podstawa Dobra Higiena myć dobrze czlonka i cipkę.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to,moze tamto,co za głupie odpowiedzi.To jest problem z którym należy isc do specjalisty,proponuje wizyte u urologa(nie sexuologa),bo będziecie się meczyc a sex będzie negatywnie kojarzyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chidzi sie po lekarzach bo tam dochodzi czesto do zakażeń u ginekologa pochwy,laryngolog i dentysta jamę ustną.Bo po załozeniu rękawiczek dotykają w gabinecie wszystko potem pchają palce do pochwy czy ust!!Ja mam meża przy Każdym badaniu i zawsze mamy Prawo do tego nawet w szpitalu przy zabiegu i badaniu ust 2008 r art 21 Prawo pacjenta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takiej sytuacji nalezy isc do ginekologa, mnie pochwa boli przy kazdym dotyku od lat i mimo bardzo wielu wizyt nadal nie wiadomo co mi jest, bo lekarz nie jest w stanie mnie zbadac, tak mnie boli. to moze byc cos powaznego, dlatego szybko do lekarza, serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podniecasz jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możliwa cysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy stanie zapalnym, jeśli taki w ogóle jest to polecam ginekologa i lekki, a nie zioła. Mamy XXI wiek a nie średniowiecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×