Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wystający tyłek u faceta

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie na ten temat drogie panie ? Mimo iż jestem szczupły(75kg) i dość wysportowany, to moim sporym kompleksem jest bardzo wypukły tyłek. Wygląda to trochę nieestetycznie. Czy to wielki problem, jak sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi się bawić w robienie zdjęć. Mimo iż biegam regularnie i ćwiczę nawet mięśnie pośladków, to tyłek mam odstający niczym jakaś latynoska. Najgorzej w krótkich spodenkach to widać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu strasznie dziwnie to wyglada. Mam 182cm wzrostu, ważę 75kg więc jestem osobą szczupłą, natomiast jak się wyprostuję to tyłek wystaje tak, jakbym go celowo wypinał. Mam że się tak wyrażę bardziej kobiecą pupę niż męską :p Zamiast płaskiego i twardego tyłka, wystający i miękki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem zupełnie twojego oburzenia. Nie jest to problem z powodu którego zamierzam skoczyć z mostu czy popaść w depresję. Chciałem tylko wiedzieć, czy kobiety zwracają na to uwagę i czy im to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież mężczyźni nie mają płaskich tyłków, więc nie masz się czym martwić. Uwielbiam męskie pupy, zawsze zwracam na nie uwagę i faceci mają tak jakby spięte pośladki [kobiety mają( )( ), a mężczyźni ()() ] i uniesione do góry, jakby wypięte. Miałam kiedyś chłopaka z taką pupą i STRASZNIE mnie to kręciło. Uwielbiałam go dotykać, głaskać, ściskać, całować właśnie po pośladkach. A dzisiaj na mieście szedł przede mną facet z wyraźnie zarysowaną pupą i musiałam się powstrzymać, żeby nie złapać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie u mnie tyłek nie jest podciągnięty do góry, a pośladki są daleko od siebie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie wisi kiszka stolcowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koles-meski typowy tylek nie jest plaski.Tez mam taki tylek za ktorym sie facetki ogladaja.Niemal codziennie przylapuje kilka...jak sie gapia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://facet.wp.pl/gid,12982539,gpage,11,kat,1007871,mgaleria.html Mam podobny tyłek do tego na zdjęciu, tylko bledszy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powrót stylu
uwielbiam u facetów y]wystające kształtne tyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio jak byłam w saunie to taki fajny widziałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×