Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zrobiłam loda nie temu facetowi...

Polecane posty

Gość gość

taka głupia zabawa, po kilku drinkach - zawiązał mi kolega oczy, miałam poznać swojego faceta po dotyku. On na chwile wyszedł, a jak wrócił, to obciągałam loda innemu. Zamarł, potem powiedział że go to podnieciło nawet. Mnie jest wstyd, ale ten facet serio był podobny do mojego, pod względem budowy itp. Co dziwne, mnie też się to cholernie spodobało. Czy jest ktokolwiek, kto również się kiedyś w życiu "pomylił"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie cierpie dz*wek moja byla puscila sie z murzynem nigdy nie dojde do siebie z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda Polka w Anglii była wy**bana przez Murzyna. Jeśli nie chcecie mieć HIV, eboli i stu innych afrykańskich chorób, to trzymajcie się od Polek z daleka - zwłaszcza gdy jesteście za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie w zyciu trzy razy pomylilam co najgorsze bylo to zrobilam loda tesciowi a myslalam ze to maz wszedl, swiatlo zgaslo i maz wyszedl naprawic a ja w lazience na niego czekalam w tym czasie wszedl tesc bo chcial siku zrobic i ja go zlapalam, dalej to juz lecialo, nastepny byl juz maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie żadna dziewczyna nie chcę, dlatego nauczyłem się sam sobie obciągać - normalnie zwijam się w kłębek i sam sobie robię loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet liczył,ze tak zrobisz a jego to podnieci.Następny raz to zawiąze oczy i przeleci cię jego koleg a jego będzie full podniecacć.A ja go rozumiem bo miiałm z moim trójkąt bylo wspaniale mąż miał mokro a trzymalam go za członka gdy kolega we mnie wchodził.A po nim wszedl mój a ja koledza miałam zrobić loda po zdjęciu prezerwatywy miał smaczny nektar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×