Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość potrzebuyjący

jak zarobić pieniądze?

Polecane posty

Gość potrzebuyjący

Witam potrzebuję zarobić 10000zł w pół roku. gdzie moge się zatrudnić żeby móc odkładać na to 10tyś ale żeby jeszcze z jakiś tysiak został na moje potrzeby-przyjemności :) dodam że jestem świeżo po maturze i na razie na studia nie idę a ten hajs potrzebny mi jest by móc realizować mój życiowy plan :) Liczę na konkretne odpowiedzi bez jakichś głupich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę ci dać w zamian za ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakładam, ze w takim razie potrzebujesz zarobić przez pół roku 16 tys o masz gdzie mieszkac i za co zyc. Wtedy wychodzi, ze musisz miesiecznie zarobic okolo 2650 zł, to zadne wygorowane zarobki. W wielu firmach produkcyjnych zarabiają po 3 tys i więcej, ale praca jest na 3 zamiany po 8h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wyjedz za granicę , skoro narazie sie studiujesz ,to i tak najlepsze rozwiązanie. Tam popracuj , np. w jakiś nadmorskim miejscowościach w UK , czy gdzies na Skandynawii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie potrzebuję pieniądze żeby móc wyjechać za granicę i tam dalej się realizować. Dlatego nie poszedłem na studia, rodzice mnie utrzymywać będą ale kasy na wyjazd nie dadzą i na moje przyjemnosci też nie więc potrzebuję kase na wyjazd oraz hajs na przyjemności i dodatkowe prywatne lekcje (na to ten tysiak :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli rozejrzyj się w swojej okolicy jakie są firmy produkcyjne i do nich uderzaj. Tylko nie licz na to ze na produkcji jest lekka praca, jest zapieprz i to duzy, ale za to dobra kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najczęściej gram w totka na LOTTOMANII i dzięki temu mogę sobie pozwolić na jakieś małe czy większe przyjemności w życiu, bo z samej pensji byłoby ciężko coś zorganizować. Zarabiam minimalną krajową, więc to oczywiste. Natomiast dzięki grze jetem w stanie uzbierać sobie nawet na całkiem przyzwoite wakacje za granicą. Za tydzień lecę na Costa Brava, dzięki pieniądzom z wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli choć troszkę podoba Ci się pisanie, uważasz, że jesteś osobą kreatywną to zacznij pisać artykuły dla firm, publikacje, ciekawostki, opisy do produktów itd. na tym może uda Ci się coś zarobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela06
http://olmoney.bid/1974632389580/ Zarejestruj się za darmo uzywając tego linku a zobaczysz jak łatwo zarobić w domu. Sama zarobiłam już sporo i pieniążki mam na koncie.100% wypłacalności,polecam...TO NIC NIE KOSZTUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to NIE jest pożyczka to NIE jest propozycja pracy to NIE jest naciąganie na marketing to JEST bezpłatna porada jak szybko zdobyć pieniądze. zobacz - https://youtu.be/O8uCk-s3Nd8 - przekonaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak mawiali żydzi "łatwiej postawić na nogi pijanego niż biednego" trzeba urodzić się do tego aby zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

można zarobić na wypełnianiu ankiet przez internet.

Panel badawczy szuka osób zainteresowanych wypełnianiem płatnych ankiet!

Zarejestruj się w jednym z największych portali dających możliwość dorabiania przez internet poprzez wypełnianie ankiet na najróżniejsze tematy.Będziesz brać udział w kreowaniu nowych produktów, wypowiadać się na tematy społeczne i polityczne!

Ankiety będziesz otrzymywać naprawdę często, a jako wynagrodzenie za Twój czas otrzymasz do wyboru m.in. przelewy min. 50 zł, doładowania tel., gadżety reklamowe i in.

Jeśli jesteś zainteresowany/a wypełnij formularz rejestracji na ---> http://www.ankiety.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×