Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wykorzystal mnie ?

Polecane posty

Gość gość

Witajcie ! Poznalam fajnego chlopaka w liceum, boski , przystojny no poprostu az kolana sie uginaja ... Zwrocil na mnie uwage, ale prosil mnie tylko o seks, ja sie nie zgadzalam, prosil mnie o ten seks przez 3 miechy !! Myslalam ze po tygodniu se odpusci a to tyle trwalo . Wkoncu sie zgodziłam stwierdzilam ze dostanie nagrode czyli mnie. Szybko poszlo , umowilam sie z nim , bylo bosko... Zawarlismy uklad ze 2 razy w miesiacu bedziemy sie kochali, oczywiscie musielismy sie ukrywac, nikt nie mogl o tym wiedziec, .. Po 5 miesiacach stal sie drazliwy, nie chcial mnie widziec wogole. Wzielamgo na rozmowe i sie spytalam co sie stalo a on wzial moje rece powiedzial ze wszystko wymknęło się spod kontroli bo..... zakochal sie we mnie, zwariowal na moim punkcie i musimy ten seks odlozyc raz na zawsze i sie nie spotykac, po tych slowach uciekl do domu i tyle go widzialam, caly rok sie nie widzielismy ja płakałam do poduchy i wmawialam ze mnie wykorzystal. W dniu moich urodzin ( spedzalamje w domu sama) ktos zapukal do drzwi i kogo zobaczylam? Go !! Zaczal przepraszac i znow wylądowaliśmy w lozku.. Rano gdy sie obudzilam nie bylo go przy mnie, zostawil mi kartke "przepraszam nie mozemy sie spotykac.. Zapomnij o mnie." . Od tego czasu minelo 4 miesiace, nie widuje go wogole, znowu uciekl jak mysz do dziury... Czy cos moge zrobic jeszcze ? Olac go ? Zapomniec o nim sie nie da ja go kocham :( wykorzystal mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2/10 za fatygę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu, gimbazo.. TAK , WYKORZYSTAŁ CIĘ BO NA TO MU POZWOLIŁAS co gorsza, pozwoliłas nie raz, nie dwa, a WIELOKROTNIE- ergo- jestes głupia i brak ci zwykłego poczucia własnej wartości i szacunku do samej siebie... współczuje ci...głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykorzystał Cie,teraz posuwa inne a jak te nie beda chciały mu dac znów przyjdzie do Ciebie ot cała filozofia.I wcale się nie zakochał to była wymówka żeby zostawic cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny harlekin ..... tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×