Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biegamy

Biegamy!!!

Polecane posty

Gość Biegamy

Hej wszystkim! Wiem że jest dużo wątków dotyczących biegania ale są one już całkiem stare i nie znalazłam na nich tego czego szukałam. Zachęcam każdego kto tutaj wejdzie na podjęcie wyzwania jakim jest bieganie co 2-3 dzień do końca wakacji. Ja właśnie dzisiaj zaczęłam dystansem 5 km który prawie w połowie maszerowałam ;) Ale to nie ma znaczenia bo w końcu ruszyłam dupę z kanapy. Także pochwal się kiedy i ile przebiegłaś lub przebiegłeś i mam nadzieje że się do mnie dołączysz i podejmiesz wyzwanie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc ja zaczelam biegac 4 tyg temu na poczatku po 5 minutach padalam ,ale dalam rade biec 10 minut bez przrwy na conajmniej piec minut:(.Potem tez sie na swilownie zapisalam.Dzis biegne juz okolo 40 minut bez jakis wiekszych problemow.W 4 tyg tak mi sie kondycja poprawila.Waga spadla przez 4 tyg 6 kg chodze tez na silownie i mam diete.pokochalam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegający gość
Hej! Inicjatywa godna uwagi, i ogromną rację masz mówiąc - "Ale to nie ma znaczenia bo w końcu ruszyłam d**ę z kanapy." O to właśnie chodzi! W moim przypadku wyzwanie podjęte i to już dawno temu :) Jeśli dopiero zaczynasz nie wymagaj od siebie cudów, bo szybko się zniechęcisz. Polecam system muzyczny - zakładając, że słuchasz muzyki podczas treningu - jedną piosenkę maszerujesz, jedną biegniesz :) trening jest przyjemny i ani się obejrzysz a jesteś już w domu. Z czasem biegasz dwie piosenki na jedną marszu a po paru tygodniach spokojnie truchtasz nawet 7-8km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne artykuły są na sport-guru.pl. Dowiedziałam się z nich o wspólnych treningach biegowych i indywidualnych planach treningowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgosiaKur
Heeej !! :) Ja przedwczoraj zrobiłam sobie małe przemeblowanie w pokoju. Musiałam wszystko tak "upchać", żeby zmieściła się bieżnia i rowerek stacjonarny :) Niestety pierwszego dnia (wczoraj) przejechałam na rowerku stacjonarnym tylko 5,5 km - więcej nie mogłam. Mam strasznie słabą kondycję. Oprócz tego byłam na 4km spacerze z psem. Dziś spacer miał tylko 2km, ale zawsze lepsze to, niż nic :) Planuję jeszcze pojeździć na rowerku stacjonarnym :) Mam nadzieję, że do wakacji trochę poprawię wygląd ciała :) Jak zrobi się cieplej planuję jeździć z koleżanką już na normalnym rowerze. Wybrałam sobie taki: http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/miejskie-city/p,rower-miejski-labedz-lux-kola-28-3-biegowy-cappuccino-solidny-koszyk-gratis-burghardt,286552.html , teraz zbieram pieniądze :) Macie jeszcze jakieś pomysły dla mnie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałgosiaKur - pamiętaj o ochraniaczach i kasku ! :) Jeśli mieszkasz w mniejszym mieście pewnie będzie Ci głupio się w to "odziać", ale uwierz mi - to naprawdę ważne :) Ja swoje przybory kupiłam w sklepie internetowym www.cyklotur.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po kontuzji wracam do formy ale jakoś tak ciężko idzie. Trochę podtyłam i pewnie dlatego . Jakoś tak bez energii. Od kilku dni do diety dodaje zieloną kawę max ponoć dobra szybko spala tkankę tłuszczową i dodaje energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filtr Antyspamowy
won spamerzy z http://free-run.pl/ !!! won spamerzy !!! won spamerzy !!!won spamerzy !!!won spamerzy !!! to firma global traders ltd z siedzibą w hong kongu ulica 905 workingberg 4147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyzwanie podjęłam 3 lata temu i nadal biegam przynajmniej raz w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love_me_tender
A czy wiecie gdzie można się przygotować jakoś profesjonalnie do biegania? W zeszłym roku podczas biegania nabawiłam się kontuzji kolana i nie chciałabym tego powtórzyć, przydałyby mi sie jakieś fachowe porady w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żancia2209
Love_me_tender - w przychodniach Profemedu są specjalne programy dla aktywnych sportowo. Można zasięgnac porady trenereskiej jak i lekarzy specjalistów. Do tego treningi fukncjonalne, motoryczne, ocena zdolności wysiłkowek. Mąż był u nich na konsultacji u ortopedy z powodu kontuzji kolana po bieganiu i przyniósł mi takie rewelacje i teraz sama wybieram się do nich, bo chciałabym sprawdzić się pod kątem zdrowtnym czy nie mam żadnych przeciwskazań do uprawiania czynnie sportu, bo w przeszłości miewalam kontuzje przy bieganiu i nie chcę podzielić losu mojego męża, który musi przez ta kontuzje odpuścic sobie teraz bieganie i pochodzić na rehabilitacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MefiRobi
gość , wymień bieżnię na inny sprzęt, np. rower jakiś. Tak jest jak się kupuje takie z chusteczkową amortyzacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biegam codziennie o 6 rano ;) po bułki i chleb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę ;) a ta serioo codziennie po 5 km plus ćwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziękuję ;) i zrobimy sobie piknik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak biegacie to nie boli was potem głowa? Ja to jak biegam przemęczę się za bardzo to cierpię na ból głowy, że potem jak se pomyslę o bieganiu i o tym jak mam po tym cierpieć to mi się odechciewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ;-) czuję chwilowe zmęczenie - ale to takie pozytywne zmęczenie - dotleniony mózg to jest to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×